Stevie May vs Bradley Lyons - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Midfield
178 cm
69 kg
33 lat (1992-11-02)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
8
Midfield
28 lat (1997-05-26)
N. Ireland N. Ireland
Statystyki Stevie May, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Puchar Szkocji Liga szkocka Premiership Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bradley Lyons, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Puchar Szkocji Liga szkocka Premiership Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Stevie May
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 2 0 3 3314' 24 0 18 7 0 37 17 0 33 588 74% 4
Puchar Ligi Livingston 1 1 0 1 152' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Livingston 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 1 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 23 1 0 2 3162' 23 0 17 6 0 37 17 0 32 588 74% 4
2024/2025   28 6 1 2 4254' 28 0 22 7 0 15 5 0 22 183 11% 4
Puchar Ligi St.Johnstone 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 26 5 1 1 3859' 26 0 20 6 0 13 3 0 15 155 0% 2
Baraże Livingston 1 0 0 ' 0 0 2 2 0 2 28 75% 2
Puchar Szkocji Livingston 2 0 0 1 395' 2 0 2 1 0 0 0 0 5 0 0% 0
2023/2024   12 1 0 2 1722' 12 0 9 4 0 21 7 0 9 167 51% 8
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 8 0 0 2 1208' 8 0 7 4 0 21 7 0 9 167 51% 8
Puchar Ligi St.Johnstone 4 1 0 0 514' 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji St.Johnstone 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   37 9 2 6 4751' 30 16 12 4 0 61 26 20 26 472 66% 12
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 37 9 2 6 4751' 30 16 12 4 0 61 26 20 26 472 66% 12
2021/2022   39 3 0 1 3512' 13 10 23 1 0 22 10 13 15 211 74% 8
Baraże St.Johnstone 2 1 0 0 115' 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy St.Johnstone 2 128' 0 0 2 - - - - - - -
Europa Conference League St.Johnstone 2 175' 0 0 2 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 33 2 0 1 3094' 13 10 17 1 0 22 10 13 15 211 74% 8
2020/2021   37 5 2 5 3853' 19 13 17 0 0 28 11 11 15 256 68% 4
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 34 5 2 4 3568' 17 12 17 0 0 28 11 11 15 256 68% 4
Puchar Szkocji St.Johnstone 3 0 0 1 285' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   32 7 1 1 3400' 22 15 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 26 6 1 1 3135' 20 14 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji St.Johnstone 2 1 0 0 265' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   43 2 2 5 4476' 24 19 13 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 2 206' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Szkocji Aberdeen 4 0 0 1 441' 3 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 37 2 2 4 3829' 21 16 11 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   33 5 0 3 4364' 27 21 5 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Preston North End 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 29 5 0 3 4010' 25 20 4 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Aberdeen 3 0 0 0 354' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   16 1 0 0 413' 2 1 2 0 0 4 2 0 0 15 80% 0
Championship Championship Championship Preston North End 16 1 0 0 413' 2 1 2 0 0 4 2 0 0 15 80% 0
2015/2016   14 0 0 1 1037' 5 5 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 1 0 0 0 194' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 13 0 0 1 843' 4 4 3 0 0 - - - - - - -
2014/2015   55 9 1 1 4147' 28 8 14 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 45 7 0 1 3808' 26 7 13 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 1 0 0 0 156' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szkocja 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 2 153' 1 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy St.Johnstone 3 2 1 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   49 29 4 0 4410' 36 10 5 4 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szkocja U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy St.Johnstone 4 1 0 0 285' 0 2 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji St.Johnstone 4 4 0 0 158' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 38 20 4 0 3787' 34 6 4 4 0 - - - - - - -
Puchar Ligi St.Johnstone 3 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   41 26 3 0 3527' 34 1 5 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Hamilton Academical 33 25 3 0 2970' 33 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 4 218' 0 0 3 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hamilton Academical 2 1 0 0 177' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy St.Johnstone 2 162' 0 0 2 - - - - - - -
2011/2012   16 76' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 16 76' 0 0 1 - - - - - - -
2010/2011   40 2 0 0 1921' 8 6 11 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji St.Johnstone 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 37 2 0 0 1921' 8 6 11 1 0 - - - - - - -
2009/2010   12 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 12 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   1 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka St.Johnstone 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Bradley Lyons
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 2 0 1 3321' 27 0 13 9 0 22 9 0 37 868 79% 3
Puchar Ligi Kilmarnock 3 1 0 0 414' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 23 1 0 1 2817' 23 0 11 8 0 22 9 0 36 860 79% 3
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia Północna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 88% 0
2024/2025   40 1 0 1 4047' 40 0 7 7 1 41 10 0 41 1088 72% 1
Europa Conference League Kilmarnock 4 360' 4 0 0 2 2 0 1 39 54% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Kilmarnock 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Kilmarnock 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 130' 1 0 1 0 0 0 1 0 0% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia Północna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 69% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 33 1 0 1 3377' 33 0 6 5 1 39 8 0 39 1036 73% 1
2023/2024   26 3 0 0 2958' 26 0 9 7 0 31 12 0 17 654 61% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 20 2 0 0 2255' 20 0 7 7 0 31 12 0 17 654 61% 1
Puchar Ligi Kilmarnock 6 1 0 0 703' 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   28 1 0 0 1693' 6 3 13 3 0 5 1 10 7 242 65% 1
Puchar Ligi Kilmarnock 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 26 1 0 0 1603' 5 3 13 2 0 5 1 10 7 242 65% 1
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   23 0 0 0 1709' 8 3 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Kilmarnock 23 0 0 0 1709' 8 3 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   22 7 0 0 1608' 5 3 13 2 0 4 1 10 8 91 53% 0
League 2 League 2 League 2 Morecambe 20 1 0 0 1534' 5 3 12 2 0 4 1 10 7 89 52% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Morecambe 1 74' 0 0 1 0 0 0 1 2 100% 0
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier Reserve League Blackburn U23 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   18 3 0 1 1973' 17 6 1 5 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 15 1 0 1 1613' 14 5 1 4 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Coleraine 2 0 0 0 270' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   2 4 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Coleraine 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2