Steve Simonsen vs Jordan Smith - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
31
Goalkeeper
188 cm
80 kg
47 lat (1979-04-03)
England England
Profil zawodnika
13
Goalkeeper
31 lat (1994-12-08)
England England
Statystyki Steve Simonsen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga szkocka Puchar Ligi Baraże Challenge Cup Puchar Szkocji
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Jordan Smith, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Liga Europy Europa Conference League Puchar Szkocji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Steve Simonsen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2014/2015   39 0 0 0 2304' 25 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Rangers 30 1710' 19 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 3 0 0 0 324' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Baraże Rangers 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Rangers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   39 300' 3 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Rangers 32 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Rangers 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   34 1620' 18 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Preston North End 26 900' 10 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 8 720' 8 0 0 - - - - - - -
2011/2012   49 0 0 0 4260' 47 0 0 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 49 0 0 0 4260' 47 0 0 2 0 - - - - - - -
2010/2011   46 0 0 0 4058' 44 0 2 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield United 45 0 0 0 3968' 43 0 2 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Bristol City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   35 810' 9 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Stoke City 25 180' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield United 7 630' 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stoke City 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   39 0 0 0 493' 4 1 2 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Stoke City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Stoke City 38 0 0 0 403' 3 1 2 1 0 - - - - - - -
2007/2008   47 3322' 36 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stoke City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Stoke City 46 3232' 35 0 1 - - - - - - -
2006/2007   46 0 0 0 4140' 46 0 0 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Stoke City 46 0 0 0 4140' 46 0 0 3 0 - - - - - - -
2005/2006   45 0 0 0 4050' 45 0 0 1 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Stoke City 45 0 0 0 4050' 45 0 0 1 1 - - - - - - -
2004/2005   41 0 0 0 2735' 29 0 2 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Stoke City 41 0 0 0 2735' 29 0 2 2 0 - - - - - - -
2003/2004   1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2002/2003   2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Jordan Smith
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 0 0 0 1080' 11 0 0 1 0 0 0 0 2 319 56% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 5 0 0 0 450' 5 0 0 0 0 0 0 0 2 178 54% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hibernian 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 83 52% 0
Europa Conference League Hibernian 4 420' 4 0 0 0 0 0 0 58 66% 0
2024/2025   29 0 0 0 2610' 29 0 0 1 0 0 0 0 3 636 53% 0
Puchar Ligi Hibernian 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 25 0 0 0 2250' 25 0 0 1 0 0 0 0 3 636 53% 0
Puchar Szkocji Hibernian 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   4 390' 4 0 0 0 0 0 0 125 62% 0
Johnstones Paint Trophy Stockport 4 390' 4 0 0 0 0 0 0 125 62% 0
2022/2023   5 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   5 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   49 270' 3 0 0 0 0 0 0 57 60% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 57 60% 0
Championship Championship Championship Nottingham Forest 46 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   21 270' 3 0 0 0 0 0 0 57 35% 0
Championship Championship Championship Nottingham Forest 19 180' 2 0 0 0 0 0 0 40 25% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 17 59% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   30 0 0 0 1320' 14 0 0 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 23 1110' 12 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 0 0 0 120' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 2910' 32 0 0 0 0 0 4 414 62% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Nottingham Forest 35 2610' 29 0 0 0 0 0 4 414 62% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 3 120' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   27 1283' 14 0 1 0 0 0 3 325 56% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 25 1283' 14 0 1 0 0 0 3 325 56% 0
2015/2016   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Nuneaton Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2