Steve Harper vs Dillon Phillips - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Goalkeeper
188 cm
83 kg
51 lat (1975-03-14)
England England
Profil zawodnika
12
Goalkeeper
188 cm
75 kg
30 lat (1995-06-11)
England England
Statystyki Steve Harper, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Capital One Cup Liga Europy Puchar Anglii
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Dillon Phillips, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Championship Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Statystyki Steve Harper
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2014/2015   36 1123' 12 0 1 0 0 0 3 252 43% 0
Premier League Premier League Premier League Hull City 30 943' 10 0 1 0 0 0 3 252 43% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Hull City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hull City 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   43 0 0 0 1301' 13 2 0 1 0 0 0 1 1 215 37% 0
Premier League Premier League Premier League Hull City 37 0 0 0 1061' 11 2 0 1 0 0 0 1 1 215 37% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 5 210' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Hull City 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   32 757' 7 0 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Newcastle United 6 226' 2 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 26 531' 5 0 1 - - - - - - -
2011/2012   13 450' 5 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 5 450' 5 0 0 - - - - - - -
2010/2011   24 0 0 0 1655' 18 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 24 0 0 0 1655' 18 1 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   46 0 0 0 4142' 45 2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Newcastle United 46 0 0 0 4142' 45 2 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   40 1440' 16 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 38 1440' 16 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   39 1810' 19 0 2 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 37 1810' 19 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2006/2007   30 1620' 16 0 3 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 29 1530' 15 0 3 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Newcastle United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2005/2006   37 74' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 37 74' 0 0 1 - - - - - - -
2004/2005   38 180' 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 37 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Dillon Phillips
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 0 0 0 420' 4 0 0 0 0 0 0 0 3 175 58% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Hull City 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 35 63% 0
Championship Championship Championship Hull City 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 34 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 2 210' 2 0 0 0 0 0 2 106 49% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hull City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   34 0 0 0 3060' 34 0 0 1 0 0 0 0 8 1234 44% 0
League 1 League 1 League 1 Rotherham United 32 0 0 0 2880' 32 0 0 1 0 0 0 0 7 1132 42% 0
Johnstones Paint Trophy Rotherham United 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 102 67% 0
2023/2024   4 0 0 0 480' 4 0 1 1 0 0 0 0 0 132 46% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Rotherham United 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 52 27% 0
Championship Championship Championship Rotherham United 2 0 0 0 270' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 80 59% 0
2022/2023   29 0 0 0 1080' 12 0 0 1 0 0 0 0 0 201 45% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 29 0 0 0 1080' 12 0 0 1 0 0 0 0 0 201 45% 0
2021/2022   49 0 0 0 1620' 18 0 0 1 0 0 0 1 2 520 50% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 34 35% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cardiff City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 46 0 0 0 1530' 17 0 0 1 0 0 0 1 2 486 51% 0
2020/2021   43 0 0 0 1451' 16 0 1 1 0 0 0 0 3 236 44% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 16 81% 0
Championship Championship Championship Cardiff City 42 0 0 0 1361' 15 0 1 1 0 0 0 0 2 220 41% 0
2019/2020   48 0 0 0 4260' 47 0 0 6 0 0 0 1 8 780 55% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Charlton Athletic 46 0 0 0 4140' 46 0 0 6 0 0 0 1 8 780 55% 0
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Hull City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   54 0 0 0 3180' 35 0 0 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 49 0 0 0 2730' 30 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   53 660' 7 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 5 480' 5 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 44 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   52 0 0 0 1260' 13 0 0 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 3 330' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 3 210' 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 45 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   38 3330' 37 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cheltenham Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Cheltenham Town 36 3240' 36 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Cheltenham Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Charlton Athletic 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   6 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Charlton Athletic 6 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2