Stefan Hierlaender vs Drew - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Midfield
180 cm
70 kg
35 lat (1991-02-03)
Austria Austria
Profil zawodnika
79
Forward
Australia Australia
Statystyki Stefan Hierlaender, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga austriacka Puchar Austrii Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Drew, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Puchar Austrii Club Friendlies Puchar Australii 2 liga australijska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Stefan Hierlaender
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 0 0 0 420' 4 0 1 0 0 0 0 0 4 96 72% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 1 0 0 0 150' 1 0 1 0 0 0 0 0 4 81 73% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 15 67% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sturm Graz 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Sturm Graz 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   1 0 0 1 136' 1 0 1 1 0 1 0 0 3 49 67% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sturm Graz 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 16 81% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 1 0 0 1 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 2 32 62% 0
2023/2024   13 0 0 0 1505' 13 0 5 9 1 11 1 0 8 393 42% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 6 0 0 0 643' 6 0 2 5 0 5 0 0 8 255 40% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 3 0 0 0 358' 3 0 1 2 1 3 0 0 0 70 59% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 1 0 0 0 164' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sturm Graz 2 0 0 0 250' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 30 0% 1
Europa Conference League Sturm Graz 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 3 1 0 0 38 61% 0
2022/2023   38 0 0 0 4947' 33 24 4 8 1 12 1 23 19 446 65% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sturm Graz 2 0 0 0 381' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 2 0 0 0 240' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 29 0 0 0 3755' 25 18 4 4 0 12 1 23 19 446 65% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 5 0 0 0 571' 4 3 0 3 1 - - - - - - -
2021/2022   26 1 0 1 3049' 23 10 3 2 0 10 2 26 19 479 65% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 21 1 0 1 2488' 19 8 2 2 0 10 2 26 19 479 65% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 5 0 0 0 561' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 4 0 3 3734' 33 9 1 4 0 22 9 35 43 628 61% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 32 3 0 3 3554' 31 9 1 4 0 22 9 35 43 628 61% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   29 4 1 1 3010' 24 9 5 6 1 19 8 26 29 389 67% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 27 4 1 1 2830' 22 9 5 6 1 19 8 26 29 389 67% 1
2018/2019   35 3 1 2 3083' 30 4 1 9 2 31 10 27 54 554 68% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 28 2 1 2 2813' 27 4 1 8 1 31 10 27 54 554 68% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Austria 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sturm Graz 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 6 0 0 3836' 37 4 3 11 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 4 1 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 4 1 0 0 420' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 32 4 0 0 3056' 29 4 3 10 0 - - - - - - -
2016/2017   33 5 0 0 3653' 28 12 3 3 1 9 6 24 28 246 61% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 30 5 0 0 3533' 27 12 3 3 1 9 6 24 28 246 61% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 5 2 0 167' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka RasenBallsport Leipzig ll 5 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga RasenBallsport Leipzig 3 0 0 0 167' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 0 0 0 1930' 6 5 15 3 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga RasenBallsport Leipzig 33 0 0 0 1824' 6 4 15 3 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 3 0 0 0 106' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   34 1 0 0 2181' 11 3 15 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 6 265' 1 0 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 2 0 0 0 154' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 3 207' 0 0 3 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 23 1 0 0 1555' 10 3 8 4 0 - - - - - - -
2012/2013   26 1 0 0 2433' 17 9 3 1 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 24 1 0 0 2433' 17 9 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   42 1 0 0 2262' 14 2 11 5 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 33 0 0 0 1812' 10 2 10 3 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 2 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 7 0 0 0 450' 4 0 1 2 0 - - - - - - -
2010/2011   36 2 0 0 2138' 9 4 14 2 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 31 1 0 0 1980' 8 4 13 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 5 158' 1 0 1 - - - - - - -
2009/2010   35 5 0 0 2948' 27 8 0 6 2 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SK Austria Klagenfurt 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SK Austria Klagenfurt 34 4 0 0 2858' 26 8 0 6 2 - - - - - - -
2008/2009   10 0 0 0 655' 2 2 6 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SK Austria Klagenfurt 10 0 0 0 655' 2 2 6 0 0 - - - - - - -
Statystyki Drew
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 2 0 2 1258' 8 0 7 0 0 9 4 0 6 150 43% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 6 2 0 2 936' 6 0 6 0 0 9 4 0 3 93 69% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 1 0 0 0 232' 1 0 1 0 0 0 0 0 3 57 0% 0
Club Friendlies Hartberg 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 8 0 7 3055' 20 0 19 1 0 44 21 0 6 320 68% 8
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 2 305' 2 0 2 1 0 0 0 16 0% 1
Liga australijska Liga australijska Liga australijska Macarthur FC 12 6 0 7 1929' 12 0 12 1 0 29 13 0 2 213 73% 4
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 6 2 0 0 821' 6 0 5 0 0 14 8 0 4 91 69% 3
2023/2024   19 6 0 6 2966' 19 0 19 4 0 37 13 0 3 508 66% 11
Liga australijska Liga australijska Liga australijska Macarthur FC 15 2 0 3 2353' 15 0 15 3 0 28 8 0 3 358 77% 9
Puchar AFC Puchar AFC Puchar AFC Macarthur FC 4 4 0 3 613' 4 0 4 1 0 9 5 0 0 150 38% 2

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2