Silvan Widmer vs Alex Kral - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Midfield
182 cm
79 kg
33 lat (1993-03-05)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
33
Midfield
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Silvan Widmer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Europa Conference League Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alex Kral, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Bundesliga Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Silvan Widmer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 3 0 2 4488' 32 0 22 5 0 30 7 0 15 815 74% 5
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 22 2 0 1 3102' 22 0 15 5 0 20 4 0 11 535 75% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 249' 2 0 1 1 0 0 0 57 70% 0
Europa Conference League FSV Mainz 05 7 1 0 0 961' 7 0 5 0 0 9 3 0 4 202 73% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Szwajcaria 1 0 0 1 176' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 21 86% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   5 0 0 1 782' 5 0 5 5 0 5 3 0 4 264 78% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 3 100% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 2 0 0 0 291' 2 0 2 2 0 1 1 0 0 49 92% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 3 0 0 1 491' 3 0 3 3 0 3 1 0 4 212 75% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   18 1 0 3 2119' 13 4 9 4 0 14 3 0 3 494 74% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 18 1 0 3 2119' 13 4 9 4 0 14 3 0 3 494 74% 3
2022/2023   36 2 0 3 3474' 25 11 7 2 0 16 8 12 17 567 74% 4
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 29 2 0 2 2848' 19 9 7 0 0 16 8 8 15 483 74% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 6 0 0 1 496' 5 1 0 1 0 0 0 4 2 84 73% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0 0 0 130' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   45 5 0 5 4561' 42 8 1 1 0 19 11 39 22 1303 75% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 8 1 0 0 772' 6 2 1 0 0 2 2 2 2 155 83% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 3 0 0 0 414' 3 1 0 0 0 0 0 1 0 32 72% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 34 4 0 5 3375' 33 5 0 1 0 17 9 36 20 1116 74% 1
2020/2021   30 2 0 2 2806' 29 3 0 7 0 5 4 11 9 784 85% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 3 1 0 0 270' 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 4 1 0 0 356' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 23 78% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 1 0 0 0 130' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 22 0 0 2 2050' 22 1 0 5 0 5 4 11 9 761 85% 0
2019/2020   50 6 0 4 4576' 50 1 0 6 0 15 6 11 9 292 79% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 32 2 0 3 2926' 32 1 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 4 2 0 0 390' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 10 2 0 1 900' 10 0 0 0 0 15 6 11 9 292 79% 0
2018/2019   42 2 0 6 3708' 39 3 0 5 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 3 1 0 0 382' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 33 1 0 6 2876' 31 2 0 4 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   29 3 0 2 2471' 19 4 7 2 0 11 3 12 16 592 76% 2
Serie A Serie A Serie A Udinese 27 3 0 2 2311' 18 4 6 2 0 11 3 12 16 592 76% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 2 160' 1 0 1 - - - - - - -
2016/2017   33 0 0 4 2741' 29 1 1 2 0 5 1 23 32 928 78% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 4 70' 0 0 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Udinese 28 0 0 4 2581' 28 1 0 2 0 5 1 23 32 928 78% 1
2015/2016   36 0 0 2 2711' 22 4 6 4 0 23 8 33 26 611 69% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Udinese 34 0 0 2 2621' 21 4 6 4 0 23 8 33 26 611 69% 2
2014/2015   48 2 0 5 3525' 36 2 3 5 1 22 8 42 33 1053 74% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 3 0 0 0 150' 1 0 0 2 1 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szwajcaria 9 137' 0 0 2 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Udinese 36 2 0 5 3238' 35 2 1 3 0 22 8 42 33 1053 74% 2
2013/2014   44 0 0 0 1835' 15 4 3 2 0 5 1 5 16 349 72% 3
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Udinese 37 0 0 0 1429' 11 4 2 2 0 5 1 5 16 349 72% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Udinese 3 46' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   35 8 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 34 8 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Aarau 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   31 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 29 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Szwajcaria awans/spadek Aarau 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Statystyki Alex Kral
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 0 0 1 554' 4 0 3 1 0 7 3 0 12 167 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 88% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 2 0 0 1 328' 2 0 2 1 0 7 3 0 11 138 78% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Czechy 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 21 81% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Union Berlin 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   31 0 0 1 3095' 31 0 5 3 0 22 3 0 24 855 73% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Czechy 2 0 0 0 226' 2 0 1 2 0 0 0 0 1 46 67% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 29 0 0 1 2869' 29 0 4 1 0 21 2 0 23 792 75% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Espanyol 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 17 0% 0
2023/2024   15 1 0 1 1602' 15 0 4 2 0 22 8 0 15 554 72% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 4 75% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 13 0 0 0 1422' 13 0 4 2 0 19 6 0 13 448 70% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Union Berlin 2 1 0 1 180' 2 0 0 0 0 3 2 0 2 102 82% 0
2022/2023   41 0 0 0 3083' 28 3 5 3 0 24 2 17 16 720 72% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Czechy 6 200' 1 0 2 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 34 0 0 0 2793' 26 3 3 3 0 24 2 17 16 720 72% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   62 0 0 1 1956' 9 6 9 0 0 1 0 1 1 102 65% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 20 65% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Spartak Moskwa 2 142' 0 0 2 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 34 90' 0 0 1 0 0 0 0 2 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 11 270' 1 0 2 - - - - - - -
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Spartak Moskwa 6 0 0 1 555' 3 2 2 0 0 1 0 1 1 80 66% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Czechy 5 0 0 0 643' 3 3 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 0 0 5 3648' 33 9 1 3 0 5 2 11 15 735 81% 0
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Spartak Moskwa 29 0 0 5 3121' 28 8 1 3 0 5 2 11 15 735 81% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Czechy 5 0 0 0 527' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   32 0 0 0 2742' 24 2 6 4 0 18 5 14 20 725 82% 1
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Spartak Moskwa 21 0 0 0 1840' 18 2 1 4 0 16 5 11 16 706 82% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Slavia Praga 2 154' 1 0 1 2 0 3 4 19 74% 0
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Spartak Moskwa 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slavia Praga 6 448' 2 0 4 - - - - - - -
2018/2019   40 1 0 2 3463' 31 4 4 3 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slavia Praga 16 0 0 1 1191' 9 2 3 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 18 0 0 1 1530' 17 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slavia Praga 6 1 0 0 742' 5 2 1 1 0 - - - - - - -
2017/2018   26 3 0 0 2317' 22 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 26 1 0 0 2317' 22 3 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Teplice 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Czechy U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   8 193' 1 0 2 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 8 193' 1 0 2 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2