Silvan Widmer vs Adrian Beck - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Midfield
182 cm
79 kg
33 lat (1993-03-05)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
21
Midfield
Germany Germany
Statystyki Silvan Widmer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Europa Conference League Bundesliga Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Adrian Beck, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Silvan Widmer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 3 0 2 4488' 32 0 22 5 0 30 7 0 15 815 74% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 249' 2 0 1 1 0 0 0 57 70% 0
Europa Conference League FSV Mainz 05 7 1 0 0 961' 7 0 5 0 0 9 3 0 4 202 73% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 22 2 0 1 3102' 22 0 15 5 0 20 4 0 11 535 75% 4
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Szwajcaria 1 0 0 1 176' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 21 86% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   5 0 0 1 782' 5 0 5 5 0 5 3 0 4 264 78% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 3 100% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 2 0 0 0 291' 2 0 2 2 0 1 1 0 0 49 92% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 3 0 0 1 491' 3 0 3 3 0 3 1 0 4 212 75% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   18 1 0 3 2119' 13 4 9 4 0 14 3 0 3 494 74% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 18 1 0 3 2119' 13 4 9 4 0 14 3 0 3 494 74% 3
2022/2023   36 2 0 3 3474' 25 11 7 2 0 16 8 12 17 567 74% 4
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 6 0 0 1 496' 5 1 0 1 0 0 0 4 2 84 73% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0 0 0 130' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 29 2 0 2 2848' 19 9 7 0 0 16 8 8 15 483 74% 3
2021/2022   45 5 0 5 4561' 42 8 1 1 0 19 11 39 22 1303 75% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 3 0 0 0 414' 3 1 0 0 0 0 0 1 0 32 72% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 34 4 0 5 3375' 33 5 0 1 0 17 9 36 20 1116 74% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 8 1 0 0 772' 6 2 1 0 0 2 2 2 2 155 83% 0
2020/2021   30 2 0 2 2806' 29 3 0 7 0 5 4 11 9 784 85% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 22 0 0 2 2050' 22 1 0 5 0 5 4 11 9 761 85% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 3 1 0 0 270' 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 4 1 0 0 356' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 23 78% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 1 0 0 0 130' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   50 6 0 4 4576' 50 1 0 6 0 15 6 11 9 292 79% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 4 2 0 0 390' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 10 2 0 1 900' 10 0 0 0 0 15 6 11 9 292 79% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 32 2 0 3 2926' 32 1 0 4 0 - - - - - - -
2018/2019   42 2 0 6 3708' 39 3 0 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 3 1 0 0 382' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 33 1 0 6 2876' 31 2 0 4 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   29 3 0 2 2471' 19 4 7 2 0 11 3 12 16 592 76% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 2 160' 1 0 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Udinese 27 3 0 2 2311' 18 4 6 2 0 11 3 12 16 592 76% 2
2016/2017   33 0 0 4 2741' 29 1 1 2 0 5 1 23 32 928 78% 1
Serie A Serie A Serie A Udinese 28 0 0 4 2581' 28 1 0 2 0 5 1 23 32 928 78% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 4 70' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   36 0 0 2 2711' 22 4 6 4 0 23 8 33 26 611 69% 2
Serie A Serie A Serie A Udinese 34 0 0 2 2621' 21 4 6 4 0 23 8 33 26 611 69% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   48 2 0 5 3525' 36 2 3 5 1 22 8 42 33 1053 74% 2
Serie A Serie A Serie A Udinese 36 2 0 5 3238' 35 2 1 3 0 22 8 42 33 1053 74% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 3 0 0 0 150' 1 0 0 2 1 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szwajcaria 9 137' 0 0 2 - - - - - - -
2013/2014   44 0 0 0 1835' 15 4 3 2 0 5 1 5 16 349 72% 3
Serie A Serie A Serie A Udinese 37 0 0 0 1429' 11 4 2 2 0 5 1 5 16 349 72% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Udinese 3 46' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2012/2013   35 8 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Aarau 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 34 8 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   31 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Szwajcaria awans/spadek Aarau 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 29 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Adrian Beck
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 1 0 1 1409' 10 0 8 0 0 11 4 0 14 371 84% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Heidenheim 10 1 0 1 1409' 10 0 8 0 0 11 4 0 14 371 84% 1
2024/2025   25 5 0 2 3441' 25 0 17 3 0 54 17 0 19 1042 83% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 90' 1 0 0 2 1 0 0 78 87% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Heidenheim 18 4 0 1 2590' 18 0 14 1 0 39 13 0 14 679 82% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League FC Heidenheim 5 1 0 1 625' 5 0 2 1 0 12 3 0 5 272 85% 0
Baraże FC Heidenheim 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 1 0 0 0 13 85% 0
2023/2024   13 2 0 1 1781' 12 1 11 1 0 16 6 0 13 466 62% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Heidenheim 12 1 0 1 1630' 11 1 10 1 0 12 3 0 11 419 69% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 1 0 0 151' 1 0 1 0 0 4 3 0 2 47 0% 0
2022/2023   18 4 0 2 2529' 15 14 2 1 0 0 0 0 1 9 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 1 0 0 60' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 17 3 0 2 2469' 15 14 1 1 0 0 0 0 1 9 78% 0
2021/2022   1 11 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Ulm 11 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ulm 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   2 8 2 0 158' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Ulm 8 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ulm 2 0 0 0 158' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
2019/2020   10 0 0 1 613' 2 2 4 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hamilton Academical 10 0 0 1 613' 2 2 4 0 0 - - - - - - -
2018/2019   10 4 0 0 398' 1 0 4 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Union St.-Gilloise 3 156' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ulm 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Union St.-Gilloise 6 152' 0 0 2 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Ulm 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hoffenheim II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2