Sidney Sam vs Gabriel - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Midfield
175 cm
71 kg
38 lat (1988-01-31)
Germany Germany
Profil zawodnika
8
Midfield
Brazil Brazil
Statystyki Sidney Sam, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Puchar Turcji Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gabriel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga turecka Superpuchar Turcji Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Brasiliense Puchar Południowoamerykański Liga brazylijska Serie A Puchar Brazylii Copa Libertadores Brazil Cup 1
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sidney Sam
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   35 4 1 0 3230' 16 12 13 1 1 21 12 20 26 353 81% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Antalyaspor 31 3 0 0 2803' 14 11 11 1 1 21 12 20 26 353 81% 1
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Antalyaspor 4 0 0 0 427' 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Altach 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   25 6 0 6 2421' 17 8 6 5 0 52 25 9 59 542 75% 4
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 24 6 0 6 2362' 17 8 5 4 0 52 25 9 59 542 75% 4
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 0 0 0 59' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
2018/2019   23 2 0 3 2297' 15 10 4 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 23 2 0 3 2297' 15 10 4 0 1 - - - - - - -
2017/2018   28 0 0 1 3418' 21 17 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 1 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 27 0 0 1 3266' 20 16 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   18 4 3 1 1433' 11 4 3 1 0 13 5 17 20 286 73% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Darmstadt 17 2 2 1 1358' 11 4 2 1 0 13 5 17 20 286 73% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Schalke 04 II 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Schalke 04 1 75' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   13 1 1 0 481' 1 0 5 1 1 3 1 0 1 10 60% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Schalke 04 4 315' 1 0 3 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Schalke 04 II 1 1 0 ' 1 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 9 166' 0 0 2 3 1 0 1 10 60% 0
2014/2015   25 0 0 1 1611' 8 5 8 1 0 8 0 7 13 188 79% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 1 0 0 0 61' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Niemcy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Schalke 04 3 0 0 0 319' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 20 0 0 1 1231' 7 3 6 1 0 8 0 7 13 188 79% 4
2013/2014   30 13 0 5 3813' 23 14 11 3 0 39 10 15 33 449 81% 9
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 1 3 0 0 186' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 7 2 0 0 921' 6 5 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 22 8 0 5 2706' 16 8 11 2 0 39 10 15 33 449 81% 9
2012/2013   33 5 0 3 2848' 11 11 17 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Niemcy 4 172' 0 0 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 5 0 0 0 292' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 24 5 0 3 2384' 10 10 12 2 0 - - - - - - -
2011/2012   24 6 0 3 2716' 22 8 2 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 6 1 0 2 787' 6 3 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 18 4 0 1 1929' 16 5 2 1 0 - - - - - - -
2010/2011   41 10 0 4 4278' 32 16 5 6 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 9 3 0 2 727' 6 2 1 2 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 32 7 0 2 3551' 26 14 4 4 0 - - - - - - -
2009/2010   33 11 3 0 3593' 33 9 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 33 10 3 0 3593' 33 9 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2008/2009   31 4 1 0 2361' 20 6 2 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 31 4 1 0 2361' 20 6 2 0 0 - - - - - - -
2007/2008   9 3 0 0 309' 0 0 4 1 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hamburger SV II 3 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hamburger SV 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hamburger SV 8 309' 0 0 4 - - - - - - -
Statystyki Gabriel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 6 0 8 4351' 33 0 18 3 0 65 20 0 30 1675 76% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 8 1 0 1 1040' 8 0 4 1 0 18 4 0 6 344 84% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 21 5 0 4 2792' 21 0 12 1 0 35 13 0 19 1028 87% 2
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Galatasaray Stambuł 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 1 0 1 97 90% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Brazylia 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 9 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Galatasaray Stambuł 3 0 0 3 429' 3 0 2 0 0 11 2 0 3 197 0% 0
2024/2025   41 2 0 9 5397' 41 0 22 6 0 85 23 0 47 1931 85% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 2 243' 2 0 1 3 2 0 0 83 83% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 6 2 0 3 47 81% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 28 2 0 8 3833' 28 0 17 4 0 55 13 0 30 1273 84% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Galatasaray Stambuł 9 0 0 1 1141' 9 0 4 1 0 21 6 0 14 528 86% 0
2023/2024   51 14 0 13 5169' 51 0 7 5 0 110 31 0 70 2750 79% 6
Championship Championship Championship Norwich City 48 13 0 12 4827' 48 0 6 5 0 104 30 0 70 2625 79% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 1 0 1 180' 2 0 0 0 0 1 0 0 0 28 82% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Norwich City 1 0 0 0 162' 1 0 1 0 0 5 1 0 0 97 56% 0
2022/2023   44 7 0 4 4361' 32 12 9 3 0 40 18 20 25 1407 81% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 1 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Norwich City 43 7 0 4 4190' 31 11 9 3 0 40 18 20 25 1407 81% 3

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2