Sergio Sanchez Mora vs Leander Dendoncker - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
14
Midfield
182 cm
77 kg
46 lat (1979-08-30)
Spain Spain
Profil zawodnika
20
Midfield
188 cm
83 kg
31 lat (1995-04-15)
Belgium Belgium
Statystyki Sergio Sanchez Mora, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Leander Dendoncker, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie Euro Mistrzostwa Świata Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sergio Sanchez Mora
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2017/2018   35 0 0 0 2394' 7 5 20 5 0 6 0 15 6 299 79% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 34 0 0 0 2233' 6 4 20 5 0 6 0 15 6 299 79% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Getafe 1 0 0 0 161' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   30 0 0 0 3073' 27 8 2 12 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Getafe 22 0 0 0 2392' 21 7 0 10 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska UCAM Murcia 8 0 0 0 681' 6 1 2 2 0 - - - - - - -
2015/2016   39 3 0 0 3858' 39 5 0 16 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alaves 39 3 0 0 3858' 39 5 0 16 1 - - - - - - -
2014/2015   15 0 0 0 791' 0 8 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alcorcon 15 0 0 0 791' 0 8 3 0 0 - - - - - - -
2013/2014   34 1 0 0 711' 2 6 2 2 2 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alcorcon 34 1 0 0 711' 2 6 2 2 2 - - - - - - -
2012/2013   24 2 0 0 403' 0 3 3 2 2 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alcorcon 24 2 0 0 403' 0 3 3 2 2 - - - - - - -
2011/2012   31 3 0 0 348' 1 4 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alcorcon 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alcorcon 30 3 0 0 258' 0 4 1 0 0 - - - - - - -
2010/2011   32 3 1 0 641' 0 8 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alcorcon 32 3 1 0 641' 0 8 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Leander Dendoncker
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 1 0 0 1923' 15 0 7 2 0 9 4 0 3 554 86% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Oviedo 15 1 0 0 1923' 15 0 7 2 0 9 4 0 3 554 86% 1
2024/2025   38 2 0 1 3661' 38 0 3 6 0 41 12 0 29 2118 86% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 30 2 0 1 2857' 30 0 2 6 0 34 10 0 22 1626 85% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Anderlecht Bruksela 8 804' 8 0 1 7 2 0 7 492 90% 0
2023/2024   6 1 0 0 788' 5 1 4 0 0 5 2 0 3 287 90% 0
Europa Conference League Aston Villa 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 1 143 93% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 160' 1 0 1 2 1 0 0 38 95% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 27 85% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 2 1 0 0 266' 1 1 1 0 0 2 1 0 1 51 80% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Aston Villa 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 28 93% 0
2022/2023   35 1 0 0 2596' 13 5 14 0 1 4 2 1 2 352 88% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 24 0 0 0 1908' 7 5 12 0 0 1 0 1 2 255 88% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 5 328' 2 0 2 3 2 0 0 97 87% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Belgia 5 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   48 3 0 3 3910' 26 5 14 5 0 17 8 13 6 747 87% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 37 2 0 2 2985' 21 4 9 4 0 17 8 12 5 718 87% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 1 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 0 0 1 1 29 93% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Belgia 8 0 0 0 551' 2 0 5 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 2 1 0 1 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   47 1 0 0 3703' 33 5 5 4 0 26 9 29 10 1108 86% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 0 0 0 167' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Belgia 7 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 36 1 0 0 3091' 28 3 5 4 0 24 8 28 9 1022 86% 4
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 3 0 0 0 355' 3 1 0 0 0 2 1 1 1 86 86% 0
2019/2020   57 6 0 1 5358' 45 7 12 7 0 25 9 39 12 1392 84% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 38 4 0 0 3632' 32 5 6 5 0 19 5 30 9 1105 84% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolverhampton Wanderers 17 2 0 1 1546' 11 2 6 1 0 6 4 8 3 251 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 1 0 36 92% 0
2018/2019   38 2 0 0 2706' 24 5 2 1 0 21 13 19 16 635 81% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Belgia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 6 0 0 0 539' 5 1 0 0 0 4 3 8 5 154 85% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 27 2 0 0 1957' 17 4 2 1 0 17 10 11 11 481 80% 1
2017/2018   44 1 0 3 3949' 43 0 1 8 2 3 0 6 1 252 89% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 36 1 0 3 3229' 35 0 1 7 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Anderlecht Bruksela 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Anderlecht Bruksela 6 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 3 0 6 1 252 89% 0
2016/2017   64 6 0 0 5325' 57 1 2 7 1 10 2 14 6 504 83% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 40 5 0 0 3600' 40 0 0 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Anderlecht Bruksela 14 1 0 0 1290' 14 0 0 2 0 10 2 14 6 504 83% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Belgia 7 208' 1 0 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Anderlecht Bruksela 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Anderlecht Bruksela 1 0 0 0 47' 0 1 0 1 1 - - - - - - -
2015/2016   33 2 0 0 2876' 28 4 1 5 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 26 1 0 0 2209' 22 3 1 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Anderlecht Bruksela 6 0 0 0 667' 6 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Anderlecht Bruksela 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   50 2 0 0 2880' 20 2 12 3 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Anderlecht Bruksela 5 310' 1 0 3 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Anderlecht Bruksela 6 30' 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Belgia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Anderlecht Bruksela 2 0 0 0 261' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 36 2 0 0 2279' 17 1 9 3 1 - - - - - - -
2013/2014   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 3 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2