Sergio Llamas vs Crespo Prieto - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Midfield
178 cm
65 kg
33 lat (1993-03-06)
Spain Spain
Profil zawodnika
21
Midfield
Spain Spain
Statystyki Sergio Llamas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska Liga boliwijska Finlandia 1 Puchar Finlandii
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Crespo Prieto, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sergio Llamas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 1 0 0 990' 11 0 0 1 0 6 3 0 21 588 82% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Inter Kashi 11 1 0 0 990' 11 0 0 1 0 6 3 0 21 588 82% 0
2024/2025   20 1 0 5 1824' 20 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
I-League I-League I-League Gokulam FC 20 1 0 5 1824' 20 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Rayo Majadahonda 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   7 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Union 7 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Union 5 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   2 0 0 0 166' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RoPS 2 0 0 0 166' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Union 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   - - - - - - -
2015/2016   31 2 0 0 1515' 1 1 18 5 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alaves 31 2 0 0 1515' 1 1 18 5 0 - - - - - - -
2014/2015   23 1 0 0 908' 0 4 10 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alaves 23 1 0 0 908' 0 4 10 0 0 - - - - - - -
Statystyki Crespo Prieto
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 2 1 1 969' 7 0 5 1 0 8 2 0 9 238 83% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska East Bengal Club 7 2 1 1 969' 7 0 5 1 0 8 2 0 9 238 83% 0
2024/2025   18 2 0 2 1829' 18 0 3 5 0 24 5 0 25 575 78% 1
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska East Bengal Club 12 1 0 2 1289' 12 0 3 4 0 19 5 0 19 477 78% 1
Puchar AFC Puchar AFC Puchar AFC East Bengal Club 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
AFC Challenge League East Bengal Club 5 450' 5 0 0 5 0 0 6 98 78% 0
2023/2024   14 4 2 0 1604' 14 0 5 3 0 16 6 0 20 673 75% 2
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska East Bengal Club 14 4 2 0 1604' 14 0 5 3 0 16 6 0 20 673 75% 2

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2