Sergio Llamas vs Hangshing - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Midfield
178 cm
65 kg
33 lat (1993-03-06)
Spain Spain
Profil zawodnika
13
Defence
India India
Statystyki Sergio Llamas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska Liga boliwijska Puchar Finlandii Finlandia 1
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Hangshing, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Statystyki Sergio Llamas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 1 0 0 990' 11 0 0 1 0 6 3 0 21 588 82% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Inter Kashi 11 1 0 0 990' 11 0 0 1 0 6 3 0 21 588 82% 0
2024/2025   20 1 0 5 1824' 20 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
I-League I-League I-League Gokulam FC 20 1 0 5 1824' 20 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Rayo Majadahonda 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   7 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Union 7 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Union 5 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   2 0 0 0 166' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RoPS 2 0 0 0 166' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Union 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   - - - - - - -
2015/2016   31 2 0 0 1515' 1 1 18 5 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alaves 31 2 0 0 1515' 1 1 18 5 0 - - - - - - -
2014/2015   23 1 0 0 908' 0 4 10 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alaves 23 1 0 0 908' 0 4 10 0 0 - - - - - - -
Statystyki Hangshing
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 4 1 0 7 268 74% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Sporting Delhi 6 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 4 1 0 7 268 74% 0
2024/2025   22 2 0 1 2290' 22 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
I-League I-League I-League Churchill Brothers 22 2 0 1 2290' 22 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   10 1 0 1 1144' 10 0 3 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
I-League I-League I-League Churchill Brothers 10 1 0 1 1144' 10 0 3 1 1 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2