Scott Wright vs Barry McKay - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Forward
175 cm
65 kg
28 lat (1997-08-08)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
10
Midfield
31 lat (1994-12-30)
Scotland Scotland
Statystyki Scott Wright, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Championship Liga szkocka Premiership Puchar Szkocji Klubowe mecze towarzyskie Puchar Ligi
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Barry McKay, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Ligi
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Scott Wright
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 1 0 0 317' 2 0 2 1 0 1 1 0 8 86 77% 0
Championship Championship Championship Birmingham City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 100% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 2 1 0 0 317' 2 0 2 1 0 1 1 0 8 84 76% 0
Puchar Szkocji Dundee FC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   12 3 0 1 1770' 12 0 11 1 0 22 8 0 21 321 76% 3
League 1 League 1 League 1 Birmingham City 3 1 0 0 408' 3 0 3 0 0 13 2 0 8 171 74% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 2 314' 2 0 2 4 2 0 2 35 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Birmingham City 2 317' 2 0 2 2 1 0 4 9 56% 0
Johnstones Paint Trophy Birmingham City 4 2 0 1 595' 4 0 3 1 0 3 3 0 7 106 80% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   11 3 0 0 1614' 11 0 10 3 1 26 6 0 16 328 66% 2
Puchar Szkocji Rangers 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 0% 0
Puchar Ligi Rangers 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 8 2 0 0 1187' 8 0 8 2 1 24 6 0 13 271 66% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 2 0 0 0 337' 2 0 2 0 0 2 0 0 3 56 66% 0
2022/2023   48 0 0 1 2753' 8 5 23 1 0 8 6 8 9 258 81% 0
Puchar Ligi Rangers 4 295' 1 0 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 10 0 0 0 629' 2 2 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 3 0' 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 31 0 0 1 1829' 5 3 16 1 0 8 6 8 9 258 81% 0
2021/2022   49 6 0 3 3620' 16 13 18 1 0 19 10 15 18 413 79% 3
Puchar Szkocji Rangers 4 1 0 1 256' 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 2 0 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 16 1 0 1 1125' 4 4 6 1 0 0 0 2 3 62 65% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 27 4 0 1 1996' 9 8 10 0 0 19 10 13 15 351 81% 2
2020/2021   38 3 0 4 3766' 17 15 15 3 0 7 4 15 14 303 79% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 3 0 0 3 403' 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 4 165' 0 0 2 0 0 3 1 5 80% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 17 2 0 1 2338' 14 12 3 2 0 6 3 10 9 228 78% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 12 1 0 0 762' 1 1 8 1 0 1 1 2 4 70 83% 0
Puchar Szkocji Rangers 2 98' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   9 1 0 0 843' 4 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 3 0 0 0 365' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Aberdeen 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 5 1 0 0 388' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
2018/2019   33 3 0 6 2843' 15 8 13 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 2 190' 0 0 2 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 17 0 0 2 1277' 4 4 9 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 14 3 0 4 1376' 11 4 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   38 1 0 0 1812' 6 5 12 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 33 1 0 0 1659' 6 5 10 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Aberdeen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 4 153' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   32 6 0 0 598' 1 0 6 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Aberdeen 4 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 21 3 0 0 424' 1 0 4 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 5 84' 0 0 1 - - - - - - -
Challenge Cup Aberdeen U20 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Aberdeen 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   19 325' 1 0 3 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 17 325' 1 0 3 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   12 214' 0 0 3 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 8 56' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Aberdeen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 3 158' 0 0 2 - - - - - - -
Statystyki Barry McKay
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 1 170' 1 0 1 0 0 2 2 0 0 121 74% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 1 0 0 1 170' 1 0 1 0 0 2 2 0 0 121 74% 0
2024/2025   3 0 0 0 468' 3 0 3 0 0 6 0 0 1 149 79% 0
Puchar Ligi Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Hearts 1 0 0 0 164' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 40 78% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 2 0 0 0 304' 2 0 2 0 0 5 0 0 1 109 79% 0
2023/2024   6 0 0 2 941' 6 0 6 0 0 5 1 0 6 163 61% 0
Puchar Ligi Hearts 1 158' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Hearts 1 0 0 0 155' 1 0 1 0 0 1 0 0 2 26 38% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 4 0 0 2 628' 4 0 4 0 0 4 1 0 4 137 65% 0
2022/2023   43 4 0 6 4558' 34 12 10 1 0 21 7 15 28 973 76% 0
Puchar Ligi Hearts 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hearts 2 0 0 0 253' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 37 4 0 6 4035' 29 11 10 1 0 21 7 15 28 973 76% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hearts 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   37 2 0 11 4561' 34 15 3 0 0 27 14 14 20 782 75% 4
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 33 2 0 10 3864' 30 12 3 0 0 27 14 14 20 782 75% 4
Puchar Szkocji Hearts 4 0 0 1 697' 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   35 3 0 4 3083' 16 10 12 0 0 19 13 12 20 491 73% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fleetwood Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Fleetwood Town 2 1 0 0 197' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Fleetwood Town 32 2 0 4 2886' 15 10 11 0 0 19 13 12 20 491 73% 1
2019/2020   24 2 0 2 2133' 11 9 7 3 0 3 1 0 1 32 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 3 0 0 0 294' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Fleetwood Town 10 2 0 2 1405' 9 7 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Swansea City 10 287' 0 0 4 3 1 0 1 32 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 1 0 0 0 147' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Szkocja 3 Raith Rovers 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2018/2019   50 3 0 7 3242' 17 10 14 0 0 16 5 10 13 393 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 45 2 0 5 3152' 16 10 14 0 0 16 5 10 13 393 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 4 1 0 2 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 5 0 7 3571' 22 17 6 0 0 21 12 11 13 545 80% 0
Championship Championship Championship Nottingham Forest 32 5 0 7 3408' 22 17 4 0 0 21 12 11 13 545 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 3 76' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 2 87' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   45 5 0 5 4294' 31 13 10 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 38 5 0 3 3792' 28 12 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 3 226' 2 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 3 0 0 2 276' 1 1 2 1 0 - - - - - - -
2015/2016   44 9 0 10 4925' 40 17 2 1 0 - - - - - - -
Challenge Cup Rangers 3 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 5 2 0 2 553' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Rangers 35 6 0 8 4117' 33 16 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 1 75' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   25 2 0 0 2499' 16 8 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Raith Rovers 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Raith Rovers 24 1 0 0 2499' 16 8 7 0 0 - - - - - - -
2013/2014   25 4 0 0 1961' 14 6 4 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Rangers 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Greenock Morton 18 3 0 0 1961' 14 6 4 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Rangers 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   34 4 0 0 1453' 15 0 1 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Rangers 31 1 0 0 1350' 15 0 0 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Rangers 1 1 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 1 2 0 0 73' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   1 77' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 1 77' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2