Scott Pittman vs Bradley Lyons - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
33 lat (1992-07-09)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
8
Midfield
28 lat (1997-05-26)
N. Ireland N. Ireland
Statystyki Scott Pittman, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Puchar Szkocji Liga szkocka Premiership Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bradley Lyons, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szkocji Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Scott Pittman
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 5 0 2 3774' 33 0 12 4 0 19 8 0 26 694 78% 1
Puchar Ligi Livingston 4 0 0 0 480' 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Livingston 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 29 5 0 2 3294' 29 0 10 4 0 19 8 0 25 694 78% 1
2024/2025   40 6 0 6 4382' 40 0 10 5 0 12 5 0 15 302 23% 1
Puchar Szkocji Livingston 2 0 0 0 403' 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 30 5 0 5 3259' 30 0 8 5 0 7 2 0 13 211 0% 1
Baraże Livingston 4 1 0 1 360' 4 0 0 0 0 5 3 0 1 91 76% 0
Puchar Ligi Livingston 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   32 2 0 0 3538' 32 0 9 3 0 17 4 0 14 609 67% 7
Puchar Ligi Livingston 3 0 0 0 428' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Livingston 2 243' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 27 2 0 0 2867' 27 0 6 2 0 17 4 0 14 609 67% 7
2022/2023   35 1 0 1 3416' 29 6 5 4 1 10 4 28 29 488 69% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 33 0 0 1 3178' 27 5 5 4 1 10 4 28 29 488 69% 1
Puchar Szkocji Livingston 1 1 0 0 148' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Livingston 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   29 4 0 2 3220' 23 9 6 6 0 10 5 27 21 376 79% 3
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 28 4 0 2 2981' 22 8 6 6 0 10 5 27 21 376 79% 3
Puchar Szkocji Livingston 1 0 0 0 239' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   39 6 0 2 3644' 38 2 1 4 0 13 3 32 17 400 66% 0
Puchar Szkocji Livingston 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 38 6 0 2 3524' 37 2 1 4 0 13 3 32 17 400 66% 0
2019/2020   25 3 0 0 2160' 24 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 24 3 0 0 2070' 23 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Livingston 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 6 0 2 3556' 38 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 38 6 0 2 3556' 38 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   40 6 0 1 3582' 39 1 0 3 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 36 4 0 0 3222' 35 1 0 3 0 - - - - - - -
Baraże Livingston 4 2 0 1 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   37 10 0 0 3403' 37 1 0 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Livingston 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Livingston 36 9 0 0 3313' 36 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 2 0 0 3666' 33 7 2 1 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 34 2 0 0 3366' 30 7 2 1 0 - - - - - - -
Baraże Livingston 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Livingston 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   16 1 0 0 1644' 10 7 2 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Livingston 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 15 0 0 0 1644' 10 7 2 0 0 - - - - - - -
2010/2011   5 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Alloa Athletic 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Bradley Lyons
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 2 0 1 3321' 27 0 13 9 0 22 9 0 37 868 79% 3
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 23 1 0 1 2817' 23 0 11 8 0 22 9 0 36 860 79% 3
Puchar Ligi Kilmarnock 3 1 0 0 414' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia Północna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 88% 0
2024/2025   40 1 0 1 4047' 40 0 7 7 1 41 10 0 41 1088 72% 1
Puchar Ligi Kilmarnock 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 130' 1 0 1 0 0 0 1 0 0% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia Północna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 69% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 33 1 0 1 3377' 33 0 6 5 1 39 8 0 39 1036 73% 1
Europa Conference League Kilmarnock 4 360' 4 0 0 2 2 0 1 39 54% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Kilmarnock 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   26 3 0 0 2958' 26 0 9 7 0 31 12 0 17 654 61% 1
Puchar Ligi Kilmarnock 6 1 0 0 703' 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 20 2 0 0 2255' 20 0 7 7 0 31 12 0 17 654 61% 1
2022/2023   28 1 0 0 1693' 6 3 13 3 0 5 1 10 7 242 65% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 26 1 0 0 1603' 5 3 13 2 0 5 1 10 7 242 65% 1
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Kilmarnock 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   23 0 0 0 1709' 8 3 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Kilmarnock 23 0 0 0 1709' 8 3 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   22 7 0 0 1608' 5 3 13 2 0 4 1 10 8 91 53% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Morecambe 1 74' 0 0 1 0 0 0 1 2 100% 0
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier Reserve League Blackburn U23 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Morecambe 20 1 0 0 1534' 5 3 12 2 0 4 1 10 7 89 52% 0
2018/2019   18 3 0 1 1973' 17 6 1 5 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 15 1 0 1 1613' 14 5 1 4 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Coleraine 2 0 0 0 270' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
2017/2018   2 4 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Coleraine 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2