Sander Duits vs Mauro Junior - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
183 cm
78 kg
42 lat (1983-08-29)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
17
Defence
Brazil Brazil
Statystyki Sander Duits, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mauro Junior, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Liga Mistrzów Superpuchar Holandii Puchar Holandii KNVB Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sander Duits
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2016/2017   33 3 0 0 3733' 29 15 1 8 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Go Ahead Eagles 33 3 0 0 3733' 29 15 1 8 0 - - - - - - -
2015/2016   38 2 1 0 4187' 33 18 0 10 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Go Ahead Eagles 2 0 0 0 147' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Go Ahead Eagles 4 1 1 0 486' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Go Ahead Eagles 32 1 0 0 3554' 30 13 0 10 1 - - - - - - -
2014/2015   32 0 0 2 3439' 23 16 3 7 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Go Ahead Eagles 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Go Ahead Eagles 27 0 0 2 3079' 20 15 3 7 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska RKC Waalwijk 3 0 0 0 360' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   35 7 4 3 3561' 34 8 0 10 1 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej RKC Waalwijk 4 1 0 0 569' 4 4 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska RKC Waalwijk 31 6 4 3 2992' 30 4 0 10 1 - - - - - - -
2012/2013   31 4 1 2 3379' 31 8 0 9 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska RKC Waalwijk 31 4 1 2 3379' 31 8 0 9 0 - - - - - - -
2011/2012   35 2 0 0 4084' 29 18 4 11 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB RKC Waalwijk 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska RKC Waalwijk 34 2 0 0 4084' 29 18 4 11 0 - - - - - - -
2010/2011   32 3 0 0 3403' 23 15 5 1 1 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB RKC Waalwijk 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska RKC Waalwijk 30 3 0 0 3403' 23 15 5 1 1 - - - - - - -
2009/2010   30 5 2 0 2960' 30 4 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Almere City FC 30 5 2 0 2960' 30 4 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   31 9 3 0 850' 8 1 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Almere City FC 31 8 2 0 850' 8 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Almere City FC 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2007/2008   13 12 7 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Almere City FC 13 12 7 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2006/2007   3 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Almere City FC 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2004/2005   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej De Graafschap 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska De Graafschap 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2003/2004   3 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska De Graafschap 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2002/2003   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska De Graafschap 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Mauro Junior
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 1 0 11 4132' 36 0 12 6 1 33 10 0 23 2156 87% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 25 1 0 9 2920' 25 0 9 2 0 22 8 0 15 1548 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 7 0 0 2 630' 7 0 0 3 1 5 1 0 6 359 90% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 90' 1 0 0 3 1 0 0 74 86% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 0 0 0 326' 2 0 2 1 0 2 0 0 2 111 81% 0
Club Friendlies PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie PSV Eindhoven 1 166' 1 0 1 1 0 0 0 64 0% 0
2024/2025   38 0 0 6 4094' 38 0 9 3 0 28 7 0 13 1958 90% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 11 0 0 0 1085' 11 0 1 2 0 7 1 0 4 458 91% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 25 0 0 6 2829' 25 0 8 1 0 21 6 0 9 1428 90% 2
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 72 76% 0
2023/2024   11 1 0 0 1538' 11 0 7 0 0 10 3 0 8 765 87% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 9 1 0 0 1272' 9 0 6 0 0 8 2 0 8 645 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 2 0 0 0 266' 2 0 1 0 0 1 1 0 0 86 84% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 34 85% 0
2022/2023   22 0 0 0 958' 3 1 8 0 2 2 1 1 3 114 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 15 0 0 0 544' 3 1 3 0 1 2 1 1 3 98 85% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 3 193' 0 0 2 0 0 0 0 7 100% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 4 0 0 0 221' 0 0 3 0 1 0 0 0 0 9 56% 0
2021/2022   49 2 0 5 3737' 28 11 5 4 0 15 9 19 17 1446 82% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 6 0 0 0 356' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 6 157' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 3 0 0 1 180' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 75 88% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 34 2 0 4 3044' 25 9 2 4 0 15 9 19 17 1371 82% 2
2020/2021   29 3 0 1 2954' 16 11 11 2 0 5 2 18 14 422 81% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 8 1 0 0 639' 3 1 4 1 0 1 0 5 1 43 77% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 1 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 19 2 0 1 2142' 12 9 7 1 0 4 2 13 13 379 81% 1
2019/2020   27 6 0 6 3544' 25 14 2 3 0 51 19 26 33 615 81% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 26 6 0 6 3454' 24 14 2 3 0 51 19 26 33 615 81% 1
2018/2019   39 7 4 3 2248' 17 5 5 2 0 1 0 1 1 17 71% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 4 82' 0 0 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 17 6 4 3 1847' 17 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 18 319' 0 0 4 1 0 1 1 17 71% 0
2017/2018   41 2 0 3 3257' 18 11 12 0 0 12 8 5 9 141 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 25 1 0 3 1473' 5 5 10 0 0 12 8 5 9 141 82% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 0 114' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 13 1 0 0 1580' 12 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2