Robin Propper vs Mauro Junior - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
190 cm
80 kg
32 lat (1993-09-23)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
17
Defence
Brazil Brazil
Statystyki Robin Propper, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mauro Junior, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Liga Mistrzów Superpuchar Holandii Puchar Holandii KNVB Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Robin Propper
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 0 0 0 2661' 26 0 6 6 0 28 7 0 18 1532 86% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 3 380' 3 0 1 6 2 0 2 254 93% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 21 0 0 0 1995' 21 0 3 6 0 22 5 0 16 1278 85% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Twente 2 286' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   38 2 0 0 4038' 38 0 10 9 1 20 4 0 25 2188 86% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 23 2 0 0 2515' 23 0 7 8 0 19 4 0 20 1778 88% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 3 345' 3 0 1 0 0 0 0 41 0% 0
Puchar Szkocji Rangers 2 250' 2 0 1 0 0 0 1 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 9 0 0 0 838' 9 0 1 1 1 1 0 0 4 369 83% 0
2023/2024   40 3 0 0 4050' 40 0 8 9 0 24 11 0 31 2667 68% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 33 3 0 0 3295' 33 0 6 7 0 22 9 0 27 2221 75% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League FC Twente 6 0 0 0 665' 6 0 2 1 0 2 2 0 3 374 24% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 1 72 74% 0
2022/2023   34 3 0 2 3732' 34 6 3 11 0 22 9 24 18 1469 83% 1
Europa Conference League FC Twente 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 33 2 0 2 3642' 33 6 3 11 0 22 9 24 18 1469 83% 1
2021/2022   35 5 0 2 3170' 33 2 1 4 0 22 11 43 21 1981 81% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 90' 1 0 0 0 0 2 0 42 79% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 34 5 0 2 3080' 32 2 1 4 0 22 11 41 21 1939 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   33 1 0 3 3022' 31 3 0 5 0 5 2 26 16 1180 81% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 32 1 0 3 2932' 30 3 0 5 0 5 2 26 16 1180 81% 0
2019/2020   18 0 0 1 2076' 18 6 0 5 0 16 3 21 15 712 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 18 0 0 1 2076' 18 6 0 5 0 16 3 21 15 712 82% 0
2018/2019   5 0 0 1 503' 5 1 0 0 0 6 2 4 1 156 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 5 0 0 1 503' 5 1 0 0 0 6 2 4 1 156 76% 0
2017/2018   28 3 0 1 2323' 25 1 1 4 1 19 7 32 24 1015 82% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 27 3 0 1 2323' 25 1 1 4 1 19 7 32 24 1015 82% 0
2016/2017   36 0 0 2 1846' 14 3 6 5 1 1 0 2 2 628 84% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Heracles 2 156' 0 0 2 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 33 0 0 2 1690' 14 3 4 5 1 1 0 2 2 628 84% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   35 2 0 0 3246' 32 3 3 12 1 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej De Graafschap 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska De Graafschap 31 2 0 0 2886' 28 3 3 11 1 - - - - - - -
2014/2015   43 3 0 0 4100' 43 3 0 2 1 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB De Graafschap 1 1 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska De Graafschap 36 2 0 0 3365' 36 2 0 1 1 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej De Graafschap 6 0 0 0 570' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   33 2 0 0 2317' 23 1 3 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej De Graafschap 2 0 0 0 207' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska De Graafschap 31 2 0 0 2110' 21 0 3 0 0 - - - - - - -
2012/2013   35 2 0 0 1962' 15 1 8 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska De Graafschap 31 2 0 0 1735' 15 1 5 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej De Graafschap 4 227' 0 0 3 - - - - - - -
2011/2012   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska De Graafschap 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Mauro Junior
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 1 0 11 4132' 36 0 12 6 1 33 10 0 23 2156 87% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 25 1 0 9 2920' 25 0 9 2 0 22 8 0 15 1548 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 7 0 0 2 630' 7 0 0 3 1 5 1 0 6 359 90% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 90' 1 0 0 3 1 0 0 74 86% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 0 0 0 326' 2 0 2 1 0 2 0 0 2 111 81% 0
Club Friendlies PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie PSV Eindhoven 1 166' 1 0 1 1 0 0 0 64 0% 0
2024/2025   38 0 0 6 4094' 38 0 9 3 0 28 7 0 13 1958 90% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 11 0 0 0 1085' 11 0 1 2 0 7 1 0 4 458 91% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 25 0 0 6 2829' 25 0 8 1 0 21 6 0 9 1428 90% 2
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 72 76% 0
2023/2024   11 1 0 0 1538' 11 0 7 0 0 10 3 0 8 765 87% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 9 1 0 0 1272' 9 0 6 0 0 8 2 0 8 645 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 2 0 0 0 266' 2 0 1 0 0 1 1 0 0 86 84% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 34 85% 0
2022/2023   22 0 0 0 958' 3 1 8 0 2 2 1 1 3 114 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 15 0 0 0 544' 3 1 3 0 1 2 1 1 3 98 85% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 3 193' 0 0 2 0 0 0 0 7 100% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 4 0 0 0 221' 0 0 3 0 1 0 0 0 0 9 56% 0
2021/2022   49 2 0 5 3737' 28 11 5 4 0 15 9 19 17 1446 82% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 34 2 0 4 3044' 25 9 2 4 0 15 9 19 17 1371 82% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 6 0 0 0 356' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 6 157' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 3 0 0 1 180' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 75 88% 0
2020/2021   29 3 0 1 2954' 16 11 11 2 0 5 2 18 14 422 81% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 19 2 0 1 2142' 12 9 7 1 0 4 2 13 13 379 81% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 8 1 0 0 639' 3 1 4 1 0 1 0 5 1 43 77% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 1 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   27 6 0 6 3544' 25 14 2 3 0 51 19 26 33 615 81% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 26 6 0 6 3454' 24 14 2 3 0 51 19 26 33 615 81% 1
2018/2019   39 7 4 3 2248' 17 5 5 2 0 1 0 1 1 17 71% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 4 82' 0 0 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 17 6 4 3 1847' 17 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 18 319' 0 0 4 1 0 1 1 17 71% 0
2017/2018   41 2 0 3 3257' 18 11 12 0 0 12 8 5 9 141 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 25 1 0 3 1473' 5 5 10 0 0 12 8 5 9 141 82% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 0 114' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 13 1 0 0 1580' 12 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2