Ryan Flynn vs Alfons Amade - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
171 cm
60 kg
37 lat (1988-09-04)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
14
Midfield
Germany Germany
Statystyki Ryan Flynn, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga szkocka Baraże Puchar Ligi Puchar Szkocji 2 liga irlandzka
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alfons Amade, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga szkocka Baraże Puchar Ligi Puchar Szkocji World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ryan Flynn
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 0 0 0 3653' 34 0 9 4 0 6 1 0 44 1167 5% 1
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Arbroath 31 0 0 0 3383' 31 0 9 3 0 5 0 0 39 1062 0% 1
Baraże Arbroath 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 1 0 3 90 70% 0
Puchar Ligi Arbroath 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Arbroath 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 0 0% 0
2 liga irlandzka 2 liga irlandzka 2 liga irlandzka Bray Wanderers 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 15 0% 0
2024/2025   25 2 0 2 2978' 25 0 10 6 0 0 0 0 8 0 0% 0
Puchar Szkocji Arbroath 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Szkocja 3 Arbroath 25 2 0 2 2978' 25 0 10 5 0 0 0 0 8 0 0% 0
2023/2024   5 0 0 0 717' 5 0 4 1 0 1 0 0 8 98 63% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 5 0 0 0 717' 5 0 4 1 0 1 0 0 8 98 63% 1
2022/2023   34 0 0 1 1599' 3 1 17 1 0 0 0 2 8 135 70% 0
Puchar Szkocji St. Mirren 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 33 0 0 1 1522' 3 1 16 1 0 0 0 2 8 135 70% 0
2021/2022   35 0 0 0 2439' 10 8 14 3 0 3 3 18 19 360 78% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 33 0 0 0 2393' 10 8 13 3 0 3 3 18 19 360 78% 1
Puchar Szkocji St. Mirren 2 46' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   26 0 0 1 1365' 8 3 6 1 0 2 1 6 6 146 75% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 25 0 0 1 1365' 8 3 6 1 0 2 1 6 6 146 75% 0
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   24 0 0 3 2360' 22 5 0 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 24 0 0 3 2360' 22 5 0 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   33 1 0 1 2624' 22 3 6 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Baraże St. Mirren 2 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji St. Mirren 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 30 1 0 1 2414' 20 3 6 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   29 1 0 0 2328' 15 6 8 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Oldham Athletic 2 0 0 0 321' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka St. Mirren 13 1 0 0 1316' 11 3 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Oldham Athletic 13 0 0 0 625' 2 1 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Oldham Athletic 1 66' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   54 3 0 1 4724' 34 17 7 6 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Oldham Athletic 46 1 0 1 4243' 31 14 6 6 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Oldham Athletic 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Oldham Athletic 5 0 0 0 382' 2 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Oldham Athletic 1 1 0 0 9' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 3 0 3 3026' 18 9 10 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sheffield United 1 1 0 0 102' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 31 2 0 3 2860' 18 8 9 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 2 64' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   47 3 0 2 4770' 31 14 14 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 6 0 0 0 564' 5 1 0 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sheffield United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 35 1 0 2 3597' 20 12 14 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 5 2 0 0 519' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   43 7 0 5 4459' 31 18 4 3 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 39 5 0 5 4069' 28 17 4 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 3 2 0 0 360' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sheffield United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   40 3 0 6 3736' 36 7 1 1 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 40 3 0 6 3736' 36 7 1 1 1 - - - - - - -
2011/2012   32 3 0 0 3235' 15 11 14 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 32 2 0 0 3235' 15 11 14 1 0 - - - - - - -
2010/2011   34 7 0 0 2880' 32 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Falkirk 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Falkirk 33 5 0 0 2790' 31 0 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   37 6 0 0 4541' 36 17 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Falkirk 37 5 0 0 4541' 36 17 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Falkirk 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2008/2009   25 4 0 0 1890' 21 0 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Wrexham 25 4 0 0 1890' 21 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Alfons Amade
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 1 0 1 4760' 34 0 24 4 0 7 1 0 26 867 11% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 17 0 0 1 2445' 17 0 13 2 0 6 1 0 20 724 0% 0
Baraże Dunfermline Athletic 3 0 0 0 412' 3 0 2 1 0 1 0 0 4 95 73% 0
Puchar Ligi Dunfermline Athletic 2 0 0 0 293' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Dunfermline Athletic 3 0 0 0 440' 3 0 2 0 0 0 0 0 1 18 0% 0
World Cup Qualification Africa Mozambik 8 1 0 0 1080' 8 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mozambik 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 30 87% 0
2024/2025   9 2 0 0 1190' 9 0 5 6 0 5 2 0 4 163 0% 0
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Septemvri Sofia 9 2 0 0 1190' 9 0 5 6 0 5 2 0 4 163 0% 0
2023/2024   9 0 0 0 1164' 9 0 6 3 0 2 1 0 3 249 77% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oostende 9 0 0 0 1164' 9 0 6 3 0 2 1 0 3 249 77% 0
2022/2023   23 0 0 0 2065' 15 5 5 4 0 2 0 14 5 364 74% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 23 0 0 0 2065' 15 5 5 4 0 2 0 14 5 364 74% 0
2021/2022   19 2 0 0 1939' 13 6 5 8 1 6 3 19 7 448 76% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 19 2 0 0 1939' 13 6 5 8 1 6 3 19 7 448 76% 1
2020/2021   2 4 0 0 75' 0 0 1 1 0 0 0 1 0 11 91% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hoffenheim 1 0 0 0 75' 0 0 1 1 0 0 0 1 0 11 91% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hoffenheim II 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   15 0 0 0 343' 2 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Eintracht Brunszwik 15 0 0 0 343' 2 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   3 1 0 0 82' 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1 100% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hoffenheim II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Hoffenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 2 82' 0 0 1 1 0 0 0 1 100% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2