Ryan Dow vs Graham Carey - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Midfield
175 cm
67 kg
34 lat (1991-06-07)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
24
Forward
183 cm
69 kg
36 lat (1989-05-20)
Ireland Ireland
Statystyki Ryan Dow, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga szkocka Baraże Puchar Ligi Puchar Szkocji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Graham Carey, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szkocji Druga liga szkocka Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Klubowe mecze towarzyskie Puchar Ligi Irlandzkiej Puchar Irlandii Liga irlandzka
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ryan Dow
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 3 0 11 4287' 35 0 15 4 0 31 9 0 53 750 6% 9
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Arbroath 28 3 0 8 3360' 28 0 11 3 0 29 9 0 46 698 0% 8
Baraże Arbroath 2 0 0 0 252' 2 0 1 1 0 2 0 0 3 52 83% 1
Puchar Ligi Arbroath 3 0 0 3 404' 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Arbroath 2 271' 2 0 1 0 0 0 4 0 0% 0
2024/2025   29 7 0 7 3804' 29 0 15 6 0 0 0 0 20 0 0% 0
Puchar Szkocji Arbroath ' 0 0 0 0 0 0% 0
Szkocja 3 Arbroath 26 7 0 7 3459' 26 0 14 5 0 0 0 0 20 0 0% 0
Puchar Ligi Arbroath 3 0 0 0 345' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   23 1 0 1 2895' 23 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Arbroath 4 545' 4 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Arbroath ' 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Arbroath 19 1 0 1 2350' 19 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   30 0 0 4 3528' 27 13 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Szkocja 3 Peterhead 16 0 0 2 1578' 15 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Arbroath 14 0 0 2 1950' 12 10 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   39 2 0 2 3804' 30 11 4 4 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 37 2 0 2 3561' 28 10 4 4 0 - - - - - - -
Scotland Promotion/Relegation 2 Dunfermline Athletic 2 0 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   13 2 0 2 1239' 11 2 2 2 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 13 2 0 2 1239' 11 2 2 2 0 - - - - - - -
2019/2020   22 5 0 2 2551' 22 8 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 22 5 0 2 2551' 22 8 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   32 5 0 0 3569' 28 10 4 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Peterhead 30 5 0 0 3395' 28 10 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Ross County 2 174' 0 0 2 - - - - - - -
2017/2018   34 0 0 0 1441' 4 2 14 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 34 0 0 0 1441' 4 2 14 0 0 - - - - - - -
2016/2017   30 1 0 2 2432' 13 8 10 4 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Ross County 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 29 1 0 2 2432' 13 8 10 4 0 - - - - - - -
2015/2016   23 2 0 0 2383' 15 9 6 4 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 3 0 0 0 374' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 19 2 0 0 1979' 12 8 6 3 0 - - - - - - -
2014/2015   34 5 0 0 2996' 22 7 8 2 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 27 2 0 0 2270' 17 4 7 2 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 3 2 0 0 314' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 4 1 0 0 412' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   42 4 0 0 3132' 16 11 13 3 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 37 3 0 0 2885' 16 10 10 3 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 4 0 0 0 196' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 1 1 0 0 51' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   40 1 0 0 1221' 3 3 10 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 38 1 0 0 1135' 3 3 9 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundee United 2 86' 0 0 1 - - - - - - -
2011/2012   38 1 0 0 988' 3 3 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 1 1 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 37 0 0 0 958' 3 3 7 0 0 - - - - - - -
2010/2011   25 3 0 0 861' 9 0 1 0 0 - - - - - - -
Baraże Forfar Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Forfar Athletic 11 3 0 0 720' 8 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 12 51' 0 0 1 - - - - - - -
2009/2010   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Graham Carey
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 1 1 4 656' 5 0 4 2 0 2 1 0 0 87 61% 1
Puchar Szkocji Dunfermline Athletic 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 14 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 2 1 1 1 263' 2 0 2 1 0 2 1 0 0 73 73% 1
Puchar Ligi Livingston 2 0 0 3 257' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 6 2 4 2375' 20 0 8 1 0 36 11 0 31 838 79% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 15 4 1 3 1685' 15 0 5 1 0 36 11 0 28 838 79% 1
Puchar Ligi St.Johnstone 4 1 1 0 532' 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji St.Johnstone 1 1 0 1 158' 1 0 1 0 0 0 0 0 3 0 0% 0
2023/2024   33 2 0 10 3446' 33 0 6 5 0 34 9 0 37 1167 69% 4
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 29 2 0 9 3000' 29 0 5 4 0 34 9 0 37 1167 69% 4
Puchar Ligi St.Johnstone 3 0 0 1 356' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji St.Johnstone 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   32 3 2 2 3459' 24 11 7 8 0 27 10 28 32 760 72% 3
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 32 3 2 2 3459' 24 11 7 8 0 27 10 28 32 760 72% 3
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   25 5 0 9 2785' 20 9 5 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Liteks Łowecz 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Liteks Łowecz 2 3 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Liteks Łowecz 23 1 0 9 2575' 18 9 5 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Liteks Łowecz 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   40 2 0 6 3376' 20 9 13 5 0 1 0 2 1 77 70% 0
Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Liteks Łowecz 1 0 0 0 162' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Liteks Łowecz 9 1 0 0 648' 4 2 2 0 0 1 0 2 1 77 70% 0
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Liteks Łowecz 30 1 0 6 2566' 15 6 11 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   35 4 1 8 3211' 19 8 12 6 0 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Liteks Łowecz 28 4 1 7 2500' 16 6 9 5 0 - - - - - - -
Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Liteks Łowecz 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Liteks Łowecz 6 0 0 1 591' 2 2 3 1 0 - - - - - - -
2018/2019   49 6 2 11 4881' 45 7 4 10 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Plymouth Argyle 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Plymouth Argyle 2 174' 1 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Plymouth Argyle 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Plymouth Argyle 44 6 2 11 4453' 42 7 2 10 0 - - - - - - -
2017/2018   48 16 5 13 4991' 47 8 1 7 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Plymouth Argyle 3 0 0 0 368' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Plymouth Argyle 42 14 5 13 4353' 42 7 0 7 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Plymouth Argyle 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Plymouth Argyle 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   55 14 2 16 5780' 53 11 1 3 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Plymouth Argyle 3 162' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Plymouth Argyle 5 480' 5 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Plymouth Argyle 46 14 2 16 5048' 46 11 0 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Plymouth Argyle 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   46 12 0 13 4548' 41 7 5 6 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Plymouth Argyle 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Plymouth Argyle 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Plymouth Argyle 42 11 0 13 4188' 37 7 5 6 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Plymouth Argyle 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   26 2 0 0 2163' 18 3 5 5 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 25 2 0 0 2073' 17 3 5 5 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Ross County 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 3 0 0 3598' 31 7 5 7 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 36 3 0 0 3598' 31 7 5 7 0 - - - - - - -
2012/2013   40 1 0 0 2579' 18 4 9 5 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 35 1 0 0 2467' 18 4 8 5 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji St. Mirren 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi St. Mirren 3 112' 0 0 1 - - - - - - -
2011/2012   41 4 0 0 3592' 22 14 9 3 0 - - - - - - -
Puchar Ligi St. Mirren 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 38 2 0 0 3412' 20 14 9 3 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji St. Mirren 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   27 3 0 0 2283' 18 9 1 3 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Huddersfield Town 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Huddersfield Town 23 2 0 0 2283' 18 9 1 3 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   23 4 0 0 1070' 11 1 0 1 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Irlandia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi St. Mirren 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 15 3 0 0 980' 10 1 0 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2