Ryan Dow vs Alfons Amade - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Midfield
175 cm
67 kg
34 lat (1991-06-07)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
14
Midfield
Germany Germany
Statystyki Ryan Dow, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Baraże Puchar Ligi Puchar Szkocji Druga liga szkocka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alfons Amade, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Puchar Szkocji Druga liga szkocka Baraże World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ryan Dow
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 3 0 11 4287' 35 0 15 4 0 31 9 0 53 750 6% 9
Baraże Arbroath 2 0 0 0 252' 2 0 1 1 0 2 0 0 3 52 83% 1
Puchar Ligi Arbroath 3 0 0 3 404' 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Arbroath 2 271' 2 0 1 0 0 0 4 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Arbroath 28 3 0 8 3360' 28 0 11 3 0 29 9 0 46 698 0% 8
2024/2025   29 7 0 7 3804' 29 0 15 6 0 0 0 0 20 0 0% 0
Szkocja 3 Arbroath 26 7 0 7 3459' 26 0 14 5 0 0 0 0 20 0 0% 0
Puchar Ligi Arbroath 3 0 0 0 345' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Arbroath ' 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   23 1 0 1 2895' 23 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Arbroath 19 1 0 1 2350' 19 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Arbroath 4 545' 4 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Arbroath ' 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   30 0 0 4 3528' 27 13 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Arbroath 14 0 0 2 1950' 12 10 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Szkocja 3 Peterhead 16 0 0 2 1578' 15 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   39 2 0 2 3804' 30 11 4 4 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 37 2 0 2 3561' 28 10 4 4 0 - - - - - - -
Scotland Promotion/Relegation 2 Dunfermline Athletic 2 0 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   13 2 0 2 1239' 11 2 2 2 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 13 2 0 2 1239' 11 2 2 2 0 - - - - - - -
2019/2020   22 5 0 2 2551' 22 8 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 22 5 0 2 2551' 22 8 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   32 5 0 0 3569' 28 10 4 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Peterhead 30 5 0 0 3395' 28 10 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Ross County 2 174' 0 0 2 - - - - - - -
2017/2018   34 0 0 0 1441' 4 2 14 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 34 0 0 0 1441' 4 2 14 0 0 - - - - - - -
2016/2017   30 1 0 2 2432' 13 8 10 4 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 29 1 0 2 2432' 13 8 10 4 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Ross County 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   23 2 0 0 2383' 15 9 6 4 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 19 2 0 0 1979' 12 8 6 3 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 3 0 0 0 374' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
2014/2015   34 5 0 0 2996' 22 7 8 2 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 3 2 0 0 314' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 4 1 0 0 412' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 27 2 0 0 2270' 17 4 7 2 0 - - - - - - -
2013/2014   42 4 0 0 3132' 16 11 13 3 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 37 3 0 0 2885' 16 10 10 3 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 4 0 0 0 196' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 1 1 0 0 51' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   40 1 0 0 1221' 3 3 10 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundee United 2 86' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 38 1 0 0 1135' 3 3 9 0 0 - - - - - - -
2011/2012   38 1 0 0 988' 3 3 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 1 1 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 37 0 0 0 958' 3 3 7 0 0 - - - - - - -
2010/2011   25 3 0 0 861' 9 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Forfar Athletic 11 3 0 0 720' 8 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 12 51' 0 0 1 - - - - - - -
Baraże Forfar Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Alfons Amade
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 1 0 1 4609' 33 0 23 4 0 7 1 0 25 852 10% 0
Puchar Ligi Dunfermline Athletic 2 0 0 0 293' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Dunfermline Athletic 3 0 0 0 440' 3 0 2 0 0 0 0 0 1 18 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 17 0 0 1 2445' 17 0 13 2 0 6 1 0 20 724 0% 0
Baraże Dunfermline Athletic 2 0 0 0 261' 2 0 1 1 0 1 0 0 3 80 72% 0
World Cup Qualification Africa Mozambik 8 1 0 0 1080' 8 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mozambik 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 30 87% 0
2024/2025   9 2 0 0 1190' 9 0 5 6 0 5 2 0 4 163 0% 0
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Septemvri Sofia 9 2 0 0 1190' 9 0 5 6 0 5 2 0 4 163 0% 0
2023/2024   9 0 0 0 1164' 9 0 6 3 0 2 1 0 3 249 77% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oostende 9 0 0 0 1164' 9 0 6 3 0 2 1 0 3 249 77% 0
2022/2023   23 0 0 0 2065' 15 5 5 4 0 2 0 14 5 364 74% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 23 0 0 0 2065' 15 5 5 4 0 2 0 14 5 364 74% 0
2021/2022   19 2 0 0 1939' 13 6 5 8 1 6 3 19 7 448 76% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 19 2 0 0 1939' 13 6 5 8 1 6 3 19 7 448 76% 1
2020/2021   2 4 0 0 75' 0 0 1 1 0 0 0 1 0 11 91% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hoffenheim II 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hoffenheim 1 0 0 0 75' 0 0 1 1 0 0 0 1 0 11 91% 0
2019/2020   15 0 0 0 343' 2 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Eintracht Brunszwik 15 0 0 0 343' 2 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   3 1 0 0 82' 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1 100% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 2 82' 0 0 1 1 0 0 0 1 100% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hoffenheim II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Hoffenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2