Ryan Yates vs Emil Krafth - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Midfield
England England
Profil zawodnika
17
Defence
181 cm
79 kg
31 lat (1994-08-02)
Sweden Sweden
Statystyki Ryan Yates, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Premier League Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Emil Krafth, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Carabao Cup Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Mistrzostwa Świata Liga szwedzka Superpuchar 2 liga szwedzka
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Ryan Yates
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 2 0 5 1349' 12 0 4 5 0 29 10 0 31 672 83% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nottingham Forest 7 2 0 3 789' 7 0 2 2 0 18 9 0 15 357 87% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 2 0 0 2 244' 2 0 1 3 0 8 1 0 13 246 78% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Nottingham Forest 1 90' 1 0 0 3 0 0 3 69 81% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nottingham Forest 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   22 4 0 1 2536' 22 0 7 12 0 39 11 0 55 952 83% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 4 2 0 0 595' 4 0 2 2 0 6 2 0 7 220 84% 1
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 18 2 0 1 1941' 18 0 5 10 0 33 9 0 48 732 83% 7
2023/2024   29 1 0 3 3306' 26 3 10 8 0 41 9 0 63 1025 82% 2
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 24 1 0 1 2609' 21 3 7 6 0 30 7 0 57 790 81% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 4 0 0 2 607' 4 0 3 2 0 7 2 0 5 217 89% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Nottingham Forest 1 90' 1 0 0 4 0 0 1 18 83% 0
2022/2023   37 2 0 2 3022' 24 5 8 6 0 16 5 37 43 470 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 3 1 0 0 300' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 33 0 0 2 2657' 21 5 7 5 0 16 5 37 43 470 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 1 0 0 65' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   50 9 0 1 4641' 47 2 3 8 0 49 20 77 87 1781 78% 7
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 3 1 0 1 270' 3 0 0 0 0 2 2 3 6 114 74% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 1 69' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 46 8 0 0 4302' 44 2 2 8 0 47 18 74 81 1667 79% 7
Championship Championship Championship Middlesbrough 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   40 2 0 2 3498' 32 5 4 3 1 35 12 35 55 1055 79% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 66' 0 0 1 0 0 0 0 10 60% 0
Championship Championship Championship Nottingham Forest 38 2 0 2 3342' 31 5 3 3 1 35 12 35 55 1045 80% 5
2019/2020   32 3 0 0 2936' 17 9 11 1 1 18 4 25 50 409 78% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 5 3 24 83% 1
Championship Championship Championship Nottingham Forest 31 3 0 0 2846' 16 9 11 0 1 18 4 20 47 385 77% 3
2018/2019   21 1 0 0 2015' 16 7 1 5 0 11 3 31 38 373 79% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 19 1 0 0 1849' 15 6 1 5 0 11 3 31 38 373 79% 1
2017/2018   48 8 0 1 4549' 45 4 2 2 0 1 0 2 7 51 76% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Notts County 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 3 2 0 0 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Notts County 25 3 0 0 2318' 25 1 0 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 19 2 0 1 1841' 16 3 2 0 0 1 0 2 7 51 76% 0
2016/2017   38 2 0 1 3315' 29 6 3 3 1 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Barrow 18 1 0 0 1669' 16 3 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 16 0 0 1 1286' 9 3 3 3 1 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Barrow 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barrow 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Emil Krafth
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 0 0 0 539' 4 0 3 0 0 0 0 0 1 195 44% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 19 74% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 2 313' 2 0 2 0 0 0 0 83 87% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Newcastle United 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 93 0% 0
2024/2025   7 0 0 0 722' 7 0 1 2 0 1 0 0 6 446 88% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwecja 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 86 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 62 90% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 3 0 0 0 362' 3 0 1 0 0 0 0 0 2 160 91% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 1 0 0 2 138 81% 0
2023/2024   12 0 0 0 1128' 11 1 2 2 0 5 1 0 8 553 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 2 226' 2 0 1 1 1 0 1 52 69% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 9 0 0 0 766' 8 1 0 2 0 4 0 0 7 490 86% 0
Premier Reserve League Newcastle United U21 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 11 36% 0
2022/2023   4 0 0 0 335' 2 0 2 3 0 0 0 2 2 108 83% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szwecja 3 0 0 0 245' 2 0 1 3 0 0 0 2 2 107 84% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 1 90' 0 0 1 0 0 0 0 1 0% 0
2021/2022   45 0 0 1 3161' 25 7 4 7 0 6 3 26 19 831 74% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 35 0 0 1 2256' 18 6 2 5 0 5 2 20 11 576 73% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwecja 8 0 0 0 695' 5 1 2 2 0 1 1 6 7 212 76% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szwecja 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 43 72% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   43 1 0 0 2450' 19 7 3 4 0 4 3 9 8 447 76% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 3 0 0 0 372' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 35 74% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 33 1 0 0 1733' 14 5 2 4 0 4 3 8 8 399 76% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 0 0 0 188' 1 1 0 0 0 0 0 1 0 13 77% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwecja 6 157' 1 0 1 - - - - - - -
2019/2020   37 0 0 1 2092' 14 5 6 0 0 4 0 4 7 281 76% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 0 0 0 170' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 33 0 0 1 1742' 11 4 6 0 0 4 0 4 7 281 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 3 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   45 1 0 1 3373' 34 1 3 2 0 10 5 40 34 778 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Amiens 37 1 0 1 3205' 33 1 2 2 0 10 5 40 34 778 75% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szwecja 4 78' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Amiens 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Amiens 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   38 0 0 0 1116' 10 2 2 2 0 2 1 7 11 357 80% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Bologna 37 0 0 0 1116' 10 2 2 2 0 2 1 7 11 357 80% 0
2016/2017   48 1 0 2 3099' 23 5 11 2 2 5 2 18 8 676 79% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szwecja 2 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Bologna 34 0 0 0 2296' 16 4 10 1 2 5 2 18 8 676 79% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwecja 9 0 0 2 330' 3 0 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 3 1 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   10 1 0 0 388' 2 1 2 0 0 0 0 1 2 64 80% 0
Serie A Serie A Serie A Bologna 10 0 0 0 388' 2 1 2 0 0 0 0 1 2 64 80% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szwecja U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Helsingborg 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   3 0 0 0 350' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Helsingborg 3 0 0 0 350' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   6 115' 1 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Helsingborg 3 115' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Helsingborg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Helsingborg 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2