Romario vs Roberto Alves - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
Portugal Portugal
Profil zawodnika
10
Midfield
28 lat (1997-06-08)
Switzerland Switzerland
Statystyki Romario, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Roberto Alves, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Romario
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 2 0 0 2304' 15 0 13 3 0 23 3 0 33 479 80% 2
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 1 194' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 14 2 0 0 2110' 14 0 12 3 0 23 3 0 33 479 80% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Basel 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   10 1 0 0 1429' 10 0 8 3 1 14 1 0 22 477 89% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 1 0 0 0 140' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 3 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 9 1 0 0 1289' 9 0 7 3 1 14 1 0 21 474 89% 1
2023/2024   5 0 0 1 869' 6 0 6 1 0 6 1 0 10 139 81% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 1 154' 1 0 1 0 0 0 1 17 88% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 1 0 0 1 296' 2 0 2 0 0 2 1 0 3 15 87% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 2 0 0 0 269' 2 0 2 0 0 4 0 0 6 107 79% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 0 0 0 150' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   20 0 0 1 2383' 12 11 8 3 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Casa Pia 18 0 0 1 2119' 11 10 7 3 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Casa Pia 2 0 0 0 264' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   20 0 0 0 1385' 3 3 13 3 1 4 1 7 18 110 74% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Estoril 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Estoril 19 0 0 0 1249' 2 2 13 3 1 4 1 7 18 110 74% 1
2020/2021   34 0 0 0 2243' 10 7 11 1 0 3 0 4 3 70 83% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 16 0 0 0 799' 1 1 9 1 0 3 0 3 3 42 88% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 8 0 0 0 1113' 8 5 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 9 0 0 0 331' 1 1 2 0 0 0 0 1 0 28 75% 0
2019/2020   27 0 0 1 1686' 6 5 11 2 0 9 3 14 8 134 83% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 0 0 0 230' 1 0 2 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 2 0 0 0 145' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 2 150' 0 0 2 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 16 0 0 1 1005' 4 4 5 0 0 9 3 14 7 132 83% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Porto 2 66' 0 0 1 0 0 0 1 2 50% 0
2018/2019   28 3 0 0 3224' 21 13 7 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 28 3 0 0 3224' 21 13 7 0 1 - - - - - - -
2017/2018   15 1 0 0 1195' 7 5 3 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 15 1 0 0 1195' 7 5 3 0 0 - - - - - - -
Statystyki Roberto Alves
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 6 2 3 1582' 13 0 5 4 0 19 7 0 17 559 81% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 12 4 2 3 1462' 12 0 5 4 0 19 7 0 17 559 81% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Radomiak 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Stal Rzeszów 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   20 1 0 3 2832' 21 0 13 4 0 19 3 0 36 929 76% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 20 0 0 3 2832' 21 0 13 3 0 19 3 0 36 929 76% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Legia Warszawa 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   4 0 0 0 440' 4 0 1 0 0 3 0 0 12 284 75% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 4 0 0 0 440' 4 0 1 0 0 3 0 0 12 284 75% 0
2022/2023   33 3 0 5 4082' 32 13 3 5 0 3 2 0 7 178 84% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 32 3 0 5 3916' 31 12 3 5 0 3 2 0 7 178 84% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   12 6 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 12 6 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   2 6 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 2 1 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   2 2 0 0 323' 2 2 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 2 0 0 0 323' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Grasshopper 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 1 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2018/2019   1 6 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   17 2 0 0 1714' 10 6 6 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Wil 17 2 0 0 1714' 10 6 6 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2