Roberto Alves vs Ismaheel - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
28 lat (1997-06-08)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
88
Midfield
Nigeria Nigeria
Statystyki Roberto Alves, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Ekstraklasa Puchar Polski Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ismaheel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Roberto Alves
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 6 2 3 1582' 13 0 5 3 0 19 7 0 17 551 81% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 12 4 2 3 1462' 12 0 5 3 0 19 7 0 17 551 81% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Radomiak 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Stal Rzeszów 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   20 1 0 3 2832' 21 0 13 4 0 19 3 0 36 929 76% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 20 0 0 3 2832' 21 0 13 3 0 19 3 0 36 929 76% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Legia Warszawa 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   4 0 0 0 440' 4 0 1 0 0 3 0 0 12 284 75% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 4 0 0 0 440' 4 0 1 0 0 3 0 0 12 284 75% 0
2022/2023   33 3 0 5 4082' 32 13 3 5 0 3 2 0 7 178 84% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 32 3 0 5 3916' 31 12 3 5 0 3 2 0 7 178 84% 0
2021/2022   12 6 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 12 6 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   2 6 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 2 1 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   2 2 0 0 323' 2 2 0 0 1 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Grasshopper 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 1 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 2 0 0 0 323' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   1 6 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   17 2 0 0 1714' 10 6 6 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Wil 17 2 0 0 1714' 10 6 6 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ismaheel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 5 0 5 3383' 23 0 19 4 0 64 21 0 45 664 78% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Lech Poznań 2 0 0 0 253' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Górnik Zabrze 7 0 0 1 1014' 7 0 5 1 0 22 7 0 12 162 70% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Lech Poznań 9 1 0 1 1385' 9 0 9 2 0 23 6 0 24 274 79% 0
Europa Conference League Lech Poznań 5 3 0 3 731' 5 0 4 0 0 19 8 0 9 228 82% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Górnik Zabrze 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   27 3 0 5 3897' 27 0 21 6 0 57 20 0 53 763 81% 6
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Górnik Zabrze 27 3 0 5 3897' 27 0 21 6 0 57 20 0 53 763 81% 6
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Górnik Zabrze 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   27 6 0 3 3500' 27 0 16 2 0 41 14 0 41 844 64% 11
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Waasland-Beveren 27 6 0 3 3500' 27 0 16 2 0 41 14 0 41 844 64% 11
2022/2023   0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Waasland-Beveren 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2