Ricky van Wolfswinkel vs Eric Veerman - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Midfield
186 cm
70 kg
37 lat (1989-01-27)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
23
Midfield
32 lat (1993-06-30)
Netherlands Netherlands
Statystyki Ricky van Wolfswinkel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies Klubowe turieje towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Eric Veerman, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Liga Mistrzów Superpuchar Holandii Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ricky van Wolfswinkel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 13 6 1 2558' 21 0 9 3 0 49 23 0 32 414 72% 6
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 2 0 1 ' 0 0 6 3 0 4 26 81% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 18 8 6 0 2145' 18 0 7 3 0 43 20 0 28 388 71% 5
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Twente 2 3 0 0 323' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies FC Twente 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   31 10 3 3 3589' 31 0 9 6 0 60 29 0 42 653 67% 16
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Twente 9 2 2 0 1025' 9 0 2 2 0 16 5 0 13 185 69% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Twente 2 180' 2 0 0 1 0 0 2 36 69% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 3 2 0 2 19 63% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 19 7 1 3 2294' 19 0 7 4 0 40 22 0 25 413 67% 14
2023/2024   21 16 2 2 2425' 21 0 7 5 0 70 31 0 38 678 56% 13
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 17 16 2 1 1840' 17 0 4 4 0 57 28 0 30 510 65% 13
Europa Conference League FC Twente 3 0 0 1 495' 3 0 3 1 0 10 2 0 7 135 13% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 90' 1 0 0 3 1 0 1 33 85% 0
2022/2023   32 10 3 7 3576' 29 11 2 6 0 42 24 19 18 510 71% 13
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 31 10 3 7 3486' 28 11 2 5 0 42 24 19 18 510 71% 13
2021/2022   33 17 6 8 3989' 32 14 1 6 0 51 27 52 26 538 59% 11
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 3 4 13 54% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 32 16 5 8 3899' 31 14 1 6 0 50 26 49 22 525 59% 11
2020/2021   34 2 0 1 2821' 14 5 15 2 0 13 6 11 5 199 76% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 30 2 0 1 2461' 10 5 15 2 0 13 6 11 5 199 76% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   18 6 0 1 1686' 8 3 10 1 0 1 1 1 1 18 72% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 2 1 0 0 139' 0 0 2 0 0 1 1 1 1 18 72% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 3 1 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 3 2 0 0 453' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 10 2 0 1 824' 3 1 7 0 0 - - - - - - -
2018/2019   43 17 0 7 4467' 36 11 5 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 4 3 0 0 450' 4 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 33 13 0 7 3476' 29 8 3 6 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Lugano 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 2 73' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 4 1 0 0 468' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   29 12 4 0 2830' 18 9 7 1 0 2 2 3 0 29 79% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 24 11 3 0 2338' 15 7 6 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 1 0 0 0 172' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 4 1 1 0 320' 2 1 1 0 0 2 2 3 0 29 79% 0
2016/2017   36 23 5 5 3996' 35 10 1 7 0 10 4 10 6 635 76% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Vitesse 4 3 1 0 422' 3 1 1 2 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 32 20 4 5 3574' 32 9 0 5 0 10 4 10 6 635 76% 1
2015/2016   29 4 0 2 1618' 7 4 11 2 0 15 4 15 11 193 69% 3
Premier League Premier League Premier League Norwich City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 26 1 0 2 1528' 6 4 11 2 0 15 4 15 11 193 69% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Betis 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   48 9 0 4 4684' 25 14 19 3 0 31 15 32 22 333 79% 17
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Saint-Etienne 7 1 0 0 679' 4 2 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 4 3 0 0 570' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 35 5 0 4 3389' 18 8 17 2 0 31 15 32 22 333 79% 17
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Saint-Etienne 2 0 0 0 46' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   28 1 0 1 2909' 16 12 8 1 0 33 9 39 16 266 80% 7
Premier League Premier League Premier League Norwich City 28 1 0 1 2909' 16 12 8 1 0 33 9 39 16 266 80% 7
2012/2013   40 19 0 0 3090' 34 0 1 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 8 3 0 0 390' 4 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 30 14 0 0 2700' 30 0 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   45 25 8 0 3902' 34 7 5 7 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 4 5 3 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 15 6 0 0 1407' 12 4 1 3 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 26 14 5 0 2405' 21 3 4 4 0 - - - - - - -
2010/2011   36 23 9 0 3651' 33 8 3 4 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 29 15 6 0 2976' 26 7 3 2 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Utrecht 6 8 3 0 585' 6 1 0 2 0 - - - - - - -
2009/2010   37 15 0 0 3783' 31 14 0 2 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 37 11 0 0 3783' 31 14 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Holandia U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2008/2009   33 8 0 0 1261' 8 7 1 1 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 33 8 0 0 1261' 8 7 1 1 1 - - - - - - -
2007/2008   4 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Eric Veerman
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   40 9 0 15 4243' 40 0 9 6 0 43 18 0 19 2728 84% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 180' 2 0 0 1 1 0 2 130 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 28 8 0 14 3101' 28 0 8 4 0 34 14 0 14 1942 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 8 0 0 1 720' 8 0 0 2 0 7 2 0 2 552 85% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 152' 1 0 1 0 0 0 1 44 86% 0
Club Friendlies PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie PSV Eindhoven 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 0 60 0% 0
2024/2025   32 1 0 12 3868' 32 0 13 5 0 49 19 0 14 2276 83% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 4 466' 4 0 1 6 2 0 1 308 64% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 22 1 0 8 2624' 22 0 10 3 0 31 15 0 8 1551 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 5 0 0 4 658' 5 0 2 2 0 12 2 0 4 351 84% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 120' 1 0 0 0 0 0 1 66 82% 0
2023/2024   40 7 0 19 4636' 40 0 14 3 0 76 26 0 22 2701 74% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 28 5 0 16 3337' 28 0 11 1 0 57 19 0 11 1965 78% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 0 72 79% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 11 2 0 3 1209' 11 0 3 1 0 18 7 0 11 664 64% 1
2022/2023   4 0 0 1 444' 4 0 1 1 0 36 21 12 11 1573 84% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 4 0 0 1 444' 4 0 1 1 0 36 21 12 11 1573 84% 2
2013/2014   8 1 0 0 65' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Volendam 8 1 0 0 65' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Volendam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2