Remo Freuler vs Andre Anguissa - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
181 cm
75 kg
34 lat (1992-04-15)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
99
Midfield
184 cm
75 kg
30 lat (1995-11-16)
Cameroon Cameroon
Statystyki Remo Freuler, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Puchar Włoch Mecze towarzyskie Reprezentacje EURO U-21 Euro Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andre Anguissa, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki Puchar Konfederacji
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Remo Freuler
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 1 0 2 4065' 36 0 11 6 0 11 2 0 27 1880 87% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bologna 10 0 0 0 1253' 10 0 4 1 0 5 1 0 5 499 85% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 16 81% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Szwajcaria 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 93 89% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Bologna 25 1 0 2 2722' 25 0 7 5 0 6 1 0 22 1272 87% 1
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Hellas Werona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   54 2 0 3 6081' 54 0 16 10 0 24 6 0 29 2751 86% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 5 675' 5 0 3 2 0 0 4 231 92% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bologna 6 0 0 0 670' 6 0 2 3 0 1 0 0 4 265 86% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 6 1 0 1 621' 6 0 1 1 0 4 2 0 3 356 65% 0
Serie A Serie A Serie A Bologna 37 1 0 2 4115' 37 0 10 6 0 17 4 0 18 1899 89% 1
2023/2024   32 1 0 1 3584' 31 0 10 9 0 14 4 0 15 1932 91% 0
Serie A Serie A Serie A Bologna 31 1 0 1 3464' 30 0 10 8 0 14 4 0 15 1865 91% 0
Serie A Serie A Serie A AS Roma 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 67 96% 0
2022/2023   43 1 0 0 4093' 33 11 5 4 0 3 0 24 15 675 78% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 5 0 0 0 537' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 32 0 0 0 2946' 24 8 4 4 0 2 0 19 11 594 78% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 6 1 0 0 610' 5 1 1 0 0 1 0 5 4 81 79% 0
2021/2022   55 3 0 4 5611' 48 16 2 11 0 14 6 49 41 2177 87% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 34 1 0 3 3266' 28 10 1 9 0 13 6 39 28 1624 87% 0
Serie A Serie A Serie A Torino 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 180' 2 0 0 0 0 1 2 63 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 6 0 0 0 677' 5 2 1 1 0 0 0 6 8 293 83% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 7 1 0 0 782' 7 2 0 1 0 1 0 3 3 197 92% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 6 1 0 1 706' 6 2 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   52 4 0 5 5496' 46 16 2 10 1 16 7 46 35 2084 88% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 38 2 0 3 3842' 32 11 2 5 0 10 5 33 28 1603 88% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 4 0 0 0 435' 4 1 0 1 0 1 0 2 0 125 91% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 3 2 0 1 441' 3 2 0 3 0 1 1 4 1 49 78% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 7 0 0 1 778' 7 2 0 1 1 4 1 7 6 307 85% 0
2019/2020   48 3 0 2 4347' 37 13 3 6 0 23 9 47 40 1625 88% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 0 0 0 1 36 92% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 38 2 0 1 3361' 28 10 3 3 0 17 7 35 34 1344 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 9 1 0 1 850' 8 2 0 3 0 6 2 12 5 245 86% 0
2018/2019   52 2 0 6 5722' 48 17 0 7 0 35 10 48 86 2115 88% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 6 0 0 0 645' 4 3 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Atalanta 37 2 0 6 3930' 35 10 0 4 0 30 8 41 72 1944 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 5 0 0 0 729' 5 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 4 0 0 0 418' 4 1 0 3 0 5 2 7 14 171 88% 0
2017/2018   48 6 0 4 4215' 44 2 2 6 1 43 14 52 64 2242 88% 1
Serie A Serie A Serie A Atalanta 37 5 0 3 3138' 33 1 2 4 1 38 12 36 45 1896 88% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 3 0 0 0 357' 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 8 1 0 1 720' 8 0 0 1 0 5 2 16 19 346 88% 0
2016/2017   48 5 0 4 3990' 34 6 7 7 0 34 12 51 35 1565 88% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 7 0 0 0 569' 3 2 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 3 0 0 0 241' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Atalanta 36 5 0 4 3100' 29 3 4 5 0 34 12 51 35 1565 88% 1
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szwajcaria 2 80' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   38 2 0 0 2252' 23 2 1 3 0 5 1 14 6 159 82% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 18 1 0 0 1620' 18 0 0 3 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Atalanta 18 1 0 0 632' 5 2 1 0 0 5 1 14 6 159 82% 0
2014/2015   36 7 2 0 3079' 33 1 0 8 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 1 0 0 0 79' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 33 7 2 0 2970' 33 0 0 8 1 - - - - - - -
2013/2014   35 4 0 0 1306' 11 4 1 3 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 1 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 21 3 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 13 1 0 0 1306' 11 4 1 3 0 - - - - - - -
2012/2013   35 4 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 35 3 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   31 2 0 0 561' 2 1 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 16 0 0 0 561' 2 1 4 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 14 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   8 2 0 0 435' 2 1 3 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 8 1 0 0 435' 2 1 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   2 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andre Anguissa
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 4 0 1 2809' 28 0 5 2 0 30 9 0 21 862 85% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów SSC Napoli 4 431' 4 0 1 7 0 0 3 148 77% 2
World Cup Qualification Africa Kamerun 7 0 0 0 700' 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie SSC Napoli 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 SSC Napoli 14 4 0 1 1408' 14 0 3 1 0 23 9 0 18 714 86% 0
2024/2025   34 6 0 4 3702' 34 0 8 6 0 47 13 0 38 1592 87% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 3 0 0 2 121 93% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 33 6 0 4 3582' 33 0 8 5 0 44 13 0 36 1471 86% 2
2023/2024   39 1 0 3 4172' 39 0 9 3 0 42 9 0 44 2160 85% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów SSC Napoli 7 1 0 1 718' 7 0 1 1 0 10 3 0 6 373 88% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 32 0 0 2 3454' 32 0 8 2 0 32 6 0 38 1787 84% 3
2022/2023   50 4 0 8 5439' 47 13 3 5 1 38 15 25 40 1862 89% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 1 95' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kamerun 3 0 0 0 353' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 37 3 0 5 4142' 36 10 2 3 0 38 15 25 40 1862 89% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów SSC Napoli 9 1 0 3 849' 8 2 0 2 1 - - - - - - -
2021/2022   41 0 0 1 3257' 25 6 8 6 0 18 3 41 28 1297 90% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 32 0 0 1 2433' 21 3 4 5 0 17 3 38 28 1201 90% 0
Championship Championship Championship Fulham 4 193' 0 0 3 1 0 2 0 57 95% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 5 0 0 0 631' 4 3 1 1 0 0 0 1 0 39 87% 0
2020/2021   40 0 0 3 3876' 31 9 7 6 0 18 7 35 19 1027 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 1 0 0 0 159' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 38 0 0 3 3559' 29 7 7 6 0 18 7 33 19 1000 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 0 0 2 0 27 74% 0
2019/2021   11 2 0 0 1039' 9 2 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kamerun 5 1 0 0 443' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kamerun 6 1 0 0 596' 5 1 1 1 0 - - - - - - -
2019/2020   39 2 0 0 3790' 30 8 8 6 0 26 7 48 38 1284 88% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 0 0 0 251' 2 1 0 0 0 0 0 5 0 86 86% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 37 2 0 0 3539' 28 7 8 6 0 26 7 43 38 1198 88% 0
2018/2019   29 0 0 0 2582' 19 6 6 3 1 20 5 20 15 740 88% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 26 0 0 0 2312' 16 6 6 3 1 20 5 20 15 740 88% 2
2017/2018   66 0 0 0 5792' 37 9 25 6 0 39 7 69 63 1933 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 3 192' 1 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 38 0 0 0 3489' 26 6 11 5 0 31 7 57 57 1728 87% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kamerun 6 0 0 0 595' 5 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 1 0 0 0 195' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 18 0 0 0 1321' 4 1 12 1 0 8 0 12 6 205 84% 0
2016/2017   42 0 0 1 3337' 20 4 17 3 0 18 3 43 27 1206 87% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 37 0 0 1 2788' 18 3 15 3 0 18 3 43 27 1206 87% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 3 0 0 0 429' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
2015/2017   4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Kamerun 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   22 0 0 0 1117' 3 1 10 0 0 4 2 7 6 175 78% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 14 0 0 0 706' 2 1 7 0 0 4 2 7 6 175 78% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 2 207' 0 0 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 3 114' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2