Pos vs Niklas Gunnarsson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Defence
USA USA
Profil zawodnika
4
Defence
188 cm
81 kg
35 lat (1991-04-27)
Norway Norway
Statystyki Pos, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii 2 liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pos
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 3 0 0 2741' 26 0 6 8 0 9 5 0 14 1065 90% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Yverdon 3 1 0 0 300' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Yverdon 23 2 0 0 2441' 23 0 6 8 0 9 5 0 14 1065 90% 0
2024/2025   20 0 0 2 2235' 20 0 6 2 1 9 0 0 12 729 67% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 20 0 0 2 2235' 20 0 6 2 1 9 0 0 12 729 67% 0
2023/2024   26 2 0 0 2631' 26 0 5 7 0 11 4 0 22 1282 76% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 26 2 0 0 2631' 26 0 5 7 0 11 4 0 22 1282 76% 0
2022/2023   1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Niklas Gunnarsson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   - - - - - - -
2024/2025   19 0 0 0 2047' 19 0 5 2 0 5 0 0 10 665 82% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Yverdon 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Neuchâtel Xamax 11 0 0 0 1036' 11 0 1 1 0 2 0 0 7 432 86% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Yverdon 7 0 0 0 921' 7 0 4 1 0 3 0 0 3 233 76% 0
2023/2024   14 0 0 1 1632' 14 0 5 4 1 2 0 0 14 436 78% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Yverdon 14 0 0 1 1632' 14 0 5 4 1 2 0 0 14 436 78% 0
2021/2022   5 1 0 0 654' 5 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Stroemsgodset 5 1 0 0 654' 5 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   10 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Djurgaarden 1 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Palermo 9 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   3 1 0 0 196' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Djurgaarden 3 1 0 0 196' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   29 2 0 1 1279' 8 2 6 0 0 - - - - - - -
Baraże Hibernian 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Hibernian 17 2 0 1 1007' 8 2 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hibernian 6 272' 0 0 4 - - - - - - -
Puchar Ligi Hibernian 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2