Niklas Gunnarsson vs Muller - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
188 cm
81 kg
35 lat (1991-04-27)
Norway Norway
Profil zawodnika
15
Defence
Switzerland Switzerland
Statystyki Muller, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Niklas Gunnarsson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   - - - - - - -
2024/2025   19 0 0 0 2047' 19 0 5 2 0 5 0 0 10 665 82% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Neuchâtel Xamax 11 0 0 0 1036' 11 0 1 1 0 2 0 0 7 432 86% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Yverdon 7 0 0 0 921' 7 0 4 1 0 3 0 0 3 233 76% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Yverdon 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   14 0 0 1 1632' 14 0 5 4 1 2 0 0 14 436 78% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Yverdon 14 0 0 1 1632' 14 0 5 4 1 2 0 0 14 436 78% 0
2021/2022   5 1 0 0 654' 5 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Stroemsgodset 5 1 0 0 654' 5 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   10 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Djurgaarden 1 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Palermo 9 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   3 1 0 0 196' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Djurgaarden 3 1 0 0 196' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   29 2 0 1 1279' 8 2 6 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Hibernian 17 2 0 1 1007' 8 2 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hibernian 6 272' 0 0 4 - - - - - - -
Puchar Ligi Hibernian 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Baraże Hibernian 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Muller
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 1 0 2 3150' 35 0 0 2 0 29 9 0 18 1549 84% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 33 1 0 2 2970' 33 0 0 2 0 29 9 0 18 1549 84% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Aarau 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   37 4 2 0 3330' 37 0 0 2 0 14 7 0 7 1598 41% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 35 4 2 0 3150' 35 0 0 2 0 14 7 0 7 1598 41% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Aarau 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   27 0 0 1 2476' 27 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Freiburg II 27 0 0 1 2476' 27 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Schaffhausen ' 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2