Petro vs Brahima Doukansy - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Midfield
Malawi Malawi
Profil zawodnika
15
Forward
France France
Statystyki Petro, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Brahima Doukansy, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rumunii Liga romuńska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Petro
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   42 1 0 1 4194' 42 0 6 5 0 35 12 0 28 1763 79% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 37 1 0 1 3744' 37 0 6 5 0 35 12 0 28 1763 79% 0
World Cup Qualification Africa Malawi 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Malawi 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   10 1 0 0 1112' 10 0 3 1 0 11 6 0 7 521 71% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Botosani 1 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 10 0 0 0 1112' 10 0 3 0 0 11 6 0 7 521 71% 0
2023/2024   9 0 0 0 1192' 9 0 6 2 0 4 1 0 5 332 76% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Botosani 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 9 0 0 0 1192' 9 0 6 1 0 4 1 0 5 332 76% 0
2022/2023   2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Brahima Doukansy
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 1 0 0 828' 6 0 5 0 0 5 2 0 9 229 76% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Petrolul Ploiesti 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Petrolul Ploiesti 6 0 0 0 828' 6 0 5 0 0 5 2 0 9 229 76% 0
2024/2025   23 1 0 2 2721' 23 0 9 3 0 6 1 0 15 395 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Nimes 23 1 0 2 2721' 23 0 9 3 0 6 1 0 15 395 0% 0
2023/2024   7 0 0 0 938' 7 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nimes 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Nimes 7 0 0 0 938' 7 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga francuska Aubagne 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   30 0 0 1 2430' 13 11 7 1 0 1 0 17 12 401 85% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 30 0 0 1 2430' 13 11 7 1 0 1 0 17 12 401 85% 0
2020/2021   33 1 0 1 3479' 21 14 8 6 1 2 1 20 10 401 80% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 31 1 0 1 3389' 20 14 8 6 1 2 1 20 10 401 80% 1
France Promotion/Relegation 2 Niort 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   20 0 0 0 1011' 6 3 5 2 1 0 0 10 6 253 83% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 18 0 0 0 1011' 6 3 5 2 1 0 0 10 6 253 83% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Niort 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Niort 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   6 248' 0 0 4 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 6 248' 0 0 4 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2