Patrick vs Brahima Doukansy - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Forward
Cape Verde Cape Verde
Profil zawodnika
15
Forward
France France
Statystyki Patrick, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Brahima Doukansy, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Puchar Rumunii
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Patrick
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 6 0 3 3525' 27 0 15 3 0 72 21 0 41 538 62% 13
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Otelul Galati 27 6 0 3 3525' 27 0 15 3 0 72 21 0 41 538 62% 13
2024/2025   25 2 0 3 2941' 25 0 9 1 0 21 5 0 7 204 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Maritimo 25 2 0 3 2941' 25 0 9 1 0 21 5 0 7 204 0% 0
2023/2024   23 5 0 4 2967' 23 0 12 6 0 1 0 0 0 9 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Torreense 1 189' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Torreense 20 5 0 4 2598' 20 0 11 6 0 1 0 0 0 9 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Torreense 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   10 4 0 0 841' 2 0 8 0 1 2 0 1 1 15 47% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Chaves 8 0 0 0 488' 0 0 6 0 1 2 0 1 1 15 47% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Torreense 2 4 0 0 353' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   6 2 0 0 410' 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 6 2 0 0 410' 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   29 5 0 0 2978' 16 10 11 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Farense 13 1 0 0 1053' 3 3 8 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Varzim 16 4 0 0 1925' 13 7 3 1 0 - - - - - - -
2019/2021   2 147' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Wyspy Zielonego Przylądka 2 147' 0 0 2 - - - - - - -
2019/2020   12 2 0 0 586' 2 1 5 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Farense 12 2 0 0 586' 2 1 5 0 0 - - - - - - -
2018/2019   18 2 1 1 1163' 5 5 5 1 0 9 4 16 7 64 67% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Tondela 17 1 0 1 1019' 5 5 4 1 0 9 4 16 7 64 67% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Tondela 1 1 1 0 144' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Brahima Doukansy
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 1 0 0 828' 6 0 5 0 0 5 2 0 9 229 76% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Petrolul Ploiesti 6 0 0 0 828' 6 0 5 0 0 5 2 0 9 229 76% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Petrolul Ploiesti 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   23 1 0 2 2721' 23 0 9 3 0 6 1 0 15 395 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Nimes 23 1 0 2 2721' 23 0 9 3 0 6 1 0 15 395 0% 0
2023/2024   7 0 0 0 938' 7 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nimes 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Nimes 7 0 0 0 938' 7 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga francuska Aubagne 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   30 0 0 1 2430' 13 11 7 1 0 1 0 17 12 401 85% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 30 0 0 1 2430' 13 11 7 1 0 1 0 17 12 401 85% 0
2020/2021   33 1 0 1 3479' 21 14 8 6 1 2 1 20 10 401 80% 1
France Promotion/Relegation 2 Niort 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 31 1 0 1 3389' 20 14 8 6 1 2 1 20 10 401 80% 1
2019/2020   20 0 0 0 1011' 6 3 5 2 1 0 0 10 6 253 83% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 18 0 0 0 1011' 6 3 5 2 1 0 0 10 6 253 83% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Niort 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Niort 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   6 248' 0 0 4 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 6 248' 0 0 4 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2