Paul Quinn vs Devaney - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Midfield
183 cm
71 kg
40 lat (1985-07-21)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
8
Midfield
England England
Statystyki Paul Quinn, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga szkocka Challenge Cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Devaney, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Johnstones Paint Trophy Liga szkocka Premiership National League Cup Premier Reserve League Puchar Szkocji EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Paul Quinn
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2017/2018   21 0 0 1 1637' 14 2 4 3 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dundee United 20 0 0 1 1547' 13 2 4 3 0 - - - - - - -
Challenge Cup Dundee United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   23 1 0 0 1816' 19 2 0 3 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 22 0 0 0 1816' 19 2 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Ross County 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   46 4 0 0 3167' 27 5 6 6 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 21 1 0 0 1246' 9 3 4 2 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 14 0 0 0 1325' 14 1 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Ross County 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Aberdeen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Ross County 2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 6 1 0 0 236' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   29 3 0 0 2603' 28 0 1 4 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 29 3 0 0 2603' 28 0 1 4 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   43 2 0 0 3159' 31 2 4 4 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Doncaster Rovers 43 2 0 0 3159' 31 2 4 4 0 - - - - - - -
2012/2013   40 0 0 1 3586' 37 3 1 4 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Doncaster Rovers 40 0 0 1 3586' 37 3 1 4 0 - - - - - - -
2011/2012   10 67' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 9 67' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cardiff City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   32 1 0 0 2692' 23 7 1 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 32 1 0 0 2692' 23 7 1 3 0 - - - - - - -
2009/2010   46 0 0 0 1692' 16 3 0 8 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 44 0 0 0 1692' 16 3 0 8 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   35 1 0 0 3055' 33 1 0 4 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 33 1 0 0 3055' 33 1 0 4 2 - - - - - - -
2007/2008   31 3 0 0 2944' 31 2 0 7 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 31 2 0 0 2944' 31 2 0 7 0 - - - - - - -
2006/2007   36 0 0 0 2396' 24 3 1 7 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 36 0 0 0 2396' 24 3 1 7 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2005/2006   25 0 0 0 1604' 15 2 3 4 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 25 0 0 0 1604' 15 2 3 4 0 - - - - - - -
2004/2005   32 0 0 0 2044' 20 1 3 4 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 31 0 0 0 2044' 20 1 3 4 0 - - - - - - -
Statystyki Devaney
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 2 0 2 2928' 27 0 7 4 0 8 1 0 34 1283 48% 0
Johnstones Paint Trophy Manchester United Academy 1 90' 1 0 0 0 0 0 2 60 87% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 12 0 0 1 1395' 12 0 5 2 0 4 1 0 18 519 87% 0
National League Cup Manchester United Academy 3 330' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Premier Reserve League Manchester United Academy 9 1 0 1 810' 9 0 0 2 0 4 0 0 10 656 10% 0
Puchar Szkocji St. Mirren 2 1 0 0 303' 2 0 1 0 0 0 0 0 4 48 88% 0
2024/2025   3 0 0 0 384' 3 0 1 3 0 0 0 0 3 95 0% 0
Premier Reserve League Manchester United Academy 1 0 0 0 90' 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
National League Cup Manchester United Academy 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Manchester United Academy 2 294' 2 0 1 0 0 0 3 95 0% 0
2023/2024   0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier Reserve League Manchester United Academy 0 0 1 ' 2 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2