Paul McGinn vs Murray - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Defence
175 cm
68 kg
35 lat (1990-10-22)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
47
Defence
England England
Statystyki Paul McGinn, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Szkocji Puchar Ligi Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Statystyki Murray, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Liga Mistrzów Puchar Szkocji Puchar Ligi Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Paul McGinn
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   38 0 0 0 3450' 38 0 0 4 0 8 4 0 16 2117 90% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 32 0 0 0 2880' 32 0 0 4 0 8 4 0 16 2117 90% 0
Puchar Szkocji Motherwell 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Motherwell 4 390' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Motherwell 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   9 1 0 0 873' 9 0 1 2 0 3 1 0 6 231 77% 1
Puchar Ligi Motherwell 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 7 1 0 0 663' 7 0 1 1 0 3 1 0 6 231 77% 1
2023/2024   35 1 0 1 3382' 35 0 3 6 1 12 4 0 36 1130 67% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 29 1 0 0 2766' 29 0 2 4 1 12 4 0 36 1130 67% 1
Puchar Ligi Motherwell 4 0 0 1 436' 4 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Motherwell 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   39 0 0 0 3907' 39 7 0 4 0 13 3 19 39 1214 71% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 36 0 0 0 3637' 36 7 0 4 0 13 3 19 39 1214 71% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   28 3 0 3 2719' 26 6 1 6 1 7 5 30 30 1153 79% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 26 3 0 3 2479' 25 5 0 6 1 7 5 30 30 1153 79% 1
Puchar Szkocji Hibernian 1 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
Europa Conference League Rijeka 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   44 3 0 3 3797' 41 0 1 9 0 7 5 26 18 921 76% 0
Puchar Szkocji Hibernian 4 0 0 1 390' 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 38 3 0 2 3407' 37 0 1 7 0 7 5 26 18 921 76% 0
2019/2020   32 0 0 1 3006' 30 2 2 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hibernian 3 300' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 7 0 0 0 586' 6 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 22 0 0 1 2120' 21 2 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   38 3 0 1 3589' 37 3 1 11 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 35 3 0 1 3289' 34 3 1 10 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Baraże St. Mirren 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   36 0 0 1 2660' 28 1 1 6 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Partick Thistle 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Baraże Partick Thistle 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Partick Thistle 32 0 0 1 2390' 25 1 1 6 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chesterfield 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   19 2 0 0 1773' 18 1 1 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chesterfield 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Chesterfield 18 1 0 0 1683' 17 1 1 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   38 1 0 5 3376' 36 1 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee FC 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 35 0 0 5 3106' 33 1 1 4 0 - - - - - - -
2014/2015   36 2 0 0 3294' 35 2 1 4 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee FC 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 34 1 0 0 3168' 34 2 0 4 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee FC 1 36' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   38 3150' 35 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dumbarton 35 3150' 35 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dumbarton 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dumbarton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   22 3 0 0 1980' 22 0 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Queen's Park 8 1 0 0 720' 8 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dumbarton 14 2 0 0 1260' 14 0 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   37 3240' 36 0 0 - - - - - - -
Baraże Queen's Park 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Queen's Park 35 3060' 34 0 0 - - - - - - -
2010/2011   28 1 0 0 2520' 28 0 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Queen's Park 26 1 0 0 2340' 26 0 0 0 0 - - - - - - -
Baraże Queen's Park 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2009/2010   21 0 0 0 360' 4 0 0 1 1 - - - - - - -
Szkocja 4 Queen's Park 21 0 0 0 360' 4 0 0 1 1 - - - - - - -
2008/2009   3 0 0 0 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Baraże Queen's Park 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Queen's Park 1 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Murray
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 1 0 0 1098' 11 0 2 0 0 2 0 0 4 538 74% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 5 0 0 0 450' 5 0 0 0 0 2 0 0 3 334 86% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 59 98% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 7 71% 0
Puchar Ligi Celtic Glasgow 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 54 91% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Celtic Glasgow 2 288' 2 0 2 0 0 0 0 84 0% 0
Club Friendlies Celtic Glasgow 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 0 0 1 1800' 20 0 0 2 0 0 0 0 1 13 85% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Queen's Park 18 0 0 1 1620' 18 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 85% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Puchar Ligi Queen's Park 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   3 1 0 0 316' 3 0 1 0 1 0 0 0 0 36 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Scotland U20 3 1 0 0 316' 3 0 1 0 1 0 0 0 0 36 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2