Paul Digby vs Bradley Lyons - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
175 cm
64 kg
31 lat (1995-02-02)
England England
Profil zawodnika
8
Midfield
28 lat (1997-05-26)
N. Ireland N. Ireland
Statystyki Paul Digby, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Puchar Szkocji
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bradley Lyons, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Puchar Szkocji Liga szkocka Premiership Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Paul Digby
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 0 0 1 1252' 11 0 4 2 0 1 0 0 3 210 81% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 8 0 0 1 919' 8 0 3 1 0 1 0 0 3 210 81% 0
Puchar Ligi Dundee FC 3 0 0 0 333' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   30 2 0 0 3240' 30 0 7 9 0 10 4 0 12 1145 77% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cambridge United 1 173' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Cambridge United 27 1 0 0 2857' 27 0 6 8 0 8 2 0 12 939 73% 2
Johnstones Paint Trophy Cambridge United 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 1 0 0 116 91% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Cambridge United 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 0 90 92% 0
2023/2024   43 1 0 0 4622' 43 0 10 11 2 20 4 0 15 1393 64% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Cambridge United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 12 0% 0
League 1 League 1 League 1 Cambridge United 41 1 0 0 4442' 41 0 10 11 2 20 4 0 15 1381 65% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cambridge United 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   49 1 0 3 4994' 49 6 1 12 0 8 4 41 10 1598 67% 0
League 1 League 1 League 1 Cambridge United 46 1 0 2 4694' 46 6 1 10 0 8 4 41 10 1598 67% 0
League 1 League 1 League 1 Port Vale 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cambridge United 3 0 0 1 300' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
2021/2022   50 2 0 4 4699' 45 3 5 12 0 20 8 53 18 1630 72% 1
Johnstones Paint Trophy Cambridge United 3 1 0 0 264' 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cambridge United 2 178' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cambridge United 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Cambridge United 44 1 0 4 4167' 43 3 1 11 0 20 8 53 18 1630 72% 1
2020/2021   41 0 0 0 3896' 40 3 1 8 0 7 2 39 16 1164 73% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cambridge United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Cambridge United 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Cambridge United 35 0 0 0 3356' 34 3 1 7 0 7 2 39 16 1164 73% 0
2019/2020   22 0 0 0 1876' 19 2 1 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Stevenage 19 0 0 0 1532' 16 1 1 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Stevenage 3 0 0 0 344' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   49 1 0 0 4374' 37 6 8 5 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Forest Green Rovers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Forest Green Rovers 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Forest Green Rovers 3 0 0 0 422' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Forest Green Rovers 42 1 0 0 3562' 30 4 8 5 1 - - - - - - -
2017/2018   39 0 0 0 2230' 15 6 6 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 30 0 0 0 1660' 10 6 5 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Mansfield Town 4 90' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Mansfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Mansfield Town 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
2016/2017   15 0 0 0 569' 4 1 2 1 0 0 0 4 1 77 71% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Ipswich Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Ipswich Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Ipswich Town 13 0 0 0 389' 2 1 2 1 0 0 0 4 1 77 71% 0
2015/2016   33 0 0 0 914' 4 1 5 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Ipswich Town 2 0 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Barnsley 2 161' 0 0 2 - - - - - - -
Championship Championship Championship Ipswich Town 17 360' 1 0 3 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 10 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2014/2015   28 0 0 0 1298' 6 4 7 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 24 0 0 0 1119' 5 4 6 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 3 179' 1 0 1 - - - - - - -
2013/2014   6 0 0 0 500' 2 2 3 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Barnsley 6 0 0 0 500' 2 2 3 0 0 - - - - - - -
2012/2013   2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Barnsley 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   5 270' 2 0 2 - - - - - - -
Championship Championship Championship Barnsley 5 270' 2 0 2 - - - - - - -
Statystyki Bradley Lyons
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 2 0 1 3321' 27 0 13 9 0 22 9 0 37 868 79% 3
Puchar Ligi Kilmarnock 3 1 0 0 414' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 23 1 0 1 2817' 23 0 11 8 0 22 9 0 36 860 79% 3
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia Północna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 88% 0
2024/2025   40 1 0 1 4047' 40 0 7 7 1 41 10 0 41 1088 72% 1
Europa Conference League Kilmarnock 4 360' 4 0 0 2 2 0 1 39 54% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Kilmarnock 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Kilmarnock 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 130' 1 0 1 0 0 0 1 0 0% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia Północna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 69% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 33 1 0 1 3377' 33 0 6 5 1 39 8 0 39 1036 73% 1
2023/2024   26 3 0 0 2958' 26 0 9 7 0 31 12 0 17 654 61% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 20 2 0 0 2255' 20 0 7 7 0 31 12 0 17 654 61% 1
Puchar Ligi Kilmarnock 6 1 0 0 703' 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   28 1 0 0 1693' 6 3 13 3 0 5 1 10 7 242 65% 1
Puchar Ligi Kilmarnock 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 26 1 0 0 1603' 5 3 13 2 0 5 1 10 7 242 65% 1
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   23 0 0 0 1709' 8 3 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Kilmarnock 23 0 0 0 1709' 8 3 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   22 7 0 0 1608' 5 3 13 2 0 4 1 10 8 91 53% 0
League 2 League 2 League 2 Morecambe 20 1 0 0 1534' 5 3 12 2 0 4 1 10 7 89 52% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Morecambe 1 74' 0 0 1 0 0 0 1 2 100% 0
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier Reserve League Blackburn U23 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   18 3 0 1 1973' 17 6 1 5 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 15 1 0 1 1613' 14 5 1 4 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Coleraine 2 0 0 0 270' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   2 4 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Coleraine 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2