Pascal Stenzel vs Julian Chabot - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Midfield
183 cm
72 kg
30 lat (1996-03-20)
Germany Germany
Profil zawodnika
24
Defence
Germany Germany
Statystyki Pascal Stenzel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Superpuchar Niemiec Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Julian Chabot, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Superpuchar Niemiec Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pascal Stenzel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 0 0 0 378' 3 0 2 2 0 4 1 0 2 73 88% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 3 0 0 0 378' 3 0 2 2 0 3 1 0 2 56 86% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie VfB Stuttgart 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 17 94% 0
2024/2025   10 1 0 1 1535' 10 0 9 2 0 16 5 0 4 441 89% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 4 0 0 0 611' 4 0 4 0 0 8 2 0 2 170 89% 0
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec VfB Stuttgart 1 0 0 0 203' 1 0 1 1 0 2 0 0 0 45 96% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów VfB Stuttgart 2 0 0 0 288' 2 0 2 1 0 1 0 0 0 73 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 3 1 0 1 433' 3 0 2 0 0 5 3 0 2 153 90% 0
2023/2024   16 0 0 5 2350' 15 1 13 3 1 16 5 0 12 746 72% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 15 0 0 5 2184' 14 1 12 3 1 14 4 0 12 693 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 1 166' 1 0 1 2 1 0 0 53 0% 0
2022/2023   31 1 0 2 1217' 4 2 9 1 0 2 0 3 2 170 79% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 4 1 0 1 172' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 27 0 0 1 1045' 3 2 8 0 0 2 0 3 2 170 79% 0
2021/2022   29 0 0 0 1513' 9 3 8 1 0 6 2 11 4 525 84% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 2 65' 0 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 27 0 0 0 1448' 9 3 7 1 0 6 2 11 4 525 84% 0
2020/2021   35 0 0 1 2424' 15 7 9 4 1 2 1 20 6 870 86% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 33 0 0 1 2334' 14 7 9 3 1 2 1 19 3 789 85% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 1 3 81 88% 0
2019/2020   37 0 0 1 3662' 34 6 3 4 0 33 6 25 25 2149 91% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfB Stuttgart 34 0 0 1 3362' 31 6 3 4 0 33 6 25 25 2149 91% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
2018/2019   32 0 0 2 2451' 18 7 5 6 1 25 9 20 10 601 82% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 30 0 0 2 2136' 16 6 5 6 1 25 9 20 10 601 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 2 0 0 0 315' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   36 1 0 0 2874' 26 3 4 3 0 13 4 23 16 645 78% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Freiburg 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 31 1 0 0 2349' 21 2 4 3 0 13 4 23 16 645 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 3 0 0 0 345' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   23 1 0 1 1812' 14 2 5 3 0 12 5 18 7 598 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 22 1 0 1 1812' 14 2 5 3 0 12 5 18 7 598 76% 0
2015/2016   24 0 0 2 1151' 12 1 0 4 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Freiburg 14 0 0 2 1061' 11 1 0 4 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Borussia Dortmund 6 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   5 136' 0 0 2 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Borussia Dortmund II 5 136' 0 0 2 - - - - - - -
2013/2014   3 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Borussia Dortmund II 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Julian Chabot
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   40 0 0 0 4201' 40 0 8 8 0 27 11 0 50 2491 89% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 26 0 0 0 2551' 26 0 3 3 0 18 7 0 38 1680 89% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 4 390' 4 0 0 1 0 0 5 332 88% 0
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec VfB Stuttgart 1 161' 1 0 1 0 0 0 1 51 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy VfB Stuttgart 8 0 0 0 945' 8 0 3 5 0 8 4 0 6 428 88% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie VfB Stuttgart 1 154' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Ajax Amsterdam 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   40 3 0 1 4252' 40 0 9 12 1 31 6 0 44 2735 90% 5
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec VfB Stuttgart 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 2 1 0 2 80 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów VfB Stuttgart 7 0 0 0 630' 7 0 0 0 0 8 1 0 7 498 88% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 4 0 0 0 436' 4 0 1 0 0 2 0 0 7 222 88% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 28 3 0 1 3066' 28 0 8 11 1 19 4 0 28 1935 90% 5
2023/2024   33 1 0 0 3216' 33 0 4 10 1 20 5 0 43 1685 81% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 1 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 1 0 1 86 91% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 32 0 0 0 3096' 32 0 4 9 1 19 4 0 42 1599 81% 4
2022/2023   26 0 0 2 2076' 21 3 0 3 1 12 5 16 17 1019 83% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 26 0 0 2 2076' 21 3 0 3 0 12 5 16 17 1019 83% 2
Europa Conference League FC Köln 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2021/2022   38 0 0 0 1537' 8 2 9 8 0 3 1 16 18 403 80% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sampdoria 2 0 0 0 250' 2 1 0 2 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Sampdoria 22 0 0 0 867' 4 0 7 5 0 3 1 10 11 248 81% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 14 0 0 0 420' 2 1 2 1 0 0 0 6 7 155 78% 0
2020/2021   37 1 0 1 2703' 21 5 6 12 1 6 2 31 30 981 86% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Spezia 3 0 0 0 289' 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Sampdoria 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Spezia 33 1 0 1 2414' 19 4 6 11 1 6 2 31 30 981 86% 0
2019/2020   38 1 0 0 807' 8 1 1 1 1 1 1 10 6 224 83% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sampdoria 2 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Sampdoria 36 1 0 0 717' 7 1 1 1 1 1 1 10 6 224 83% 0
2018/2019   31 1 0 0 2728' 26 3 2 6 0 8 1 27 21 788 72% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 31 1 0 0 2728' 26 3 2 6 0 8 1 27 21 788 72% 0
2017/2018   31 2 0 1 2020' 18 5 2 6 1 3 1 17 19 436 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 31 2 0 1 2020' 18 5 2 6 1 3 1 17 19 436 76% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2