Pascal Stenzel vs Ellyes Skhiri - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Midfield
183 cm
72 kg
30 lat (1996-03-20)
Germany Germany
Profil zawodnika
15
Midfield
184 cm
74 kg
31 lat (1995-05-10)
France France
Statystyki Pascal Stenzel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Bundesliga Superpuchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ellyes Skhiri, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Bundesliga Puchar Niemiec Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pascal Stenzel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 0 0 0 378' 3 0 2 2 0 4 1 0 2 73 88% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 3 0 0 0 378' 3 0 2 2 0 3 1 0 2 56 86% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie VfB Stuttgart 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 17 94% 0
2024/2025   10 1 0 1 1535' 10 0 9 2 0 16 5 0 4 441 89% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 3 1 0 1 433' 3 0 2 0 0 5 3 0 2 153 90% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 4 0 0 0 611' 4 0 4 0 0 8 2 0 2 170 89% 0
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec VfB Stuttgart 1 0 0 0 203' 1 0 1 1 0 2 0 0 0 45 96% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów VfB Stuttgart 2 0 0 0 288' 2 0 2 1 0 1 0 0 0 73 82% 0
2023/2024   16 0 0 5 2350' 15 1 13 3 1 16 5 0 12 746 72% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 15 0 0 5 2184' 14 1 12 3 1 14 4 0 12 693 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 1 166' 1 0 1 2 1 0 0 53 0% 0
2022/2023   31 1 0 2 1217' 4 2 9 1 0 2 0 3 2 170 79% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 27 0 0 1 1045' 3 2 8 0 0 2 0 3 2 170 79% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 4 1 0 1 172' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
2021/2022   29 0 0 0 1513' 9 3 8 1 0 6 2 11 4 525 84% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 27 0 0 0 1448' 9 3 7 1 0 6 2 11 4 525 84% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 2 65' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   35 0 0 1 2424' 15 7 9 4 1 2 1 20 6 870 86% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 33 0 0 1 2334' 14 7 9 3 1 2 1 19 3 789 85% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 1 3 81 88% 0
2019/2020   37 0 0 1 3662' 34 6 3 4 0 33 6 25 25 2149 91% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfB Stuttgart 34 0 0 1 3362' 31 6 3 4 0 33 6 25 25 2149 91% 1
2018/2019   32 0 0 2 2451' 18 7 5 6 1 25 9 20 10 601 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 2 0 0 0 315' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 30 0 0 2 2136' 16 6 5 6 1 25 9 20 10 601 82% 0
2017/2018   36 1 0 0 2874' 26 3 4 3 0 13 4 23 16 645 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 3 0 0 0 345' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Freiburg 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 31 1 0 0 2349' 21 2 4 3 0 13 4 23 16 645 78% 0
2016/2017   23 1 0 1 1812' 14 2 5 3 0 12 5 18 7 598 76% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 22 1 0 1 1812' 14 2 5 3 0 12 5 18 7 598 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   24 0 0 2 1151' 12 1 0 4 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Borussia Dortmund 6 90' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Freiburg 14 0 0 2 1061' 11 1 0 4 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   5 136' 0 0 2 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Borussia Dortmund II 5 136' 0 0 2 - - - - - - -
2013/2014   3 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Borussia Dortmund II 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ellyes Skhiri
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 0 0 0 2885' 26 0 8 3 1 9 1 0 17 1153 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Eintracht Frankfurt 4 0 0 0 490' 4 0 2 0 0 2 1 0 4 196 85% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 15 0 0 0 1765' 15 0 6 3 1 7 0 0 13 861 88% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 40 95% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Tunezja 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 56 95% 0
World Cup Qualification Africa Tunezja 5 0 0 0 450' 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   37 2 0 4 3954' 37 0 9 8 0 19 5 0 28 1989 89% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Eintracht Frankfurt 7 1 0 1 707' 7 0 1 1 0 2 1 0 6 553 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Lyon 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 27 1 0 3 2977' 27 0 8 6 0 13 2 0 19 1289 89% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 3 270' 3 0 0 4 2 0 3 147 87% 0
2023/2024   34 4 0 3 3666' 34 0 8 1 0 27 12 0 22 1812 82% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 1 90' 1 0 0 2 0 0 0 92 88% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 24 2 0 2 2647' 24 0 6 1 0 18 8 0 18 1273 81% 3
Europa Conference League Eintracht Frankfurt 9 2 0 1 929' 9 0 2 0 0 7 4 0 4 447 87% 0
2022/2023   34 8 0 1 3127' 34 1 0 5 0 20 9 33 11 1539 89% 3
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 32 7 0 1 2947' 32 1 0 5 0 20 9 33 11 1539 89% 3
Europa Conference League FC Köln 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   29 5 0 1 2206' 20 2 3 3 0 19 7 20 21 934 84% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 27 4 0 1 2078' 20 2 2 3 0 19 7 20 21 934 84% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 2 1 0 0 128' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 6 0 2 3810' 37 6 0 6 0 13 8 34 16 1196 86% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 3 300' 3 0 0 1 0 0 0 72 90% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 33 5 0 2 3330' 32 6 0 5 0 10 6 31 14 1048 86% 1
Baraże FC Köln 2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 2 2 3 2 76 91% 0
2019/2022   1 67' 0 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 1 67' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2021   10 3 0 0 972' 10 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 6 1 0 0 540' 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 4 2 0 0 432' 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   35 1 0 3 3238' 32 5 1 4 0 18 3 27 16 953 85% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 34 1 0 3 3148' 31 5 1 4 0 18 3 27 16 953 85% 3
2018/2019   39 3 0 2 3691' 36 4 2 5 0 25 5 39 34 1414 86% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 37 3 0 2 3601' 35 4 2 5 0 25 5 39 34 1414 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   45 4 0 0 4251' 45 3 0 8 0 37 10 37 30 1510 86% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 35 4 0 0 3321' 35 3 0 8 0 37 10 37 30 1510 86% 0
2016/2017   40 1 0 1 3902' 38 5 1 3 0 33 6 43 25 1781 85% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 37 1 0 1 3736' 37 5 0 3 0 33 6 43 25 1781 85% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska SC Bastia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   27 2 0 0 1144' 9 1 3 1 0 5 2 13 2 366 84% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 25 2 0 0 1144' 9 1 3 1 0 5 2 13 2 366 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   6 180' 1 0 1 1 0 0 1 45 84% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 6 180' 1 0 1 1 0 0 1 45 84% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2