Pascal Gross vs Dominic Calvert-Lewin - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Midfield
181 cm
78 kg
34 lat (1991-06-15)
Germany Germany
Profil zawodnika
9
Forward
180 cm
64 kg
29 lat (1997-03-16)
England England
Statystyki Pascal Gross, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Premier League Liga Mistrzów Puchar Niemiec Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Euro Premier League Summer Series
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dominic Calvert-Lewin, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie U-21 EURO U-21 Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pascal Gross
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 2 0 7 4269' 35 0 16 4 0 27 11 0 21 1977 83% 5
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 7 0 0 1 1095' 7 0 6 0 0 8 1 0 4 464 87% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 16 1 0 3 1618' 16 0 2 2 0 14 6 0 12 947 85% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia Dortmund 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 0 33 88% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 1 0 0 0 154' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 70 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 180' 2 0 0 0 0 0 2 100 85% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Niemcy 1 0 0 1 151' 1 0 1 0 0 1 1 0 0 53 96% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Borussia Dortmund 3 1 0 1 438' 3 0 3 1 0 2 1 0 1 74 0% 0
FIFA Club World Cup Borussia Dortmund 5 0 0 0 633' 5 0 3 1 0 2 2 0 2 236 88% 0
2024/2025   46 1 0 12 5787' 46 0 22 8 1 42 12 0 18 3097 83% 4
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Niemcy 6 0 0 0 916' 6 0 5 0 0 5 0 0 2 457 92% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 2 210' 2 0 0 1 1 0 0 227 24% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia Dortmund 10 1 0 2 1281' 10 0 5 3 0 9 4 0 4 674 86% 4
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 28 0 0 10 3380' 28 0 12 5 1 27 7 0 12 1739 86% 0
2023/2024   46 5 1 11 4279' 45 1 2 7 0 64 23 0 34 3792 90% 4
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 35 4 1 10 3289' 34 1 2 6 0 55 20 0 27 2850 90% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 270' 3 0 0 3 0 0 2 332 91% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Brighton & Hove Albion 8 1 0 1 720' 8 0 0 1 0 6 3 0 5 610 91% 0
2022/2023   44 10 0 10 4603' 43 7 2 7 0 28 18 22 17 1775 86% 10
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 37 9 0 8 3876' 37 6 1 7 0 28 18 22 17 1775 86% 10
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 5 1 0 2 561' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0 0 0 166' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   38 2 0 4 3480' 26 10 6 1 0 17 8 15 7 1085 83% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0 0 0 166' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 35 2 0 4 3224' 24 10 5 1 0 16 8 15 6 1032 83% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 1 0 0 1 53 89% 0
2020/2021   44 3 3 9 3849' 32 4 8 3 0 18 6 18 15 1364 83% 2
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 38 3 3 8 3216' 27 3 7 3 0 14 6 15 12 1154 82% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 3 0 0 1 347' 3 1 0 0 0 2 0 2 0 53 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 0 0 0 286' 2 0 1 0 0 2 0 1 3 157 87% 0
2019/2020   40 2 0 4 3618' 24 14 7 4 0 29 8 25 12 716 79% 8
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 38 2 0 4 3438' 22 14 7 4 0 29 8 25 12 716 79% 8
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   29 3 1 3 3567' 25 16 2 1 0 24 9 11 13 613 76% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 25 3 1 3 3298' 24 15 1 1 0 24 9 11 13 611 76% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 116' 0 0 1 0 0 0 0 2 100% 0
2017/2018   40 7 1 8 5346' 36 24 3 2 0 41 20 33 20 926 77% 9
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 38 7 1 8 5256' 35 24 3 2 0 41 20 33 20 926 77% 9
2016/2017   35 5 3 3 3975' 31 12 2 5 0 52 15 46 46 1514 69% 4
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Ingolstadt 33 5 3 3 3915' 31 12 2 5 0 52 15 46 46 1514 69% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   33 1 0 4 3029' 32 2 0 10 1 70 19 35 49 1718 67% 4
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Ingolstadt 32 1 0 4 3029' 32 2 0 10 1 70 19 35 49 1718 67% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   35 7 0 19 3566' 33 6 1 4 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 34 7 0 19 3536' 33 6 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   32 2 0 4 3066' 26 5 4 3 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 31 2 0 4 2982' 26 5 3 3 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   34 2 0 1 3863' 28 16 2 3 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 34 2 0 1 3863' 28 16 2 3 0 - - - - - - -
2011/2012   29 3 0 0 2623' 18 7 6 0 0 - - - - - - -
Baraże Karlsruher SC 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Karlsruher SC 27 2 0 0 2443' 16 7 6 0 0 - - - - - - -
2010/2011   13 1 0 0 310' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Karlsruher SC 10 1 0 0 310' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   6 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hoffenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   9 0 0 0 404' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 9 0 0 0 404' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Statystyki Dominic Calvert-Lewin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 14 5 1 3711' 30 0 12 2 0 83 38 0 38 477 58% 26
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 0 0 0 ' 0 0 4 1 0 0 3 67% 0
Premier League Premier League Premier League Leeds United 29 13 4 1 3621' 29 0 12 2 0 71 32 0 37 427 59% 24
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 6 4 0 1 43 58% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Anglia 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 4 50% 0
2024/2025   19 3 0 1 2469' 19 0 11 2 0 50 20 0 23 277 63% 27
Premier League Premier League Premier League Everton 19 3 0 1 2469' 19 0 11 2 0 50 20 0 23 277 63% 27
2023/2024   33 8 2 3 4997' 32 1 27 3 1 81 35 0 33 512 57% 29
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 3 0 0 0 434' 3 0 2 1 1 2 1 0 0 38 55% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Everton 3 1 0 1 471' 3 0 3 0 0 7 3 0 1 38 55% 1
Premier League Premier League Premier League Everton 27 7 2 2 4092' 26 1 22 2 0 72 31 0 32 436 58% 24
2022/2023   24 3 1 1 2339' 15 8 6 3 0 25 9 14 12 177 62% 15
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 1 1 0 0 69' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 23 2 1 1 2270' 15 8 5 3 0 25 9 14 12 177 62% 15
2021/2022   24 7 2 2 2241' 16 7 4 2 0 27 13 18 16 280 62% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 1 46' 0 0 1 0 0 1 0 11 82% 1
Premier League Premier League Premier League Everton 20 5 2 2 1953' 15 6 2 2 0 27 13 17 16 269 62% 4
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Anglia 3 2 0 0 242' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   43 21 0 2 4394' 38 10 3 3 0 61 38 36 36 612 71% 13
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Everton 3 3 0 0 226' 2 1 0 0 0 5 3 1 1 33 79% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 4 0 0 0 296' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 33 16 0 1 3450' 32 6 1 3 0 54 33 32 34 559 70% 13
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 3 2 0 1 422' 3 2 0 0 0 2 2 3 1 20 65% 0
2019/2020   43 15 0 1 4416' 34 11 7 9 0 88 39 58 46 380 66% 14
Premier League Premier League Premier League Everton 38 13 0 1 3872' 30 10 6 9 0 85 38 57 44 374 67% 14
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 1 90' 1 0 0 3 1 1 2 6 33% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Everton 4 2 0 0 454' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   40 8 0 3 3785' 22 8 16 3 0 55 17 37 33 278 64% 6
Premier League Premier League Premier League Everton 37 6 0 2 3404' 19 6 16 3 0 52 16 34 32 266 64% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 2 0 0 1 291' 2 2 0 0 0 3 1 3 1 12 67% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Everton 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   45 12 1 6 4186' 24 10 20 5 0 42 19 45 32 339 66% 15
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Everton 2 3 0 0 220' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Everton 9 1 0 0 907' 4 3 5 1 0 4 2 2 5 38 71% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 1 0 0 0 172' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Anglia U21 4 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 33 4 0 6 2887' 18 5 14 4 0 38 17 43 27 301 65% 15
2016/2017   16 1 0 0 1292' 5 5 7 1 0 7 2 4 7 88 68% 15
Premier League Premier League Premier League Everton 14 1 0 0 1179' 5 5 6 1 0 7 2 4 7 88 68% 15
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 1 113' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   46 8 0 0 3056' 12 8 21 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Northampton Town 2 1 0 0 153' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 16 0 0 0 925' 3 3 6 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Northampton Town 2 1 0 0 75' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Northampton Town 2 1 0 0 170' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Northampton Town 24 5 0 0 1733' 7 4 13 2 0 - - - - - - -
2014/2015   5 6 0 0 125' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
National League North/South Stalybridge 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 5 0 0 0 125' 0 0 2 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2