Pascal Gross vs Daniel James - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Midfield
181 cm
78 kg
34 lat (1991-06-15)
Germany Germany
Profil zawodnika
7
Midfield
180 cm
76 kg
28 lat (1997-11-10)
Wales Wales
Statystyki Pascal Gross, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Bundesliga Premier League Liga Mistrzów Puchar Niemiec Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Euro Premier League Summer Series
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel James, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro kwalifikacje baraże Euro Mistrzostwa Świata Champions cup Toulon Tournament 1
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Pascal Gross
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 2 0 7 4269' 35 0 16 4 0 27 11 0 21 1977 83% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 180' 2 0 0 0 0 0 2 100 85% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 7 0 0 1 1095' 7 0 6 0 0 8 1 0 4 464 87% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 16 1 0 3 1618' 16 0 2 2 0 14 6 0 12 947 85% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia Dortmund 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 0 33 88% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 1 0 0 0 154' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 70 89% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Niemcy 1 0 0 1 151' 1 0 1 0 0 1 1 0 0 53 96% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Borussia Dortmund 3 1 0 1 438' 3 0 3 1 0 2 1 0 1 74 0% 0
FIFA Club World Cup Borussia Dortmund 5 0 0 0 633' 5 0 3 1 0 2 2 0 2 236 88% 0
2024/2025   46 1 0 12 5787' 46 0 22 8 1 42 12 0 18 3097 83% 4
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 28 0 0 10 3380' 28 0 12 5 1 27 7 0 12 1739 86% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Niemcy 6 0 0 0 916' 6 0 5 0 0 5 0 0 2 457 92% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 2 210' 2 0 0 1 1 0 0 227 24% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia Dortmund 10 1 0 2 1281' 10 0 5 3 0 9 4 0 4 674 86% 4
2023/2024   46 5 1 11 4279' 45 1 2 7 0 64 23 0 34 3792 90% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Brighton & Hove Albion 8 1 0 1 720' 8 0 0 1 0 6 3 0 5 610 91% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 35 4 1 10 3289' 34 1 2 6 0 55 20 0 27 2850 90% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 270' 3 0 0 3 0 0 2 332 91% 1
2022/2023   44 10 0 10 4603' 43 7 2 7 0 28 18 22 17 1775 86% 10
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0 0 0 166' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 37 9 0 8 3876' 37 6 1 7 0 28 18 22 17 1775 86% 10
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 5 1 0 2 561' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   38 2 0 4 3480' 26 10 6 1 0 17 8 15 7 1085 83% 4
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 35 2 0 4 3224' 24 10 5 1 0 16 8 15 6 1032 83% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 1 0 0 1 53 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0 0 0 166' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   44 3 3 9 3849' 32 4 8 3 0 18 6 18 15 1364 83% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 0 0 0 286' 2 0 1 0 0 2 0 1 3 157 87% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 38 3 3 8 3216' 27 3 7 3 0 14 6 15 12 1154 82% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 3 0 0 1 347' 3 1 0 0 0 2 0 2 0 53 89% 0
2019/2020   40 2 0 4 3618' 24 14 7 4 0 29 8 25 12 716 79% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 38 2 0 4 3438' 22 14 7 4 0 29 8 25 12 716 79% 8
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   29 3 1 3 3567' 25 16 2 1 0 24 9 11 13 613 76% 5
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 25 3 1 3 3298' 24 15 1 1 0 24 9 11 13 611 76% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 116' 0 0 1 0 0 0 0 2 100% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 7 1 8 5346' 36 24 3 2 0 41 20 33 20 926 77% 9
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 38 7 1 8 5256' 35 24 3 2 0 41 20 33 20 926 77% 9
2016/2017   35 5 3 3 3975' 31 12 2 5 0 52 15 46 46 1514 69% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Ingolstadt 33 5 3 3 3915' 31 12 2 5 0 52 15 46 46 1514 69% 4
2015/2016   33 1 0 4 3029' 32 2 0 10 1 70 19 35 49 1718 67% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Ingolstadt 32 1 0 4 3029' 32 2 0 10 1 70 19 35 49 1718 67% 4
2014/2015   35 7 0 19 3566' 33 6 1 4 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 34 7 0 19 3536' 33 6 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   32 2 0 4 3066' 26 5 4 3 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 31 2 0 4 2982' 26 5 3 3 0 - - - - - - -
2012/2013   34 2 0 1 3863' 28 16 2 3 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 34 2 0 1 3863' 28 16 2 3 0 - - - - - - -
2011/2012   29 3 0 0 2623' 18 7 6 0 0 - - - - - - -
Baraże Karlsruher SC 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Karlsruher SC 27 2 0 0 2443' 16 7 6 0 0 - - - - - - -
2010/2011   13 1 0 0 310' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Karlsruher SC 10 1 0 0 310' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   6 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hoffenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   9 0 0 0 404' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 9 0 0 0 404' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel James
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 0 0 0 1286' 10 0 6 0 0 12 3 0 13 147 55% 3
Premier League Premier League Premier League Leeds United 7 0 0 0 880' 7 0 4 0 0 11 3 0 7 95 65% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 160' 1 0 1 0 0 0 0 11 73% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 5 60% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Walia 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 10 80% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Leeds United 1 0 0 0 156' 1 0 1 0 0 0 0 0 3 26 0% 1
2024/2025   32 12 0 10 4292' 32 0 18 5 0 103 39 0 39 659 69% 10
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Walia 1 0 0 1 163' 1 0 1 1 0 3 1 0 2 21 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier Reserve League Middlesbrough U21 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Leeds United 30 12 0 9 4039' 30 0 17 4 0 100 38 0 37 638 69% 10
2023/2024   30 13 0 8 4405' 30 0 22 4 0 95 35 0 47 827 62% 10
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 1 180' 1 0 1 6 1 0 2 45 0% 1
Championship Championship Championship Leeds United 28 13 0 7 4056' 28 0 20 4 0 87 34 0 45 762 65% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 0 0 1 169' 1 0 1 0 0 2 0 0 0 20 70% 1
2022/2023   42 3 0 1 3177' 14 10 17 0 0 13 4 7 26 241 72% 2
Premier League Premier League Premier League Fulham 28 2 0 1 1688' 5 4 13 0 0 6 1 2 14 150 72% 2
Premier League Premier League Premier League Leeds United 4 0 0 0 497' 2 3 2 0 0 3 1 2 6 34 68% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 4 1 0 0 259' 1 0 2 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Walia 6 0 0 0 733' 6 3 0 0 0 4 2 3 6 57 74% 0
2021/2022   47 6 0 6 5142' 43 16 3 8 1 42 19 34 40 517 73% 18
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Walia 8 2 0 2 796' 8 1 0 0 0 2 0 2 0 50 84% 3
Premier League Premier League Premier League Leeds United 32 4 0 4 3419' 29 10 3 7 1 35 16 30 38 425 72% 13
Premier League Premier League Premier League Manchester United 3 0 0 0 308' 2 2 0 0 0 3 1 1 0 29 69% 2
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Walia 2 0 0 0 339' 2 2 0 1 0 2 2 1 2 13 92% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 2 0 0 0 280' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   55 6 0 4 3904' 24 15 8 5 0 16 10 19 23 417 79% 5
Premier League Premier League Premier League Manchester United 29 3 0 1 1773' 11 7 4 3 0 9 6 13 13 210 78% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 6 1 0 0 147' 0 0 2 0 0 1 1 0 0 10 80% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 8 1 0 1 789' 5 2 2 0 0 2 1 3 5 112 79% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 3 0 0 0 159' 1 1 0 0 0 0 0 1 2 18 72% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 0 0 0 188' 1 1 0 0 0 4 2 0 1 26 85% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Walia 6 1 0 2 848' 6 4 0 2 0 0 0 2 2 41 83% 0
2019/2020   54 4 0 6 5349' 35 19 11 4 0 49 23 15 65 624 81% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 4 0 0 0 380' 2 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 4 0 0 0 459' 3 3 0 0 0 2 1 0 1 16 81% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester United 37 3 0 6 3709' 26 11 7 4 0 42 20 14 55 547 80% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 9 1 0 0 801' 4 4 2 0 0 5 2 1 9 61 87% 2
2018/2019   45 5 0 8 4234' 31 13 7 2 0 88 31 17 94 794 81% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 39 4 0 7 3733' 28 12 5 2 0 87 30 14 90 763 81% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 4 1 0 1 411' 2 1 2 0 0 1 1 3 4 31 71% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Walia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   4 1 0 0 62' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Shrewsbury Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 3 1 0 0 62' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 180' 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Walia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Swansea City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Swansea City Academy 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2