Pascal Gross vs Angel Gomes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Midfield
181 cm
78 kg
34 lat (1991-06-15)
Germany Germany
Profil zawodnika
47
Midfield
England England
Statystyki Pascal Gross, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Bundesliga Premier League Liga Mistrzów Puchar Niemiec Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Euro Premier League Summer Series
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Angel Gomes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Francji Puchar Anglii Liga francuska Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie Champions cup Mistrzostwa Świata U-17
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pascal Gross
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 2 0 7 4269' 35 0 16 4 0 27 11 0 21 1977 83% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 180' 2 0 0 0 0 0 2 100 85% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 7 0 0 1 1095' 7 0 6 0 0 8 1 0 4 464 87% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 16 1 0 3 1618' 16 0 2 2 0 14 6 0 12 947 85% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia Dortmund 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 0 33 88% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 1 0 0 0 154' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 70 89% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Niemcy 1 0 0 1 151' 1 0 1 0 0 1 1 0 0 53 96% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Borussia Dortmund 3 1 0 1 438' 3 0 3 1 0 2 1 0 1 74 0% 0
FIFA Club World Cup Borussia Dortmund 5 0 0 0 633' 5 0 3 1 0 2 2 0 2 236 88% 0
2024/2025   46 1 0 12 5787' 46 0 22 8 1 42 12 0 18 3097 83% 4
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 28 0 0 10 3380' 28 0 12 5 1 27 7 0 12 1739 86% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Niemcy 6 0 0 0 916' 6 0 5 0 0 5 0 0 2 457 92% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 2 210' 2 0 0 1 1 0 0 227 24% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia Dortmund 10 1 0 2 1281' 10 0 5 3 0 9 4 0 4 674 86% 4
2023/2024   46 5 1 11 4279' 45 1 2 7 0 64 23 0 34 3792 90% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Brighton & Hove Albion 8 1 0 1 720' 8 0 0 1 0 6 3 0 5 610 91% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 35 4 1 10 3289' 34 1 2 6 0 55 20 0 27 2850 90% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 270' 3 0 0 3 0 0 2 332 91% 1
2022/2023   44 10 0 10 4603' 43 7 2 7 0 28 18 22 17 1775 86% 10
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0 0 0 166' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 37 9 0 8 3876' 37 6 1 7 0 28 18 22 17 1775 86% 10
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 5 1 0 2 561' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   38 2 0 4 3480' 26 10 6 1 0 17 8 15 7 1085 83% 4
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 35 2 0 4 3224' 24 10 5 1 0 16 8 15 6 1032 83% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 1 0 0 1 53 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0 0 0 166' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   44 3 3 9 3849' 32 4 8 3 0 18 6 18 15 1364 83% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 0 0 0 286' 2 0 1 0 0 2 0 1 3 157 87% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 38 3 3 8 3216' 27 3 7 3 0 14 6 15 12 1154 82% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 3 0 0 1 347' 3 1 0 0 0 2 0 2 0 53 89% 0
2019/2020   40 2 0 4 3618' 24 14 7 4 0 29 8 25 12 716 79% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 38 2 0 4 3438' 22 14 7 4 0 29 8 25 12 716 79% 8
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   29 3 1 3 3567' 25 16 2 1 0 24 9 11 13 613 76% 5
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 25 3 1 3 3298' 24 15 1 1 0 24 9 11 13 611 76% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 116' 0 0 1 0 0 0 0 2 100% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 7 1 8 5346' 36 24 3 2 0 41 20 33 20 926 77% 9
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 38 7 1 8 5256' 35 24 3 2 0 41 20 33 20 926 77% 9
2016/2017   35 5 3 3 3975' 31 12 2 5 0 52 15 46 46 1514 69% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Ingolstadt 33 5 3 3 3915' 31 12 2 5 0 52 15 46 46 1514 69% 4
2015/2016   33 1 0 4 3029' 32 2 0 10 1 70 19 35 49 1718 67% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Ingolstadt 32 1 0 4 3029' 32 2 0 10 1 70 19 35 49 1718 67% 4
2014/2015   35 7 0 19 3566' 33 6 1 4 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 34 7 0 19 3536' 33 6 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   32 2 0 4 3066' 26 5 4 3 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 31 2 0 4 2982' 26 5 3 3 0 - - - - - - -
2012/2013   34 2 0 1 3863' 28 16 2 3 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 34 2 0 1 3863' 28 16 2 3 0 - - - - - - -
2011/2012   29 3 0 0 2623' 18 7 6 0 0 - - - - - - -
Baraże Karlsruher SC 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Karlsruher SC 27 2 0 0 2443' 16 7 6 0 0 - - - - - - -
2010/2011   13 1 0 0 310' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Karlsruher SC 10 1 0 0 310' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   6 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hoffenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   9 0 0 0 404' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 9 0 0 0 404' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Statystyki Angel Gomes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 4 0 1 3325' 24 0 19 7 0 21 9 0 25 940 90% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 6 0 0 0 878' 6 0 6 1 0 6 2 0 8 167 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 2 1 0 1 310' 2 0 2 1 0 3 2 0 3 128 93% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 15 60% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 12 3 0 0 1590' 12 0 8 4 0 11 5 0 12 582 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 2 48 90% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Olympique Marsylia 3 0 0 0 396' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   18 2 0 2 2556' 19 0 13 5 1 18 6 0 22 808 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lille 5 1 0 0 833' 6 0 4 3 1 8 3 0 9 195 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 11 1 0 1 1463' 11 0 8 1 0 9 3 0 11 351 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 2 0 0 1 260' 2 0 1 1 0 1 0 0 2 262 96% 0
2023/2024   38 2 1 10 4853' 37 1 18 8 0 51 12 0 48 2293 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 30 0 0 8 3894' 29 1 15 5 0 35 7 0 37 1692 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 2 0 0 1 248' 2 0 1 0 0 3 1 0 1 129 32% 0
Europa Conference League Lille 6 2 1 1 711' 6 0 2 2 0 13 4 0 10 472 90% 0
Europa Conference League Aston Villa 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   36 3 1 6 5037' 34 21 4 9 0 34 15 40 43 1447 88% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 1 1 0 0 113' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 35 2 1 6 4924' 34 21 3 9 0 34 15 40 43 1447 88% 0
2021/2022   45 3 0 2 3156' 14 14 14 3 0 10 2 12 15 365 81% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lille 8 1 0 1 458' 2 2 2 0 0 0 0 0 2 8 88% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 37 1 0 1 2698' 12 12 12 3 0 10 2 12 13 357 81% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   31 6 2 4 3922' 29 16 1 10 1 26 11 34 41 543 78% 5
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Lille 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 30 6 2 4 3922' 29 16 1 10 1 26 11 34 41 543 78% 5
2019/2020   12 1 0 0 832' 5 2 3 0 0 6 1 6 6 144 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 3 0 0 0 427' 3 2 0 0 0 6 1 5 6 134 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 64' 0 0 1 - - - - - - -
Premier Reserve League Manchester United U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Manchester United Academy 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 5 161' 0 0 2 0 0 1 0 10 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   4 155' 0 0 2 2 1 0 0 20 95% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 3 155' 0 0 2 2 1 0 0 20 95% 0
2017/2018   2 88' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 2 88' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   1 88' 0 0 1 0 0 0 0 13 92% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 1 88' 0 0 1 0 0 0 0 13 92% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2