Pablo vs Dalbert - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Defence
188 cm
78 kg
34 lat (1991-06-21)
Brazil Brazil
Profil zawodnika
29
Defence
181 cm
70 kg
32 lat (1993-09-08)
Brazil Brazil
Statystyki Pablo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga rosyjska Liga Europy Brasiliense Copa Sul-Sudeste Liga brazylijska Serie A Puchar Brazylii Copa Libertadores Brazil Cup 1 Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Południowoamerykański 2 liga brazylijska Serie B
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dalbert, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Serie A Copa Sul-Sudeste 2 liga brazylijska Serie B Liga brazylijska Serie A Brasiliense Puchar Brazylii Copa do Nordeste Klubowe mecze towarzyskie Champions cup
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pablo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   75 2 0 0 4412' 41 4 6 11 0 26 6 46 12 1854 88% 2
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Lokomotiw Moskwa 15 1 0 0 1196' 10 1 3 5 0 10 3 14 6 595 84% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lokomotiw Moskwa 5 0 0 0 354' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Flamengo 35 0 0 0 2102' 22 1 1 5 0 14 3 30 5 1171 90% 1
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Flamengo 8 0 0 0 210' 1 0 1 1 0 2 0 2 1 88 95% 0
Copa Libertadores Copa Libertadores Copa Libertadores Flamengo 10 0 0 0 463' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Copa Libertadores Copa Libertadores Copa Libertadores Universidad Catolica 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata Flamengo 2 87' 0 0 1 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Lokomotiw Moskwa 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   31 2 0 0 2546' 27 1 1 8 0 11 1 26 12 1172 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 16 1 0 0 1196' 12 1 1 5 0 7 1 20 5 688 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Lokomotiw Moskwa 4 1 0 0 360' 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Lokomotiw Moskwa 10 0 0 0 900' 10 0 0 1 0 4 0 6 7 484 90% 0
Superpuchar Rosji Superpuchar Rosji Superpuchar Rosji Lokomotiw Moskwa 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   29 4 0 0 2625' 28 2 0 2 0 17 7 26 11 1237 87% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 26 4 0 0 2355' 25 2 0 2 0 17 7 26 11 1237 87% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Bordeaux 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Bordeaux 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   39 1 0 0 3650' 39 4 0 4 3 12 2 17 12 1058 84% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bordeaux 12 0 0 0 1080' 12 0 0 1 0 1 0 0 0 233 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 25 1 0 0 2390' 25 4 0 3 3 11 2 17 12 825 84% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Bordeaux 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   15 0 0 2 1382' 15 1 0 3 0 7 3 11 14 545 86% 39
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 15 0 0 2 1382' 15 1 0 3 0 7 3 11 14 545 86% 39
2016/2017   6 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Bordeaux 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   24 1 0 0 1761' 17 3 1 3 0 7 2 17 7 626 81% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Bordeaux 1 63' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bordeaux 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 20 1 0 0 1608' 16 3 0 3 0 7 2 17 7 626 81% 0
Statystyki Dalbert
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   7 0 0 0 933' 7 0 5 1 0 2 0 0 7 258 76% 0
Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Internacional 7 0 0 0 933' 7 0 5 1 0 2 0 0 7 258 76% 0
2021/2022   33 0 0 2 3905' 29 17 2 9 0 7 2 37 26 603 74% 5
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cagliari 3 252' 2 0 1 1 0 0 0 30 70% 1
Serie A Serie A Serie A Cagliari 30 0 0 2 3653' 27 17 1 9 0 6 2 37 26 573 74% 4
2020/2021   32 0 0 1 1597' 6 2 12 5 1 4 1 16 5 339 86% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 24 0 0 1 1094' 3 1 10 3 0 2 0 9 3 231 87% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 1 75' 0 0 1 0 0 0 0 7 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rennes 5 0 0 0 428' 3 1 1 2 1 2 1 7 2 101 86% 0
2019/2020   39 0 0 6 3649' 32 9 2 10 1 18 5 57 33 778 78% 4
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Fiorentina 3 0 0 1 352' 3 1 0 2 0 0 0 5 2 35 57% 0
Serie A Serie A Serie A Fiorentina 35 0 0 5 3297' 29 8 2 8 1 18 5 52 31 743 79% 4
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   36 1 0 1 1177' 10 2 2 2 0 7 1 11 17 383 81% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 34 0 0 1 1057' 9 2 2 2 0 6 0 9 17 331 80% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 1 2 0 52 88% 0
2017/2018   43 0 0 0 1601' 6 4 10 0 0 5 1 7 5 238 84% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 0 0 0 230' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 38 0 0 0 1238' 5 3 8 0 0 5 1 7 5 238 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 2 133' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   39 0 0 2 3977' 38 8 0 9 0 20 4 38 52 1513 86% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 5 0 0 0 583' 4 3 0 2 0 2 1 4 9 121 81% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 33 0 0 2 3233' 33 4 0 7 0 18 3 34 43 1392 87% 5
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 0 0 0 161' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 0 0 0 2447' 23 3 3 7 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 10 0 0 0 138' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 26 0 0 0 2309' 23 2 2 7 1 - - - - - - -
2014/2015   35 2 0 0 520' 1 6 0 2 3 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Viseu 35 1 0 0 520' 1 6 0 2 3 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Viseu 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   4 0 0 0 237' 1 2 1 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Viseu 4 0 0 0 237' 1 2 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2