Oliver Norburn vs Dilan Markanday - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
185 cm
82 kg
35 lat (1991-04-12)
England England
Profil zawodnika
24
Midfield
England England
Statystyki Oliver Norburn, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 2 Puchar Anglii Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje CONCACAF Gold Cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dilan Markanday, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 2 Puchar Anglii Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Oliver Norburn
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 1 0 1 3719' 31 0 13 10 2 14 2 0 43 1562 86% 0
League 2 League 2 League 2 Notts County 30 1 0 1 3599' 30 0 13 9 2 14 2 0 40 1484 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 0 0 0 3 78 92% 0
2024/2025   22 0 0 0 3100' 22 0 15 9 0 8 1 0 23 815 86% 1
Johnstones Paint Trophy Blackpool 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 3 116 93% 0
League 1 League 1 League 1 Blackpool 6 0 0 0 934' 6 0 5 5 0 6 1 0 9 202 80% 1
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 12 0 0 0 1643' 12 0 8 4 0 1 0 0 11 409 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackpool 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Blackpool 2 313' 2 0 2 1 0 0 0 88 91% 0
2023/2024   35 1 0 3 4283' 35 0 14 11 1 13 3 0 25 1555 67% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackpool 2 0 0 1 296' 2 0 1 1 0 0 0 0 4 75 88% 0
League 1 League 1 League 1 Blackpool 31 1 0 2 3807' 31 0 13 10 1 11 2 0 21 1412 66% 0
Johnstones Paint Trophy Blackpool 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 2 1 0 0 68 76% 0
2022/2023   18 0 0 1 2122' 14 8 4 5 0 5 0 9 19 585 88% 0
League 1 League 1 League 1 Peterborough United 18 0 0 1 2122' 14 8 4 5 0 5 0 9 19 585 88% 0
2021/2022   38 0 0 1 3639' 35 6 2 10 0 9 5 45 31 1750 85% 1
Championship Championship Championship Peterborough United 36 0 0 1 3549' 34 6 2 9 0 9 5 43 29 1729 85% 1
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Peterborough United 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 2 2 21 67% 0
2020/2021   43 4 3 1 4405' 40 8 3 13 0 17 11 56 59 1519 78% 0
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 39 4 3 1 3985' 37 7 2 12 0 17 11 56 59 1519 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Shrewsbury Town 3 0 0 0 374' 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Shrewsbury Town 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   25 3 1 0 2455' 24 4 0 7 1 0 0 1 1 5 60% 0
Johnstones Paint Trophy Shrewsbury Town 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 17 3 1 0 1769' 17 3 0 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Shrewsbury Town 6 0 0 0 566' 6 1 0 0 1 0 0 1 1 5 60% 0
2018/2019   49 11 6 4 5111' 47 11 2 11 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Shrewsbury Town 1 0 0 0 121' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Shrewsbury Town 2 0 0 0 285' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 41 9 5 2 4090' 39 7 2 9 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Shrewsbury Town 5 2 1 2 615' 5 2 0 2 0 - - - - - - -
2017/2018   48 4 0 0 5330' 47 14 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Tranmere Rovers 45 4 0 0 4920' 44 12 0 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Tranmere Rovers 1 0 0 0 157' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tranmere Rovers 2 0 0 0 253' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   39 8 0 0 3382' 26 12 3 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Macclesfield Town 32 5 0 0 2617' 21 8 3 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Macclesfield Town 7 3 0 0 765' 5 4 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   23 3 0 0 1786' 18 1 1 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Guiseley 3 0 0 0 256' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Guiseley 20 3 0 0 1530' 17 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   41 0 0 1 1708' 7 5 9 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Plymouth Argyle 36 0 0 1 1325' 7 3 7 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Plymouth Argyle 2 72' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Plymouth Argyle 1 0 0 0 135' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Plymouth Argyle 2 0 0 0 176' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   31 1 0 1 2135' 17 8 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Bristol Rovers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bristol Rovers 30 0 0 1 2045' 16 8 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bristol Rovers 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   41 3 0 3 3434' 25 9 10 3 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bristol Rovers 41 3 0 3 3434' 25 9 10 3 1 - - - - - - -
2011/2012   11 0 0 0 443' 1 1 4 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bristol Rovers 11 0 0 0 443' 1 1 4 0 0 - - - - - - -
Statystyki Dilan Markanday
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 8 0 5 4218' 33 0 16 1 0 68 19 0 43 887 75% 7
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 30 8 0 5 3799' 30 0 14 1 0 65 18 0 41 837 75% 7
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 2 253' 2 0 1 1 1 0 1 20 80% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chesterfield 1 166' 1 0 1 2 0 0 1 30 87% 0
2024/2025   35 10 0 4 5103' 35 0 27 0 0 57 27 0 35 824 76% 5
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 1 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 22 91% 0
League 1 League 1 League 1 Leyton Orient 13 3 0 1 1947' 13 0 12 0 0 12 6 0 14 266 71% 3
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 22 6 0 3 3156' 22 0 15 0 0 44 20 0 20 536 78% 2
2023/2024   12 6 0 1 1649' 12 0 9 0 0 30 9 0 11 455 72% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 1 14 86% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Blackburn Rovers 3 2 0 0 410' 3 0 2 0 0 13 3 0 1 118 72% 2
Premier Reserve League Blackburn Rovers Academy 2 3 0 1 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 7 1 0 0 1059' 7 0 7 0 0 15 5 0 9 323 71% 0
2022/2023   21 2 0 0 570' 3 2 2 0 0 0 0 0 2 13 54% 0
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 8 56' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackburn Rovers 2 2 0 0 341' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 10 0 0 0 83' 0 0 1 0 0 0 0 0 2 13 54% 0
2021/2022   4 4 0 0 134' 0 0 2 0 0 1 1 0 1 14 64% 0
Europa Conference League Tottenham Hotspur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier Reserve League Tottenham U21 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 2 134' 0 0 2 1 1 0 1 14 64% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   1 3 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier Reserve League Tottenham U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   2 1 0 0 196' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Tottenham Academy 2 196' 1 0 1 - - - - - - -
Premier Reserve League Tottenham U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Tottenham Academy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2