Nicky Devlin vs Allan Campbell - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Midfield
183 cm
73 kg
32 lat (1993-10-17)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
16
Midfield
173 cm
67 kg
28 lat (1997-07-04)
Scotland Scotland
Statystyki Nicky Devlin, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Puchar Szkocji Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Allan Campbell, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Szkocji Klubowe mecze towarzyskie Puchar Ligi
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nicky Devlin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 2 0 0 3334' 33 0 5 9 1 14 6 0 48 882 81% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 1 90' 1 0 0 0 0 0 2 13 69% 0
Puchar Szkocji Aberdeen 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 25 1 0 0 2451' 25 0 3 7 1 10 5 0 37 740 81% 3
Puchar Ligi Aberdeen 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Aberdeen 5 1 0 0 613' 5 0 2 1 0 4 1 0 8 129 83% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Aberdeen 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   35 5 0 0 3888' 35 0 9 4 0 26 8 0 38 948 74% 4
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 26 4 0 0 2801' 26 0 6 4 0 26 8 0 33 935 74% 3
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szkocja 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 100% 0
Puchar Ligi Aberdeen 7 1 0 0 787' 7 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Aberdeen 2 300' 2 0 1 0 0 0 5 5 60% 1
2023/2024   50 4 0 4 5019' 50 0 7 8 0 15 5 0 62 1188 62% 3
Puchar Szkocji Aberdeen 4 1 0 1 557' 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Aberdeen 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Aberdeen 4 0 0 2 447' 4 0 1 1 0 0 0 0 9 91 63% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 37 2 0 1 3565' 37 0 4 6 0 15 5 0 53 1097 62% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   40 2 0 5 3972' 40 3 2 9 0 15 9 17 23 996 63% 0
Puchar Ligi Livingston 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 38 2 0 5 3792' 38 3 2 8 0 15 9 17 23 996 63% 0
Puchar Szkocji Livingston 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   38 2 0 3 3368' 35 0 3 7 0 17 6 34 38 834 64% 5
Puchar Szkocji Livingston 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 37 2 0 3 3248' 34 0 3 7 0 17 6 34 38 834 64% 5
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 2 0 2 3382' 36 1 1 7 0 9 5 26 24 567 61% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 37 2 0 2 3262' 35 1 1 7 0 9 5 26 24 567 61% 1
Puchar Szkocji Livingston 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   13 0 0 0 1030' 11 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 13 0 0 0 1030' 11 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   56 3 0 2 4632' 47 4 2 6 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Walsall 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Walsall 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Walsall 4 136' 1 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Walsall 46 2 0 2 4106' 42 4 1 6 0 - - - - - - -
2017/2018   46 0 0 3 3409' 32 2 4 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Walsall 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Walsall 4 202' 1 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Walsall 40 0 0 3 3117' 30 2 3 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Walsall 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   39 0 0 1 3540' 39 0 0 8 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Ayr United 3 0 0 0 300' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Ayr United 34 0 0 1 3060' 34 0 0 6 0 - - - - - - -
Challenge Cup Ayr United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Ayr United 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   38 3 0 0 3360' 37 0 0 0 1 - - - - - - -
Baraże Ayr United 4 1 0 0 390' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Ayr United 34 1 0 0 2970' 33 0 0 0 1 - - - - - - -
Szkocja 3 Dunfermline Athletic 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Ayr United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 2 0 0 3240' 36 0 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Ayr United 36 2 0 0 3240' 36 0 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Dunfermline Athletic 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   37 0 0 0 2820' 31 0 0 1 1 - - - - - - -
Challenge Cup Stenhousemuir 2 0 0 0 120' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Szkocja 3 Stenhousemuir 34 2610' 29 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Stenhousemuir 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   24 1980' 22 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dumbarton 16 1350' 15 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Stenhousemuir 8 630' 7 0 0 - - - - - - -
2011/2012   6 540' 6 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Stenhousemuir 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
2010/2011   25 2070' 23 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Dumbarton 25 2070' 23 0 0 - - - - - - -
2009/2010   1 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Dumbarton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Allan Campbell
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 0 0 0 942' 8 0 3 2 0 5 0 0 13 345 88% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 7 0 0 0 749' 7 0 2 1 0 5 0 0 12 332 88% 0
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0 0 0 193' 1 0 1 1 0 0 0 0 1 13 77% 0
2024/2025   18 0 0 1 2462' 18 0 11 1 0 15 4 0 18 395 68% 4
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 6 0 0 1 802' 6 0 4 1 0 6 0 0 8 156 68% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 1 0 0 0 237' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 2 0 0 0 247' 2 0 1 0 0 1 1 0 2 50 38% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 9 0 0 0 1176' 9 0 5 0 0 8 3 0 8 189 76% 2
2023/2024   9 0 0 2 1328' 9 0 7 1 0 7 1 0 8 249 82% 0
Championship Championship Championship Millwall 9 0 0 2 1328' 9 0 7 1 0 7 1 0 8 249 82% 0
2022/2023   53 3 0 2 5631' 42 22 4 5 0 16 12 42 21 740 74% 1
Championship Championship Championship Luton Town 46 3 0 2 4956' 38 18 3 5 0 16 12 42 21 737 74% 1
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 3 86' 0 0 1 0 0 0 0 3 67% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 4 0 0 0 589' 4 4 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   45 4 0 2 4191' 33 12 5 8 0 21 9 47 18 687 73% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 1 109' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Luton Town 42 4 0 2 3934' 33 12 2 8 0 21 9 46 18 682 73% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 2 148' 0 0 2 0 0 1 0 5 60% 0
2020/2021   40 5 0 0 4095' 39 6 0 6 0 16 6 22 23 613 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 3 0 0 0 391' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 35 4 0 0 3226' 34 3 0 6 0 16 6 22 23 613 81% 0
Puchar Szkocji Motherwell 2 1 0 0 478' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   32 7 0 2 3206' 31 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Motherwell 2 1 0 0 193' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szkocja U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 30 5 0 2 3013' 30 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   38 2 0 4 3561' 32 6 4 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 38 2 0 4 3561' 32 6 4 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   38 2 0 0 3185' 28 7 4 7 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 3 0 0 0 348' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 35 2 0 0 2837' 25 6 4 6 0 - - - - - - -
2016/2017   25 1 0 1 706' 6 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 25 1 0 1 706' 6 1 1 1 0 - - - - - - -
2015/2016   5 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 5 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2