Morgan Sanson vs Assane Diousse - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
182 cm
70 kg
31 lat (1994-08-18)
France France
Profil zawodnika
6
Midfield
183 cm
77 kg
28 lat (1997-09-20)
Senegal Senegal
Statystyki Morgan Sanson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Francji Liga Europy Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Assane Diousse, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Morgan Sanson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 1 0 2 4191' 31 0 19 5 0 28 6 0 40 848 81% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 1 118' 1 0 1 0 0 0 3 4 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 4 1 0 0 572' 4 0 2 1 0 7 2 0 4 145 80% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 4 0 0 0 561' 4 0 3 0 0 4 0 0 12 97 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 21 0 0 2 2773' 21 0 12 4 0 17 4 0 21 602 82% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nice 1 167' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   3 3 0 0 452' 3 0 3 0 0 9 4 0 1 102 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 3 3 0 0 452' 3 0 3 0 0 9 4 0 1 102 83% 0
2023/2024   30 4 1 3 4074' 28 2 20 4 0 43 11 0 39 799 77% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 3 2 1 0 423' 3 0 2 0 0 3 2 0 5 87 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 27 2 0 3 3651' 25 2 18 4 0 40 9 0 34 712 76% 2
2022/2023   33 2 0 2 2839' 19 11 4 1 0 21 9 10 28 523 82% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 13 171' 0 0 2 0 0 0 1 3 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 1 0 0 157' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 18 1 0 2 2511' 18 10 2 1 0 21 9 10 27 520 82% 0
2021/2022   31 0 0 0 1142' 4 4 7 0 0 1 0 3 12 127 75% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 1 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 30 0 0 0 980' 3 3 7 0 0 1 0 3 12 127 75% 0
2020/2021   34 2 0 3 2942' 17 11 10 6 0 10 3 25 14 374 80% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 6 0 0 0 699' 4 3 2 1 0 4 1 10 5 125 78% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 16 2 0 3 1336' 10 5 2 2 0 4 2 12 6 182 79% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 12 0 0 0 907' 3 3 6 3 0 2 0 3 3 67 85% 1
2019/2020   31 5 0 3 3892' 29 15 2 6 0 37 11 54 49 671 86% 4
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Olympique Marsylia 1 56' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 27 5 0 3 3520' 26 14 1 5 0 37 11 54 49 671 86% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 2 0 0 0 226' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   40 5 0 4 4245' 31 14 6 9 0 39 11 52 50 1175 83% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 35 5 0 3 3560' 27 10 6 9 0 36 11 52 50 1071 83% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 1 0 0 0 196' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 3 0 0 1 316' 2 2 0 0 0 3 0 0 0 104 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   59 12 0 4 6258' 44 21 9 8 0 54 23 61 75 1185 81% 6
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 19 2 0 2 1883' 16 4 1 0 0 8 3 16 17 276 78% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 3 1 0 0 254' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 36 9 0 2 4001' 25 16 8 8 0 46 20 45 58 909 82% 6
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   41 4 0 12 4171' 37 8 3 3 0 59 21 39 63 1303 81% 8
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 0 0 0 194' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 1 0 0 0 108' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 18 1 0 7 1680' 15 2 2 1 0 22 5 18 27 572 81% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 20 3 0 5 2106' 20 4 0 2 0 37 16 21 36 731 80% 4
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 1 83' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   15 3 0 0 1466' 6 4 8 2 0 8 3 7 16 231 77% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 14 3 0 0 1387' 6 3 8 2 0 8 3 7 16 231 77% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 1 0 0 0 79' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   34 6 0 3 2914' 30 3 1 3 0 43 17 53 63 1055 81% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 32 6 0 3 2914' 30 3 1 3 0 43 17 53 63 1055 81% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   35 1 0 2 3299' 28 5 6 3 0 31 7 40 51 1147 80% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 35 1 0 2 3299' 28 5 6 3 0 31 7 40 51 1147 80% 3
2012/2013   29 3 0 0 2949' 20 10 7 1 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Mans 29 3 0 0 2949' 20 10 7 1 1 - - - - - - -
Statystyki Assane Diousse
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 1 1 0 249' 2 0 1 3 0 6 3 0 4 201 91% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Auxerre 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 2 2 0 1 50 86% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Auxerre 1 0 0 0 159' 1 0 1 3 0 4 1 0 3 151 92% 0
2024/2025   8 0 0 0 1189' 8 0 6 1 0 4 3 0 12 406 90% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Auxerre 1 165' 1 0 1 1 1 0 1 47 87% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Auxerre 7 0 0 0 1024' 7 0 5 1 0 3 2 0 11 359 91% 0
2023/2024   17 0 0 0 2077' 17 0 7 1 0 11 1 0 24 1261 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Auxerre 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 65 95% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 16 0 0 0 1957' 16 0 7 1 0 10 1 0 23 1196 86% 0
2022/2023   33 3 0 1 3861' 28 14 5 3 0 1 1 2 5 152 89% 1
Liga grecka Liga grecka Liga grecka OFI Kreta 33 3 0 1 3861' 28 14 5 3 0 1 1 2 5 152 89% 1
2021/2022   25 0 0 0 639' 1 1 5 0 0 0 0 0 2 40 95% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 23 342' 0 0 4 0 0 0 1 33 94% 0
France Promotion/Relegation 1 Saint-Etienne 1 0 0 0 140' 0 0 1 0 0 0 0 0 1 7 100% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 0 0 0 157' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 0 0 0 2183' 9 7 12 3 0 5 2 14 9 404 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Ankaragucu 33 0 0 0 2093' 9 7 11 3 0 5 2 14 9 404 83% 0
2019/2021   1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Senegal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   18 0 0 0 1160' 5 4 6 1 0 1 1 3 2 78 82% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 5 0 0 0 536' 2 2 3 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 9 0 0 0 333' 1 0 3 1 0 1 1 3 0 38 79% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Saint-Etienne 2 0 0 0 124' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Saint-Etienne 2 0 0 0 167' 1 1 0 0 0 0 0 0 2 40 85% 0
2018/2019   38 0 0 0 2265' 13 6 11 5 0 9 2 18 11 518 83% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Saint-Etienne 1 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 19 0 0 0 637' 2 1 5 0 0 2 0 2 3 124 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 2 0 0 0 195' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Chievo Werona 16 0 0 0 1283' 9 3 5 5 0 7 2 16 8 394 82% 1
2017/2018   39 1 0 0 3061' 18 12 9 4 0 10 3 26 15 751 85% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 37 1 0 0 2818' 17 11 8 4 0 10 3 26 15 751 85% 2
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Senegal 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   38 0 0 0 3320' 26 5 9 13 0 10 0 52 23 1788 86% 0
Serie A Serie A Serie A Empoli 36 0 0 0 3132' 26 5 7 13 0 10 0 52 23 1788 86% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 2 188' 0 0 2 - - - - - - -
2015/2017   5 88' 0 0 1 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Senegal 5 88' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   37 0 0 0 1547' 9 6 6 4 1 5 1 21 8 677 87% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Empoli 36 0 0 0 1547' 9 6 6 4 1 5 1 21 8 677 87% 0
2014/2015   15 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Empoli 14 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2