Mohammed Usman vs Heri - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
Nigeria Nigeria
Profil zawodnika
91
Forward
29 lat (1997-02-19)
Portugal Portugal
Statystyki Mohammed Usman, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga izraelska Liga izraelska Mecze towarzyskie Reprezentacje Liga kazachstańska Puchar Norwegii kwalifikacje Liga norweska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Heri, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Izraela 2 liga izraelska Liga izraelska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mohammed Usman
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 1 0 0 1404' 11 0 6 10 1 11 2 0 20 576 80% 0
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Ironi Tiberias 2 0 0 0 248' 2 0 1 1 0 1 1 0 1 100 56% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Ironi Tiberias 9 1 0 0 1156' 9 0 5 9 1 10 1 0 19 476 86% 0
2024/2025   30 0 0 2 3947' 30 0 18 5 1 36 8 0 51 1118 48% 2
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Bnei Raina 28 0 0 2 3606' 28 0 16 4 1 36 8 0 51 1118 48% 2
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Hajfa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Bnei Raina 2 0 0 0 341' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   31 3 0 1 4043' 31 0 18 8 1 28 12 0 29 1120 0% 1
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Bnei Raina 31 3 0 1 4043' 31 0 18 8 1 28 12 0 29 1120 0% 1
2022/2023   1 1 0 0 136' 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Sektzia Nes Tziona 1 1 0 0 136' 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   1 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Hadera Eran 1 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2020/2021   0 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Hadera Eran 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2019/2020   16 0 0 0 115' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska FC Tambov 16 0 0 0 115' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   8 174' 1 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sarpsborg 08 8 174' 1 0 1 - - - - - - -
Statystyki Heri
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 7 0 11 3784' 29 0 16 7 1 48 20 0 46 729 65% 7
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Netanja 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Maccabi Netanja 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 1 6 0 0 6 51 31% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Netanja 24 5 0 11 3223' 24 0 14 6 0 42 20 0 40 678 68% 7
World Cup Qualification Africa Wyspy Zielonego Przylądka 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Wyspy Zielonego Przylądka 1 1 0 0 155' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 3 0 3 3008' 25 0 10 7 0 49 16 0 46 698 64% 6
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Netanja 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Netanja 24 3 0 3 2918' 24 0 10 7 0 49 16 0 46 698 64% 6
2023/2024   21 4 0 2 2949' 21 0 16 6 0 26 7 0 22 331 62% 10
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Estoril 15 2 0 0 2172' 15 0 13 5 0 25 7 0 22 316 61% 9
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Estoril 5 1 0 2 687' 5 0 3 1 0 1 0 0 0 15 73% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Estoril 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   36 0 0 1 2071' 6 3 18 4 0 13 5 7 5 168 68% 3
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 4 324' 2 0 2 4 3 0 3 81 75% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Ponferradina 32 0 0 1 1747' 4 3 16 4 0 9 2 7 2 87 62% 3
2021/2022   17 3 0 0 1725' 8 7 8 2 0 13 5 17 13 172 70% 3
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Famalicao 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 17 1 0 0 1725' 8 7 8 2 0 13 5 17 13 172 70% 3
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Famalicao 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   31 2 0 1 2217' 8 8 13 2 0 11 4 8 15 114 65% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Brest 13 321' 0 0 4 0 0 0 0 5 80% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 18 2 0 1 1896' 8 8 9 2 0 11 4 8 15 109 64% 4
2019/2020   30 4 0 0 3090' 17 11 11 5 0 39 16 23 31 181 68% 11
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 30 4 0 0 3090' 17 11 11 5 0 39 16 23 31 181 68% 11
2018/2019   33 7 0 3 3697' 27 13 6 2 0 69 19 48 35 347 69% 19
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 32 6 0 3 3607' 26 13 6 2 0 69 19 48 35 347 69% 19
2017/2018   36 20 2 0 3886' 35 8 1 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 36 14 2 0 3886' 35 8 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   41 11 1 0 4335' 22 27 6 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 41 11 1 0 4335' 22 27 6 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2