Heri vs Fadida - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
91
Forward
29 lat (1997-02-19)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
10
Forward
Israel Israel
Statystyki Heri, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga izraelska Liga izraelska Puchar Izraela World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Fadida, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga izraelska 2 liga izraelska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Heri
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 7 0 11 3784' 29 0 16 7 1 48 20 0 47 737 65% 7
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Maccabi Netanja 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 1 6 0 0 6 51 31% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Netanja 24 5 0 11 3223' 24 0 14 6 0 42 20 0 41 686 68% 7
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Netanja 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
World Cup Qualification Africa Wyspy Zielonego Przylądka 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Wyspy Zielonego Przylądka 1 1 0 0 155' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 3 0 3 3008' 25 0 10 7 0 49 16 0 46 698 64% 6
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Netanja 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Netanja 24 3 0 3 2918' 24 0 10 7 0 49 16 0 46 698 64% 6
2023/2024   21 4 0 2 2949' 21 0 16 6 0 26 7 0 22 331 62% 10
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Estoril 5 1 0 2 687' 5 0 3 1 0 1 0 0 0 15 73% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Estoril 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Estoril 15 2 0 0 2172' 15 0 13 5 0 25 7 0 22 316 61% 9
2022/2023   36 0 0 1 2071' 6 3 18 4 0 13 5 7 5 168 68% 3
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 4 324' 2 0 2 4 3 0 3 81 75% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Ponferradina 32 0 0 1 1747' 4 3 16 4 0 9 2 7 2 87 62% 3
2021/2022   17 3 0 0 1725' 8 7 8 2 0 13 5 17 13 172 70% 3
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Famalicao 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 17 1 0 0 1725' 8 7 8 2 0 13 5 17 13 172 70% 3
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Famalicao 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   31 2 0 1 2217' 8 8 13 2 0 11 4 8 15 114 65% 4
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 18 2 0 1 1896' 8 8 9 2 0 11 4 8 15 109 64% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Brest 13 321' 0 0 4 0 0 0 0 5 80% 0
2019/2020   30 4 0 0 3090' 17 11 11 5 0 39 16 23 31 181 68% 11
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 30 4 0 0 3090' 17 11 11 5 0 39 16 23 31 181 68% 11
2018/2019   33 7 0 3 3697' 27 13 6 2 0 69 19 48 35 347 69% 19
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 32 6 0 3 3607' 26 13 6 2 0 69 19 48 35 347 69% 19
2017/2018   36 20 2 0 3886' 35 8 1 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 36 14 2 0 3886' 35 8 1 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   41 11 1 0 4335' 22 27 6 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 41 11 1 0 4335' 22 27 6 0 0 - - - - - - -
Statystyki Fadida
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 1 0 0 1655' 12 0 10 3 0 24 9 0 20 370 72% 2
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Hajfa 2 0 0 0 291' 2 0 2 1 0 6 3 0 6 106 78% 1
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Bnei Raina 9 1 0 0 1274' 9 0 8 2 0 17 6 0 8 211 82% 1
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Maccabi Bnei Raina 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 6 53 21% 0
2024/2025   23 6 0 1 3395' 23 0 21 4 0 47 22 0 17 483 40% 4
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Bnei Raina 2 1 0 0 296' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Bnei Raina 21 5 0 1 3099' 21 0 19 4 0 47 22 0 17 483 40% 4
2023/2024   11 3 0 0 1522' 11 0 9 3 0 8 1 0 4 154 69% 0
Europa Conference League Olimpija Lublana 3 0 0 0 473' 3 0 3 1 0 7 0 0 1 124 86% 0
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii Olimpija Lublana 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olimpija Lublana 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 1 1 0 3 30 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olimpija Lublana 1 0 0 0 149' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Olimpija Lublana 5 3 0 0 628' 5 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   1 0 0 0 160' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Hadera Eran 1 0 0 0 160' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2