Michel Avanzini vs E. Essiam - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Midfield
175 cm
75 kg
37 lat (1989-03-28)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
6
Midfield
Statystyki Michel Avanzini, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii 2 liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki E. Essiam, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga belgijska Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Michel Avanzini
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2016/2017   27 2 0 0 2388' 21 4 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 26 1 0 0 2388' 21 4 3 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Winterthur 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   11 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 11 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   32 3 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Servette Genewa 32 3 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   7 0 0 0 595' 3 3 2 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Lausanne 7 0 0 0 595' 3 3 2 0 0 - - - - - - -
2012/2013   23 1 0 0 1701' 11 7 6 3 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Lausanne 23 1 0 0 1701' 11 7 6 3 0 - - - - - - -
2011/2012   13 0 0 0 1276' 10 4 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Lausanne 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Lausanne 12 0 0 0 1276' 10 4 1 4 0 - - - - - - -
2010/2011   33 3 0 0 1151' 6 6 2 1 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Lausanne 25 3 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lausanne 8 0 0 0 1151' 6 6 2 1 0 - - - - - - -
2009/2010   25 8 5 0 2160' 24 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Gossau 25 8 5 0 2160' 24 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   16 1 0 0 630' 7 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Gossau 14 1 0 0 630' 7 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska St. Gallen 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki E. Essiam
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 0 0 0 284' 2 0 2 0 0 4 2 0 1 100 84% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Francs Borains 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 2 2 0 0 74 85% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 1 0 0 0 148' 1 0 1 0 0 2 0 0 1 26 81% 0
2024/2025   6 0 0 0 791' 6 0 3 2 0 8 0 0 4 348 85% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 22 86% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 6 0 0 0 791' 6 0 3 2 0 7 0 0 4 326 85% 0
2023/2024   2 0 0 0 249' 2 0 1 1 0 2 0 0 7 166 69% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 2 0 0 0 249' 2 0 1 1 0 2 0 0 5 136 85% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 30 0% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Stade Lausanne-Ouchy 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   1 136' 1 0 1 0 0 0 0 26 92% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 26 92% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2