Maximilian Karner vs Kevin Long - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
0
Defence
187 cm
82 kg
36 lat (1990-01-03)
Austria Austria
Profil zawodnika
13
Defence
188 cm
83 kg
35 lat (1990-08-18)
Ireland Ireland
Statystyki Maximilian Karner, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga bułgarska Liga irlandzka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kevin Long, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Carabao Cup Championship Liga irlandzka Klubowe mecze towarzyskie Liga amerykańska MLS Leagues Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Maximilian Karner
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2015/2016   38 1 0 0 652' 5 2 1 9 0 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Lewski Sofia 32 1 0 0 90' 1 0 0 8 0 - - - - - - -
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka Derry City 6 0 0 0 562' 4 2 1 1 0 - - - - - - -
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka Shamrock Rovers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 4 0 0 2508' 25 1 2 7 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SV Groedig 4 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SV Groedig 31 3 0 0 2238' 22 1 2 7 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SV Groedig 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   32 1 0 0 1982' 21 1 1 6 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SV Groedig 32 1 0 0 1982' 21 1 1 6 1 - - - - - - -
2012/2013   11 0 0 0 643' 5 1 1 3 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 10 0 0 0 613' 5 1 1 3 1 - - - - - - -
2011/2012   18 0 0 0 1253' 11 2 3 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 15 0 0 0 1082' 10 2 2 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ried 2 171' 1 0 1 - - - - - - -
2010/2011   30 0 0 0 2430' 27 0 0 1 2 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SV Groedig 30 0 0 0 2430' 27 0 0 1 2 - - - - - - -
2009/2010   25 0 0 0 1620' 18 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka USK Anif 25 0 0 0 1620' 18 0 0 1 1 - - - - - - -
2008/2009   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka USK Anif 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Kevin Long
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   45 0 0 0 4656' 46 0 7 12 1 14 2 0 19 2150 77% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Birmingham City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Birmingham City 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 94 0% 0
Championship Championship Championship Birmingham City 15 0 0 0 1435' 15 0 1 3 0 7 1 0 4 690 71% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Birmingham City 1 304' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Toronto FC 24 0 0 0 2437' 24 0 4 9 1 7 1 0 13 1220 85% 3
Leagues Cup Toronto FC 3 300' 3 0 0 0 0 0 1 146 84% 0
2022/2023   23 2 0 0 2051' 20 3 0 5 0 3 1 15 6 421 67% 0
Championship Championship Championship Birmingham City 18 1 0 0 1592' 17 1 0 5 0 3 1 15 6 421 67% 0
Championship Championship Championship Burnley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Birmingham City 3 1 0 0 459' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   31 0 0 0 492' 4 0 2 1 0 3 0 3 1 83 81% 1
Premier League Premier League Premier League Burnley 30 0 0 0 492' 4 0 2 1 0 3 0 3 1 83 81% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 1 0 0 1399' 14 1 1 3 0 3 1 9 7 440 75% 1
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 4 0 0 0 295' 3 1 0 1 0 0 0 0 3 92 85% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 30 0 0 0 714' 7 0 1 2 0 2 0 7 2 247 72% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 1 1 2 2 66 74% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 35 77% 0
2019/2020   33 0 0 0 968' 9 0 2 1 0 2 0 9 6 195 74% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Burnley 30 698' 6 0 2 2 0 9 6 195 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   42 1 0 0 1422' 14 1 1 4 0 1 0 4 5 148 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 1 0 12 67% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Burnley 29 477' 5 0 1 1 0 3 5 136 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 4 0 0 0 345' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Burnley 6 0 0 0 330' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
2017/2018   41 1 0 2 1740' 19 0 0 1 0 10 2 16 21 393 74% 1
Premier League Premier League Premier League Burnley 38 1 0 2 1440' 16 0 0 1 0 10 2 16 21 393 74% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   13 570' 5 0 1 1 0 1 2 117 68% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia 5 180' 1 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Burnley 5 270' 3 0 0 1 0 1 2 117 68% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Irlandia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   24 2 0 0 1200' 13 0 0 2 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Milton Keynes Dons 8 180' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Barnsley 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 11 2 0 0 990' 11 0 0 2 1 - - - - - - -
2014/2015   15 0 0 0 144' 1 1 1 0 0 0 0 0 1 3 67% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Burnley 14 0 0 0 54' 0 1 1 0 0 0 0 0 1 3 67% 0
2013/2014   46 1 0 0 713' 6 0 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 45 623' 5 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   30 0 0 0 1752' 18 1 1 4 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Portsmouth 5 0 0 0 493' 5 1 0 2 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 25 0 0 0 1259' 13 0 1 2 0 - - - - - - -
2011/2012   40 4 0 0 3627' 40 1 0 5 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 16 0 0 0 1467' 16 1 0 4 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Accrington Stanley 24 4 0 0 2160' 24 0 0 1 1 - - - - - - -
2010/2011   32 0 0 0 1365' 11 2 4 4 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Accrington Stanley 32 0 0 0 1365' 11 2 4 4 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2