Matteo Darmian vs Danilo Cataldi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
36
Midfield
182 cm
70 kg
36 lat (1989-12-02)
Italy Italy
Profil zawodnika
32
Midfield
180 cm
70 kg
31 lat (1994-08-06)
Italy Italy
Statystyki Matteo Darmian, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch Liga Mistrzów EURO U-21 FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Champions cup Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Danilo Cataldi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Matteo Darmian
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 0 0 1 1189' 9 0 5 0 0 6 1 0 7 432 72% 4
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 148' 1 0 1 1 0 0 0 6 100% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 1 0 0 0 165' 1 0 1 0 0 2 1 0 1 46 85% 1
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Inter Mediolan 1 0 0 0 170' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 73 95% 1
FIFA Club World Cup Inter Mediolan 4 442' 4 0 1 2 0 0 4 220 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Inter Mediolan 2 0 0 1 264' 2 0 1 0 0 1 0 0 1 87 0% 0
2024/2025   29 3 0 2 3590' 29 0 14 3 0 18 7 0 24 1131 84% 7
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Inter Mediolan 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 17 29% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 20 3 0 2 2430' 20 0 9 3 0 11 4 0 19 853 86% 5
Serie A Serie A Serie A SSD Parma 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 4 556' 4 0 3 3 0 0 2 125 87% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 5 0 0 0 604' 5 0 2 0 0 4 3 0 2 136 74% 1
2023/2024   37 2 0 1 4343' 34 2 15 3 0 16 7 0 18 1589 77% 1
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Inter Mediolan 2 180' 2 0 0 2 1 0 2 82 0% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 29 2 0 1 3444' 27 1 13 2 0 10 6 0 10 1227 82% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 2 0 0 2 52 81% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 5 0 0 0 599' 4 1 2 0 0 2 0 0 4 228 82% 0
2022/2023   52 2 0 2 5155' 37 16 8 4 0 3 0 15 19 1146 87% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 13 0 0 0 1188' 9 2 3 1 0 1 0 0 0 39 92% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Włochy 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 18 83% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 34 1 0 2 3496' 24 14 4 3 0 2 0 15 17 1034 87% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 5 1 0 0 471' 4 0 1 0 0 0 0 0 1 55 91% 1
2021/2022   47 2 0 3 4039' 26 14 10 5 0 6 4 28 20 598 80% 2
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 34 2 0 1 2701' 18 9 7 4 0 5 3 21 18 496 80% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 7 0 0 0 611' 3 3 2 1 0 0 0 0 0 7 43% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 5 0 0 2 637' 4 2 1 0 0 1 1 7 2 95 79% 1
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Inter Mediolan 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   45 4 0 4 3923' 20 14 15 6 0 11 7 21 20 411 81% 3
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 34 3 0 3 3038' 14 12 12 4 0 7 4 15 13 309 83% 2
Serie A Serie A Serie A Parma 3 0 0 0 243' 2 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 6 1 0 0 404' 2 1 2 0 0 3 2 2 4 61 70% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Inter Mediolan 0 0 1 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 0 0 0 238' 2 1 0 1 0 1 1 4 3 41 80% 1
2019/2020   35 1 0 1 3234' 30 3 4 6 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Parma 33 1 0 1 3144' 30 3 3 6 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Parma 2 90' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   21 0 0 0 743' 6 1 1 0 0 1 1 4 5 179 85% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 1 90' 1 0 0 0 0 1 1 30 87% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 16 0 0 0 623' 5 1 1 0 0 1 1 3 4 149 85% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   33 0 0 1 1551' 11 2 5 1 0 3 1 10 3 273 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 3 0 0 1 360' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 5 170' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 17 0 0 0 774' 5 1 3 0 0 2 0 5 2 162 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 8 0 0 0 247' 2 0 1 1 0 1 1 5 1 111 82% 0
2016/2017   52 0 0 0 3573' 34 5 3 3 0 2 0 30 24 833 81% 1
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Włochy 2 0 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Manchester United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Włochy 9 0 0 0 511' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 26 0 0 0 1739' 15 3 3 3 0 2 0 19 16 592 82% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 8 630' 7 0 0 0 0 11 8 241 78% 0
2015/2016   47 1 0 0 4034' 30 13 7 9 0 7 1 29 24 930 80% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 2 62' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 8 0 0 0 487' 4 2 0 1 0 1 0 2 1 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 4 273' 1 0 2 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 31 1 0 0 3092' 24 11 4 8 0 6 1 27 23 930 80% 4
2014/2015   62 6 0 4 5253' 49 8 4 6 0 28 7 29 38 953 78% 4
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Torino 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Torino 38 2 0 1 3221' 28 6 4 2 0 28 7 29 38 953 78% 4
Euro Euro Euro Włochy 10 1 0 0 1042' 10 2 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Torino 13 3 0 3 900' 10 0 0 2 0 - - - - - - -
2013/2014   37 0 0 3 3376' 37 0 1 4 0 11 2 27 49 1459 83% 1
Serie A Serie A Serie A Torino 37 0 0 3 3376' 37 0 1 4 0 11 2 27 49 1459 83% 1
2012/2013   35 0 0 1 2780' 30 1 0 11 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Torino 35 0 0 1 2780' 30 1 0 11 1 - - - - - - -
2011/2012   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Brescia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Torino 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   38 0 0 0 1447' 9 3 7 1 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Palermo 29 0 0 0 938' 6 2 5 1 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Palermo 5 97' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Palermo 4 0 0 0 412' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Padova 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2008/2009   16 263' 0 0 3 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AC Milan 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AC Milan 10 233' 0 0 3 - - - - - - -
2006/2007   5 68' 0 0 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AC Milan 5 68' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Danilo Cataldi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 3 2 3 3040' 26 0 11 6 0 27 7 0 16 1223 81% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 3 67 84% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Lazio Rzym 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 58 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Lazio Rzym 25 3 2 3 2950' 25 0 11 6 0 26 7 0 12 1098 85% 0
2024/2025   30 3 0 0 4049' 30 1 18 2 0 15 6 0 23 1188 86% 0
Serie A Serie A Serie A Fiorentina 24 3 0 0 3296' 24 1 15 1 0 13 5 0 22 968 86% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Fiorentina 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 50 82% 0
Europa Conference League Fiorentina 5 0 0 0 633' 5 0 3 1 0 2 1 0 0 170 86% 0
2023/2024   22 1 0 0 2838' 18 3 14 9 0 14 4 0 11 1125 83% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 17 1 0 0 2283' 15 1 12 8 0 12 2 0 8 894 83% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 2 0 0 0 328' 2 0 2 0 0 1 1 0 2 124 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lazio Rzym 3 0 0 0 227' 1 2 0 1 0 1 1 0 1 90 87% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Lazio Rzym 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 17 0% 0
2022/2023   38 0 0 1 4970' 32 26 4 6 0 3 1 9 15 952 88% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 2 0 0 0 344' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 30 0 0 1 4018' 26 22 2 5 0 3 1 9 15 952 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 6 0 0 0 608' 4 2 2 1 0 - - - - - - -
2021/2022   43 2 0 3 4818' 22 21 20 10 0 13 5 19 19 1429 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 8 1 0 0 706' 2 2 6 2 0 2 1 0 0 31 77% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 2 0 0 1 217' 1 1 1 1 0 0 0 1 0 88 91% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 33 1 0 2 3895' 19 18 13 7 0 11 4 18 19 1310 89% 0
2020/2021   39 0 0 0 1961' 4 4 19 4 0 4 1 7 5 388 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lazio Rzym 6 276' 0 0 4 1 0 0 0 52 90% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 33 0 0 0 1685' 4 4 15 4 0 3 1 7 5 336 86% 0
2019/2020   39 1 0 0 2507' 8 6 20 7 0 14 4 12 3 569 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 5 0 0 0 475' 3 1 2 4 0 4 3 6 1 143 83% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 1 0 0 0 300' 2 2 0 0 0 0 0 1 1 59 97% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 33 1 0 0 1732' 3 3 18 3 0 10 1 5 1 367 88% 0
2018/2019   49 3 0 1 1480' 8 1 11 4 0 19 5 7 3 563 82% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 7 0 0 0 480' 4 0 2 1 0 6 1 1 0 272 79% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Lazio Rzym 1 1 0 0 64' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 38 2 0 1 936' 4 1 8 2 0 13 4 6 3 291 85% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   34 1 0 4 2857' 26 4 4 11 2 27 5 36 28 1072 84% 0
Serie A Serie A Serie A Benevento 33 1 0 4 2767' 25 4 4 11 1 27 5 36 28 1072 84% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Benevento 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   37 1 0 1 2171' 15 4 9 8 1 16 7 21 10 920 85% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Włochy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Genoa 17 0 0 0 1176' 10 2 3 5 0 7 3 14 5 563 86% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 18 1 0 1 995' 5 2 6 3 1 9 4 7 5 357 84% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Genoa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   48 3 0 4 2672' 21 7 5 12 1 28 6 24 13 832 84% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 9 0 0 1 434' 4 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lazio Rzym 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 2 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 35 1 0 3 2148' 16 7 4 10 1 28 6 24 13 832 84% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Włochy U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   33 0 0 4 2322' 17 7 5 3 1 13 4 11 13 688 84% 1
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 26 0 0 3 1503' 11 3 5 3 1 13 4 11 13 688 84% 1
Serie A Serie A Serie A Cesena 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Lazio Rzym 1 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 6 0 0 1 654' 5 3 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   40 4 0 0 1120' 0 8 8 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Crotone 40 4 0 0 1120' 0 8 8 0 0 - - - - - - -
2012/2013   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2