Scott Pittman vs Marvin Bartley - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
33 lat (1992-07-09)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
6
Midfield
180 cm
79 kg
36 lat (1989-07-04)
England England
Statystyki Scott Pittman, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Puchar Szkocji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Marvin Bartley, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Statystyki Scott Pittman
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 5 0 2 3774' 33 0 12 4 0 19 8 0 26 693 78% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 29 5 0 2 3294' 29 0 10 4 0 19 8 0 25 693 78% 1
Puchar Ligi Livingston 4 0 0 0 480' 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Livingston 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
2024/2025   40 6 0 6 4382' 40 0 10 5 0 12 5 0 15 302 23% 1
Puchar Ligi Livingston 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Livingston 2 0 0 0 403' 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 30 5 0 5 3259' 30 0 8 5 0 7 2 0 13 211 0% 1
Baraże Livingston 4 1 0 1 360' 4 0 0 0 0 5 3 0 1 91 76% 0
2023/2024   32 2 0 0 3538' 32 0 9 3 0 17 4 0 14 609 67% 7
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 27 2 0 0 2867' 27 0 6 2 0 17 4 0 14 609 67% 7
Puchar Ligi Livingston 3 0 0 0 428' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Livingston 2 243' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   35 1 0 1 3416' 29 6 5 4 1 10 4 28 29 488 69% 1
Puchar Ligi Livingston 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 33 0 0 1 3178' 27 5 5 4 1 10 4 28 29 488 69% 1
Puchar Szkocji Livingston 1 1 0 0 148' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   29 4 0 2 3220' 23 9 6 6 0 10 5 27 21 376 79% 3
Puchar Szkocji Livingston 1 0 0 0 239' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 28 4 0 2 2981' 22 8 6 6 0 10 5 27 21 376 79% 3
2020/2021   39 6 0 2 3644' 38 2 1 4 0 13 3 32 17 400 66% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 38 6 0 2 3524' 37 2 1 4 0 13 3 32 17 400 66% 0
Puchar Szkocji Livingston 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   25 3 0 0 2160' 24 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 24 3 0 0 2070' 23 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Livingston 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 6 0 2 3556' 38 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 38 6 0 2 3556' 38 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   40 6 0 1 3582' 39 1 0 3 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 36 4 0 0 3222' 35 1 0 3 0 - - - - - - -
Baraże Livingston 4 2 0 1 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   37 10 0 0 3403' 37 1 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Livingston 36 9 0 0 3313' 36 1 0 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Livingston 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 2 0 0 3666' 33 7 2 1 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 34 2 0 0 3366' 30 7 2 1 0 - - - - - - -
Baraże Livingston 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Livingston 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   16 1 0 0 1644' 10 7 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 15 0 0 0 1644' 10 7 2 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Livingston 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   5 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Alloa Athletic 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Marvin Bartley
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Livingston 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   36 1 0 1 3560' 33 7 1 12 0 1 0 25 33 362 63% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 35 1 0 1 3440' 32 7 1 12 0 1 0 25 33 362 63% 0
Puchar Szkocji Livingston 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   29 1 0 1 2737' 28 3 1 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 28 1 0 1 2647' 27 3 1 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Livingston 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   32 0 0 0 1954' 10 6 9 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hibernian 6 0 0 0 648' 3 3 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hibernian 1 64' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 25 0 0 0 1242' 7 3 6 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   33 0 0 1 2824' 20 8 6 6 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 33 0 0 1 2824' 20 8 6 6 0 - - - - - - -
2016/2017   41 0 0 0 3928' 28 12 7 6 2 - - - - - - -
Puchar Ligi Hibernian 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Hibernian 34 0 0 0 3016' 21 9 7 6 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hibernian 2 0 0 0 379' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hibernian 4 0 0 0 443' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   42 0 0 0 3643' 26 10 8 10 0 - - - - - - -
Baraże Hibernian 3 0 0 0 193' 1 0 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Hibernian 3 0 0 0 269' 1 1 1 1 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Hibernian 31 0 0 0 2791' 20 9 5 6 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hibernian 5 0 0 0 390' 4 0 0 2 0 - - - - - - -
2014/2015   38 1 0 1 2523' 18 6 6 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leyton Orient 1 57' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leyton Orient 3 0 0 0 113' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Leyton Orient 3 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Leyton Orient 31 0 0 1 2263' 17 5 5 4 0 - - - - - - -
2013/2014   44 2 0 0 2643' 9 7 17 3 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Leyton Orient 41 2 0 0 2439' 9 6 16 3 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Leyton Orient 3 0 0 0 204' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   40 0 0 1 1862' 8 3 13 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 40 0 0 1 1862' 8 3 13 2 0 - - - - - - -
2011/2012   42 3 0 0 3815' 25 9 14 3 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 42 3 0 0 3815' 25 9 14 3 1 - - - - - - -
2010/2011   40 1 0 0 3406' 27 10 4 4 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 13 0 0 0 500' 3 1 2 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 AFC Bournemouth 27 1 0 0 2906' 24 9 2 4 0 - - - - - - -
2009/2010   38 0 0 0 2720' 24 7 0 8 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 AFC Bournemouth 38 0 0 0 2720' 24 7 0 8 1 - - - - - - -
2008/2009   34 1 0 0 3759' 27 12 6 5 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 AFC Bournemouth 34 1 0 0 3759' 27 12 6 5 0 - - - - - - -
2007/2008   27 1 0 0 2137' 15 5 6 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 AFC Bournemouth 27 1 0 0 2137' 15 5 6 2 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2