Martinelli vs Callum Wilson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Forward
Brazil Brazil
Profil zawodnika
9
Forward
180 cm
66 kg
34 lat (1992-02-27)
England England
Statystyki Martinelli, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Carabao Cup Liga Mistrzów Puchar Anglii World Cup Qualification S. Amer Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Copa America MLS All-Star Mistrzostwa Świata Olimpiada Champions cup Brasiliense
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Callum Wilson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Premier League Summer Series Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Martinelli
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 13 0 7 4281' 32 0 21 6 0 80 32 0 40 766 77% 14
Premier League Premier League Premier League Arsenal 10 1 0 3 1432' 10 0 9 3 0 28 12 0 13 231 71% 5
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 3 0 0 0 440' 3 0 2 0 0 3 0 0 1 66 80% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 7 6 0 2 927' 7 0 4 1 0 19 8 0 11 173 84% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 4 4 0 1 442' 4 0 1 1 0 15 6 0 2 107 86% 1
World Cup Qualification S. Amer Brazylia 4 1 0 0 509' 4 0 2 1 0 9 5 0 11 142 85% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Brazylia 1 1 0 0 147' 1 0 1 0 0 3 1 0 0 14 86% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Arsenal 3 0 0 1 384' 3 0 2 0 0 3 0 0 2 33 0% 2
2024/2025   40 10 0 6 5257' 40 0 22 3 0 85 38 0 35 899 80% 12
Premier League Premier League Premier League Arsenal 25 8 0 4 3396' 25 0 15 0 0 56 25 0 21 587 79% 9
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 3 0 0 0 369' 3 0 2 0 0 5 1 0 1 89 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 11 2 0 2 1372' 11 0 5 2 0 21 11 0 10 198 78% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 1 120' 1 0 0 3 1 0 3 25 88% 1
2023/2024   34 8 0 7 4724' 30 4 24 1 0 69 27 0 29 974 85% 10
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Arsenal ' 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 18 100% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 27 6 0 5 3817' 24 3 20 1 0 58 22 0 23 799 85% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 6 2 0 2 845' 6 0 4 0 0 10 5 0 6 146 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 1 0 0 0 62' 0 1 0 0 0 1 0 0 0 11 64% 0
2022/2023   47 15 0 6 5391' 40 18 7 5 0 53 31 36 40 907 83% 8
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 8 0 0 1 673' 5 1 2 2 0 5 3 1 5 60 82% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 1 62' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 2 156' 1 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Arsenal 36 15 0 5 4500' 34 17 3 3 0 48 28 35 35 847 83% 6
2021/2022   42 6 1 6 3856' 25 12 10 3 1 41 17 24 21 543 80% 11
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 6 0 0 0 585' 4 1 2 0 0 2 1 1 0 20 80% 1
Premier League Premier League Premier League Arsenal 36 6 1 6 3271' 21 11 8 3 1 39 16 23 21 523 80% 10
2020/2021   37 2 0 1 2386' 9 7 15 1 0 11 5 9 4 124 77% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 8 0 0 0 438' 0 0 6 1 0 1 0 3 1 25 76% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 2 0 0 0 178' 1 1 0 0 0 1 1 1 1 9 78% 0
Johnstones Paint Trophy Arsenal Academy 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Arsenal 24 2 0 1 1505' 7 5 7 0 0 9 4 5 2 90 77% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Brazylia 2 129' 0 0 2 - - - - - - -
2019/2020   39 10 0 3 2464' 15 3 11 2 0 31 13 19 12 173 73% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 8 3 0 3 773' 5 2 2 1 0 14 7 6 1 48 73% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 2 4 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 3 247' 2 0 1 5 1 4 1 45 76% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 26 3 0 0 1234' 6 1 8 1 0 12 5 9 10 80 71% 2
Statystyki Callum Wilson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 6 0 1 1924' 13 0 10 1 0 40 18 0 14 157 68% 11
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup West Ham United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 1
Premier League Premier League Premier League West Ham United 11 6 0 1 1578' 11 0 9 1 0 34 15 0 13 139 65% 9
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 0 0 0 346' 2 0 1 0 0 6 3 0 1 18 94% 1
2024/2025   3 1 0 0 458' 3 0 3 1 0 9 2 0 1 68 76% 3
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 2 0 0 0 313' 2 0 2 1 0 6 1 0 1 53 79% 3
Premier League Premier League Premier League Brentford 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 1 0 0 145' 1 0 1 0 0 2 1 0 0 13 69% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 2 50% 0
2023/2024   12 10 2 1 1396' 12 0 5 4 0 42 25 0 21 193 66% 5
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 2 1 0 1 17 47% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Newcastle United 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 6 3 0 3 22 82% 1
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 9 9 2 1 1080' 9 0 4 3 0 34 21 0 17 154 66% 4
2022/2023   36 18 3 5 4720' 26 21 12 4 0 58 31 20 26 221 68% 14
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 5 0 0 0 822' 5 5 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 31 18 3 5 3898' 21 16 12 4 0 58 31 20 26 221 68% 14
2021/2022   18 8 2 0 1876' 16 4 2 4 0 31 15 27 22 160 69% 17
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 18 8 2 0 1876' 16 4 2 4 0 31 15 27 22 160 69% 17
2020/2021   30 12 4 5 2629' 23 4 4 2 0 38 19 38 39 296 69% 12
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 2 0 0 0 92' 0 0 1 0 0 3 0 1 0 9 89% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 28 12 4 5 2537' 23 4 3 2 0 35 19 37 39 287 68% 12
2019/2020   39 9 0 1 3828' 33 6 6 10 0 53 21 55 40 368 66% 33
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 2 1 0 0 142' 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 0 0 0 242' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 35 8 0 1 3444' 32 5 3 10 0 53 21 55 40 366 66% 33
2018/2019   36 15 1 9 3651' 30 8 4 3 0 65 30 41 32 298 68% 19
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 3 1 0 0 235' 1 0 2 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 3 135' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 30 14 1 9 3281' 29 8 1 3 0 65 30 41 32 298 68% 19
2017/2018   32 9 1 3 3736' 24 14 7 0 0 50 19 37 36 279 72% 20
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 71' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 1 1 1 161' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 29 8 0 2 3504' 23 14 5 0 0 50 19 37 36 279 72% 20
2016/2017   23 6 3 0 2772' 16 14 5 1 0 29 12 29 25 193 73% 17
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 0 0 0 46' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 22 6 3 0 2726' 16 14 4 0 0 29 12 29 25 193 73% 17
2015/2016   13 5 1 0 1351' 9 4 4 0 0 17 8 12 19 126 72% 4
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 13 5 1 0 1351' 9 4 4 0 0 17 8 12 19 126 72% 4
2014/2015   52 23 1 7 6162' 46 21 4 6 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 5 2 0 0 305' 1 0 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 2 1 0 0 60' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 45 20 1 7 5797' 45 21 0 6 0 - - - - - - -
2013/2014   38 22 2 3 4038' 37 8 0 6 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Coventry City 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Coventry City 37 21 2 3 4008' 37 8 0 6 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Coventry City 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   11 1 0 0 892' 3 1 8 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Coventry City 11 1 0 0 892' 3 1 8 2 0 - - - - - - -
2011/2012   3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Tamworth 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   18 1 0 0 1511' 16 0 1 1 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Kettering Town FC 17 1 0 0 1440' 16 0 0 1 1 - - - - - - -
2009/2010   1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2