Luis Espino vs Daniel Parejo - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Midfield
171 cm
71 kg
34 lat (1992-01-05)
Uruguay Uruguay
Profil zawodnika
10
Midfield
181 cm
75 kg
37 lat (1989-04-16)
Spain Spain
Statystyki Luis Espino, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Puchar Króla Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Copa Libertadores Liga urugwajska Puchar Południowoamerykański
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Parejo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga Mistrzów Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie 2 liga argentyńska Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Champions cup EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Luis Espino
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 5 0 1 2633' 23 0 8 3 0 37 16 0 40 991 76% 12
Europa Conference League Rayo Vallecano 7 2 0 1 715' 7 0 1 0 0 15 7 0 7 372 82% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 3 1 0 6 78 77% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 14 2 0 0 1738' 14 0 7 2 0 19 8 0 27 541 71% 9
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rayo Vallecano 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   12 1 0 2 1576' 12 0 7 7 1 15 5 0 19 511 70% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 9 0 0 1 1228' 9 0 6 4 0 10 2 0 15 385 76% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 3 1 0 1 348' 3 0 1 3 1 5 3 0 4 126 53% 0
2023/2024   34 0 0 1 3445' 30 1 9 9 0 20 5 0 43 1188 74% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 32 0 0 1 3325' 29 1 9 9 0 18 5 0 42 1113 74% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 2 0 0 1 75 79% 0
2022/2023   37 0 0 4 3359' 35 2 1 7 0 3 0 0 8 181 69% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 37 0 0 4 3359' 35 2 1 7 0 3 0 0 8 181 69% 0
2021/2022   39 2 0 2 3647' 38 1 1 6 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 37 2 0 2 3420' 37 1 0 6 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Cadiz 2 227' 1 0 1 - - - - - - -
2020/2021   34 0 0 3 3268' 31 7 1 5 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 34 0 0 3 3268' 31 7 1 5 0 - - - - - - -
2019/2020   36 1 0 2 3641' 36 6 0 7 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cadiz 36 1 0 2 3641' 36 6 0 7 1 - - - - - - -
2018/2019   6 0 0 1 520' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cadiz 6 0 0 1 520' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga urugwajska Liga urugwajska Liga urugwajska Nacional 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga urugwajska Liga urugwajska Liga urugwajska Nacional 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel Parejo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 0 0 1 3022' 21 0 17 3 0 6 0 0 30 1053 86% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 0 0 1 157' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 71 92% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Villarreal 2 0 0 0 307' 2 0 2 0 0 3 0 0 3 126 93% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 16 0 0 0 2286' 16 0 12 3 0 2 0 0 24 830 87% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Villarreal 2 272' 2 0 2 0 0 0 3 26 0% 0
2024/2025   29 3 1 3 3790' 29 0 17 8 0 14 4 0 40 1599 85% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 27 3 1 3 3473' 27 0 15 7 0 14 4 0 37 1504 89% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 317' 2 0 2 0 0 0 3 95 18% 0
2023/2024   38 4 3 5 4179' 35 3 11 6 0 18 7 0 64 2239 84% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 5 1 0 0 406' 4 1 0 1 0 5 1 0 10 309 89% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 31 3 3 5 3486' 29 2 10 4 0 12 6 0 51 1773 82% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 0 0 0 287' 2 0 1 1 0 1 0 0 3 157 88% 0
2022/2023   38 3 2 4 3739' 38 4 0 7 0 18 9 19 67 1987 90% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 37 3 2 4 3649' 37 4 0 6 0 18 9 19 67 1987 90% 0
2021/2022   46 3 1 13 5053' 44 14 1 5 0 15 8 18 62 2199 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Villarreal 12 1 0 3 1508' 12 5 0 2 0 3 1 2 7 279 84% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 34 2 1 10 3545' 32 9 1 3 0 12 7 16 55 1920 87% 0
2020/2021   49 3 0 8 5196' 46 11 3 6 0 20 8 27 56 2635 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 12 0 0 3 1294' 10 3 2 1 0 3 1 5 9 560 89% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 36 3 0 5 3840' 36 8 0 5 0 17 7 22 46 2025 90% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 62' 0 0 1 0 0 0 1 50 86% 0
2019/2020   46 9 6 6 4449' 45 5 0 7 1 44 20 25 115 2571 87% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 36 8 5 3 3519' 35 5 0 6 1 32 15 21 88 1895 86% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 8 1 1 3 720' 8 0 0 1 0 10 5 3 17 487 88% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 210' 2 0 0 2 0 1 10 189 88% 0
2018/2019   56 12 6 7 5322' 55 5 1 11 1 66 28 49 90 2967 86% 1
Superpuchar Valencia CF 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 5 0 0 0 450' 5 0 0 2 0 6 1 8 9 349 88% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 7 1 0 0 738' 7 2 0 2 0 10 5 6 13 398 89% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 36 9 5 7 3349' 35 2 1 6 1 44 21 27 54 1899 86% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 7 1 0 0 695' 7 1 0 1 0 6 1 8 14 321 83% 0
2017/2018   40 8 7 9 3778' 38 3 2 17 1 42 21 47 67 1956 85% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 6 1 1 2 499' 4 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 34 7 6 7 3279' 34 3 0 15 1 42 21 47 67 1956 85% 2
2016/2017   38 6 4 7 3601' 37 3 1 12 0 48 26 44 91 2197 86% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 36 5 3 7 3465' 36 3 0 12 0 48 26 44 91 2197 86% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 1 1 0 136' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   49 11 3 6 4414' 40 8 4 9 0 58 22 44 94 1692 86% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 3 1 0 0 389' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 8 1 0 0 608' 6 1 0 1 0 12 2 6 17 0 0% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 5 1 1 1 406' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 33 8 2 5 3011' 28 4 3 8 0 46 20 38 77 1692 86% 2
2014/2015   36 12 3 5 3754' 34 7 2 15 1 53 20 40 74 1621 85% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 0 0 0 246' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 34 12 3 5 3508' 33 6 1 15 1 53 20 40 74 1621 85% 3
2013/2014   51 5 0 5 4718' 39 11 5 13 1 28 12 29 70 1732 87% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 0 0 0 180' 2 0 0 3 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 13 1 0 0 1058' 9 2 1 3 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 36 4 0 5 3480' 28 9 4 7 0 28 12 29 70 1732 87% 1
2012/2013   42 2 0 3 3000' 25 3 8 10 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 33 1 0 3 2394' 20 2 7 9 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 3 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 6 0 0 0 516' 4 1 1 1 0 - - - - - - -
2011/2012   43 0 0 1 2750' 16 7 12 4 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 4 0 0 0 287' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 7 0 0 1 491' 3 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 27 0 0 0 1667' 12 5 4 4 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 5 305' 0 0 4 - - - - - - -
2010/2011   39 4 0 2 4473' 30 16 9 9 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Getafe 3 1 0 0 396' 2 2 1 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 36 3 0 2 4077' 28 14 8 8 0 - - - - - - -
2009/2010   36 10 2 0 2959' 20 17 0 7 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Hiszpania U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 32 6 2 0 2392' 16 14 0 7 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Getafe 4 1 0 0 567' 4 3 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   26 0 0 0 1979' 10 7 9 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 17 0 0 0 1605' 10 7 4 2 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 9 0 0 0 374' 0 0 5 1 0 - - - - - - -
2006/2007   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Madrid Castilla 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2