Luis Espino vs Abdul Mumin - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Midfield
171 cm
71 kg
34 lat (1992-01-05)
Uruguay Uruguay
Profil zawodnika
16
Defence
27 lat (1998-06-06)
Unknown Unknown
Statystyki Luis Espino, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie Liga urugwajska Puchar Południowoamerykański Copa Libertadores
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Luis Espino
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 5 0 1 2633' 23 0 8 3 0 36 16 0 37 956 76% 12
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 3 1 0 6 78 77% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 14 2 0 0 1738' 14 0 7 2 0 18 8 0 24 506 71% 9
Europa Conference League Rayo Vallecano 7 2 0 1 715' 7 0 1 0 0 15 7 0 7 372 82% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rayo Vallecano 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   12 1 0 2 1576' 12 0 7 7 1 15 5 0 19 511 70% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 9 0 0 1 1228' 9 0 6 4 0 10 2 0 15 385 76% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 3 1 0 1 348' 3 0 1 3 1 5 3 0 4 126 53% 0
2023/2024   34 0 0 1 3445' 30 1 9 9 0 20 5 0 43 1188 74% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 32 0 0 1 3325' 29 1 9 9 0 18 5 0 42 1113 74% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 2 0 0 1 75 79% 0
2022/2023   37 0 0 4 3359' 35 2 1 7 0 3 0 0 8 181 69% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 37 0 0 4 3359' 35 2 1 7 0 3 0 0 8 181 69% 0
2021/2022   39 2 0 2 3647' 38 1 1 6 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 37 2 0 2 3420' 37 1 0 6 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Cadiz 2 227' 1 0 1 - - - - - - -
2020/2021   34 0 0 3 3268' 31 7 1 5 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 34 0 0 3 3268' 31 7 1 5 0 - - - - - - -
2019/2020   36 1 0 2 3641' 36 6 0 7 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cadiz 36 1 0 2 3641' 36 6 0 7 1 - - - - - - -
2018/2019   6 0 0 1 520' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cadiz 6 0 0 1 520' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga urugwajska Liga urugwajska Liga urugwajska Nacional 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga urugwajska Liga urugwajska Liga urugwajska Nacional 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Abdul Mumin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 75% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 4 75% 0
World Cup Qualification Africa Ghana 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 2 0 1 2358' 25 0 2 6 1 10 4 0 12 1132 83% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 53 87% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 24 2 0 1 2268' 24 0 2 6 1 10 4 0 12 1079 83% 0
2023/2024   24 1 0 0 1995' 21 0 1 5 1 7 1 0 17 927 81% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 22 1 0 0 1785' 19 0 1 5 1 6 1 0 16 771 80% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 210' 2 0 0 1 0 0 1 156 91% 0
2022/2023   36 0 0 0 1336' 9 0 7 2 0 4 1 4 7 342 77% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 32 0 0 0 1336' 9 0 7 2 0 4 1 4 7 342 77% 0
2021/2022   27 0 0 0 2458' 26 2 0 11 2 7 1 21 14 1046 85% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 27 0 0 0 2458' 26 2 0 11 2 7 1 21 14 1046 85% 0
2020/2021   28 0 0 0 2464' 24 3 1 4 1 2 0 17 12 777 85% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 28 0 0 0 2464' 24 3 1 4 1 2 0 17 12 777 85% 0
2019/2022   1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Ghana 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   30 1 0 0 2442' 19 3 7 4 0 10 1 12 10 1327 87% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 30 1 0 0 2442' 19 3 7 4 0 10 1 12 10 1327 87% 1
2018/2019   23 0 0 0 1317' 14 0 1 4 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Nordsjaelland 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 21 0 0 0 1227' 13 0 1 3 1 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   7 242' 1 0 2 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 7 242' 1 0 2 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2