Luis Espino vs Daniel Raba - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Midfield
171 cm
71 kg
34 lat (1992-01-05)
Uruguay Uruguay
Profil zawodnika
19
Midfield
Spain Spain
Statystyki Luis Espino, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Puchar Króla Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Copa Libertadores Liga urugwajska Puchar Południowoamerykański
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Raba, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Luis Espino
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 5 0 1 2633' 23 0 8 3 0 36 16 0 37 956 76% 12
Europa Conference League Rayo Vallecano 7 2 0 1 715' 7 0 1 0 0 15 7 0 7 372 82% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 3 1 0 6 78 77% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 14 2 0 0 1738' 14 0 7 2 0 18 8 0 24 506 71% 9
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rayo Vallecano 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   12 1 0 2 1576' 12 0 7 7 1 15 5 0 19 511 70% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 9 0 0 1 1228' 9 0 6 4 0 10 2 0 15 385 76% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 3 1 0 1 348' 3 0 1 3 1 5 3 0 4 126 53% 0
2023/2024   34 0 0 1 3445' 30 1 9 9 0 20 5 0 43 1188 74% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 32 0 0 1 3325' 29 1 9 9 0 18 5 0 42 1113 74% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 2 0 0 1 75 79% 0
2022/2023   37 0 0 4 3359' 35 2 1 7 0 3 0 0 8 181 69% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 37 0 0 4 3359' 35 2 1 7 0 3 0 0 8 181 69% 0
2021/2022   39 2 0 2 3647' 38 1 1 6 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Cadiz 2 227' 1 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 37 2 0 2 3420' 37 1 0 6 0 - - - - - - -
2020/2021   34 0 0 3 3268' 31 7 1 5 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 34 0 0 3 3268' 31 7 1 5 0 - - - - - - -
2019/2020   36 1 0 2 3641' 36 6 0 7 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cadiz 36 1 0 2 3641' 36 6 0 7 1 - - - - - - -
2018/2019   6 0 0 1 520' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cadiz 6 0 0 1 520' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga urugwajska Liga urugwajska Liga urugwajska Nacional 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga urugwajska Liga urugwajska Liga urugwajska Nacional 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel Raba
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 3 0 1 1050' 8 0 5 0 0 21 9 0 5 246 80% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 3 0 0 1 427' 3 0 3 0 0 10 1 0 2 122 80% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 3 2 0 0 443' 3 0 2 0 0 11 8 0 3 124 81% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Valencia CF 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 9 4 6 3585' 25 0 19 7 0 50 20 0 67 613 69% 10
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Leganes 24 8 4 6 3419' 24 0 18 6 0 44 17 0 56 545 73% 9
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Leganes 1 1 0 0 166' 1 0 1 1 0 6 3 0 11 68 35% 1
2023/2024   28 8 2 7 4023' 28 0 22 10 0 66 27 0 71 744 69% 12
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Leganes 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Leganes 28 8 2 7 4023' 28 0 22 9 0 66 27 0 71 744 69% 12
2022/2023   30 4 0 2 3659' 20 17 9 9 0 26 14 41 56 412 75% 10
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Leganes 30 4 0 2 3659' 20 17 9 9 0 26 14 41 56 412 75% 10
2021/2022   35 1 0 0 783' 0 0 10 1 0 0 0 5 6 40 70% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 11 156' 0 0 2 0 0 1 1 3 67% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 19 0 0 0 548' 0 0 7 1 0 0 0 4 5 37 70% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Villarreal 5 79' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   33 1 0 0 855' 1 1 8 2 0 7 3 6 9 113 81% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 8 0 0 0 229' 0 0 2 0 0 0 0 0 0 8 100% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Villarreal 1 0 0 0 116' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 23 0 0 0 427' 1 1 4 0 0 5 1 3 9 75 79% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 1 0 0 83' 0 0 1 1 0 2 2 3 0 30 80% 0
2019/2020   30 5 1 1 3193' 20 19 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Huesca 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 30 4 1 1 3193' 20 19 3 4 0 - - - - - - -
2018/2019   24 2 0 4 1647' 8 6 7 2 0 13 5 21 18 241 77% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 6 1 0 0 682' 4 4 1 1 0 4 2 5 4 86 78% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 16 0 0 1 716' 2 1 6 0 0 2 0 5 4 74 78% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 1 0 3 249' 2 1 0 1 0 7 3 11 10 81 75% 3
2017/2018   30 9 0 5 3096' 17 12 10 4 2 19 7 30 35 416 80% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Villarreal B 5 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 1 0 1 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 4 1 0 0 413' 1 1 3 0 0 3 2 5 8 62 84% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 24 2 0 4 2503' 14 11 7 3 1 16 5 25 27 354 79% 0
2016/2017   1 1 0 0 0 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Villarreal B 1 0 0 ' 1 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2