Leonardo Bertone vs Edimilson Fernandes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
178 cm
72 kg
32 lat (1994-03-14)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
6
Midfield
190 cm
70 kg
30 lat (1996-04-15)
Switzerland Switzerland
Statystyki Leonardo Bertone, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie Liga amerykańska MLS Klubowe turieje towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Edimilson Fernandes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Liga Europy Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Leonardo Bertone
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 10 5 2 3491' 34 0 5 7 0 70 25 0 22 1269 71% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 32 10 5 2 3311' 32 0 5 7 0 70 25 0 22 1269 71% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Thun 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   33 9 4 1 3031' 33 0 1 8 0 45 11 0 27 1276 38% 1
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 33 9 4 1 3031' 33 0 1 7 0 45 11 0 27 1276 38% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   18 1 0 5 2104' 18 0 7 7 2 3 0 0 1 77 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 18 1 0 5 2104' 18 0 7 7 2 3 0 0 1 77 0% 0
2022/2023   2 6 0 0 210' 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 6 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Waasland-Beveren 3 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   31 1 0 2 2868' 31 1 0 5 0 2 0 7 0 113 72% 1
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Waasland-Beveren 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Waasland-Beveren 28 1 0 2 2598' 28 1 0 5 0 2 0 7 0 113 72% 1
Finały ligi belgijskiej Waasland-Beveren 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2019/2020   18 2 0 2 1725' 17 2 1 6 1 - - - - - - -
Szwajcaria awans/spadek Thun 2 1 0 0 167' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 16 1 0 2 1558' 16 2 0 6 1 - - - - - - -
2018/2019   25 1 0 2 1081' 6 0 7 2 0 0 0 3 2 50 84% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 16 1 0 2 652' 4 0 4 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 8 0 0 0 339' 1 0 3 1 0 0 0 3 2 50 84% 0
2017/2018   32 3 0 0 2516' 18 2 10 5 0 4 1 2 1 69 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 4 242' 2 0 1 4 1 2 1 69 83% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 2 180' 1 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 25 3 0 0 2023' 15 2 7 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   45 4 0 0 3968' 32 4 10 5 0 2 1 4 1 0 0% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 2 1 0 0 290' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 33 3 0 0 2657' 23 2 7 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 6 520' 4 0 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 4 0 0 0 501' 4 1 0 0 0 2 1 4 1 0 0% 0
2015/2016   37 5 0 0 2875' 25 4 5 9 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 2 0 0 0 80' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 32 5 0 0 2795' 25 3 5 9 0 - - - - - - -
2014/2015   47 4 0 0 3059' 23 3 10 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 12 1 0 0 664' 4 0 4 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 35 3 0 0 2395' 19 3 6 5 0 - - - - - - -
2013/2014   26 1 0 0 1146' 10 1 2 3 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 26 1 0 0 1146' 10 1 2 3 0 - - - - - - -
2012/2013   8 0 0 0 326' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 7 0 0 0 326' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
2011/2012   1 81' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 1 81' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Edimilson Fernandes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 3 0 6 3407' 32 0 8 6 1 38 11 0 25 1439 87% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 24 2 0 6 2521' 24 0 6 6 1 33 10 0 22 1123 87% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 7 796' 7 0 2 5 1 0 3 316 87% 0
Club Friendlies FSV Mainz 05 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   24 1 0 1 3002' 24 0 12 1 0 19 5 0 8 1103 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Brest 8 1 0 0 1158' 8 0 6 0 0 6 2 0 1 276 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sturm Graz 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Brest 12 0 0 1 1332' 12 0 4 1 0 10 2 0 6 564 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Brest 1 0 0 0 159' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 84 94% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 3 0 0 0 353' 3 0 1 0 0 2 1 0 1 179 90% 0
2023/2024   15 0 0 2 1554' 14 1 3 4 0 16 1 0 10 779 68% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 14 0 0 2 1464' 13 1 3 4 0 15 1 0 8 722 73% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 90' 1 0 0 1 0 0 2 57 0% 0
2022/2023   36 0 0 3 3826' 30 10 5 4 0 9 2 19 13 869 74% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 34 0 0 3 3646' 28 10 5 4 0 9 2 19 13 869 74% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   34 2 0 3 2789' 14 13 9 3 0 16 7 19 10 448 82% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Arminia Bielefeld 16 0 0 0 634' 2 2 5 0 0 3 2 3 1 108 80% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 2 65' 0 0 1 0 0 1 0 24 83% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 14 2 0 3 1952' 12 11 2 3 0 13 5 15 9 316 83% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Arminia Bielefeld 1 108' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   27 0 0 1 1930' 11 5 8 1 0 11 5 8 7 358 76% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 22 0 0 1 1487' 9 5 5 1 0 10 4 7 6 306 75% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 4 332' 2 0 2 0 0 1 0 26 65% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 111' 0 0 1 1 1 0 1 26 92% 0
2019/2020   29 1 0 0 2644' 19 7 6 7 1 21 2 17 4 490 86% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 28 1 0 0 2554' 18 7 6 7 1 21 2 17 4 490 86% 0
2018/2019   42 2 0 1 3792' 27 10 11 10 1 26 5 42 19 794 85% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 6 0 0 1 494' 2 1 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Fiorentina 4 320' 2 0 2 5 0 4 2 60 73% 0
Serie A Serie A Serie A Fiorentina 32 2 0 0 2978' 23 9 6 10 1 21 5 38 17 734 86% 0
2017/2018   21 0 0 1 1783' 11 8 5 1 0 6 1 5 11 210 80% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 19 0 0 1 1438' 9 6 5 1 0 6 1 5 11 210 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 2 0 0 0 345' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   50 1 0 0 3471' 16 5 23 6 0 20 4 16 7 471 87% 1
Premier League Premier League Premier League West Ham United 33 0 0 0 2434' 8 3 20 4 0 20 4 16 7 471 87% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 6 142' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szwajcaria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 5 0 0 0 467' 4 1 1 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 3 1 0 0 338' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 5 0 1 3425' 30 6 4 6 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 26 1 0 0 2645' 22 6 4 4 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 3 2 0 0 60' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sion 8 0 0 1 720' 8 0 0 2 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szwajcaria U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   20 3 0 0 2120' 15 8 2 8 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 3 2 0 0 232' 0 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 17 1 0 0 1888' 15 5 2 7 0 - - - - - - -
2012/2013   2 0 0 0 143' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 2 0 0 0 143' 1 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2