Leon Bailey vs Josh Cullen - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
31
Midfield
181 cm
70 kg
28 lat (1997-08-09)
Jamaica Jamaica
Profil zawodnika
24
Midfield
178 cm
71 kg
30 lat (1996-04-07)
Ireland Ireland
Statystyki Leon Bailey, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Puchar Włoch Puchar Anglii Premier League World Cup Qualification CONCACAF Klubowe mecze towarzyskie CONCACAF Gold Cup EURO U-21 Premier League Summer Series Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Josh Cullen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Leon Bailey
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 2 0 3 1736' 13 0 9 2 0 30 10 0 17 374 74% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aston Villa 1 0 0 ' 0 0 2 1 0 1 11 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Roma 0 0 1 ' 0 0 3 1 0 1 22 73% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 1 170' 1 0 1 0 0 0 5 16 75% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 135' 1 0 1 2 0 0 0 20 75% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 2 0 0 1 304' 2 0 2 1 0 6 1 0 4 121 79% 1
World Cup Qualification CONCACAF Jamajka 1 0 0 1 90' 1 0 0 0 0 4 3 0 1 40 78% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Aston Villa 4 0 0 0 470' 4 0 2 0 0 0 0 0 0 12 0% 0
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Jamajka 3 1 0 0 427' 3 0 2 1 0 10 3 0 4 73 70% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 AS Roma 1 0 0 0 140' 1 0 1 0 0 3 1 0 1 59 81% 1
2024/2025   28 2 0 3 3882' 28 0 21 5 0 51 16 0 30 668 78% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Aston Villa 2 320' 2 0 2 5 2 0 1 43 77% 0
CONCACAF Nations League 1 Jamajka 2 0 0 0 253' 2 0 1 1 0 3 0 0 1 36 67% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Aston Villa 6 1 0 1 812' 6 0 4 1 0 9 3 0 8 150 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 3 0 0 0 410' 3 0 2 0 0 6 5 0 2 87 89% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 15 1 0 2 2087' 15 0 12 3 0 28 6 0 18 352 77% 3
2023/2024   45 15 0 16 6146' 40 4 30 8 0 95 34 0 54 1159 77% 14
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 25 10 0 10 3524' 22 2 19 5 0 51 18 0 26 692 77% 11
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Aston Villa 1 121' 1 0 1 0 0 0 1 7 71% 0
CONCACAF Nations League 1 Jamajka 5 1 0 0 540' 5 0 1 1 0 14 3 0 12 109 72% 1
Europa Conference League Aston Villa 12 4 0 6 1624' 10 2 7 1 0 27 12 0 12 304 78% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 2 0 0 0 337' 2 0 2 1 0 3 1 0 3 47 74% 0
2022/2023   35 5 0 4 4412' 27 19 10 5 0 26 10 22 18 341 69% 6
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 33 4 0 4 4263' 26 19 9 4 0 26 10 22 18 341 69% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 1 1 0 0 59' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
2021/2022   26 2 1 2 2186' 11 7 11 5 0 13 7 10 10 180 77% 4
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 22 1 0 2 1649' 7 5 11 3 0 13 7 7 9 160 79% 2
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Jamajka 4 1 1 0 537' 4 2 0 2 0 0 0 3 1 20 55% 2
2020/2021   41 15 0 10 4506' 33 15 7 7 0 54 35 24 48 808 77% 9
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 31 9 0 8 3308' 25 10 5 6 0 38 21 19 40 637 78% 9
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 2 1 0 0 324' 2 1 0 1 0 1 1 0 1 20 70% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 8 5 0 2 874' 6 4 2 0 0 15 13 5 7 151 74% 0
2019/2020   35 7 0 3 3509' 16 15 17 0 2 31 13 14 21 297 74% 6
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 3 0 0 0 338' 2 2 1 0 0 1 0 1 3 35 71% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 23 5 0 3 2423' 12 11 10 0 2 26 11 11 17 245 75% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 5 1 0 0 352' 0 0 5 0 0 4 2 2 1 17 71% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 4 1 0 0 396' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   40 5 0 3 4364' 28 16 11 5 0 72 24 22 37 814 77% 6
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 30 5 0 1 3331' 21 13 8 4 0 56 17 18 34 569 75% 6
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 8 0 0 2 864' 6 3 2 1 0 16 7 4 3 245 80% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 2 169' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   38 12 0 6 3697' 27 11 7 3 0 66 28 24 31 629 76% 5
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 33 9 0 6 3249' 25 10 5 2 0 66 28 24 31 629 76% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 5 3 0 0 448' 2 1 2 1 0 - - - - - - -
2016/2017   46 9 2 7 4630' 31 12 12 4 1 28 17 7 14 212 72% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 19 2 0 5 2258' 17 8 2 3 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 2 165' 0 0 2 3 1 0 0 6 83% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 0 0 0 378' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 9 0 0 0 589' 0 0 8 1 0 6 3 2 4 40 68% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 12 7 2 2 1240' 11 3 0 0 0 19 13 5 10 166 73% 0
2015/2016   42 7 0 0 5015' 32 23 6 5 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 37 6 0 0 4743' 31 21 6 5 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 5 1 0 0 272' 1 2 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Josh Cullen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 2 0 2 2149' 19 0 6 2 0 11 6 0 18 866 84% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 19 2 0 2 2149' 19 0 6 2 0 11 6 0 18 866 84% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   50 2 0 3 5399' 50 0 11 11 0 25 8 0 80 3045 89% 0
Championship Championship Championship Burnley 43 2 0 3 4693' 43 0 10 11 0 24 8 0 76 2770 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia 6 616' 6 0 1 1 0 0 4 275 83% 0
2023/2024   25 2 0 3 2632' 25 0 5 10 0 18 5 0 61 1514 86% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Burnley 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 6 90 89% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 23 2 0 3 2452' 23 0 5 9 0 16 5 0 50 1373 87% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 5 51 78% 1
2022/2023   54 1 0 4 5223' 52 4 3 12 0 21 5 49 65 3233 88% 1
Championship Championship Championship Burnley 43 1 0 4 4204' 43 3 1 8 0 19 5 42 59 2993 88% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 5 0 0 0 398' 3 0 2 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 5 0 0 0 531' 5 1 0 2 0 2 0 7 6 240 88% 0
2021/2022   50 1 0 3 4990' 50 6 0 7 0 15 6 50 47 3095 87% 0
Europa Conference League Anderlecht Bruksela 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 40 1 0 0 3668' 40 1 0 4 0 14 5 41 41 2809 87% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia 8 0 0 3 1142' 8 5 0 2 0 1 1 9 6 286 85% 0
2020/2021   35 0 0 1 3143' 24 5 9 8 2 1 1 6 10 420 86% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Anderlecht Bruksela 3 0 0 0 331' 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 3 156' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 28 0 0 1 2566' 20 4 7 7 2 1 1 6 10 420 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   34 1 1 2 3116' 34 1 0 7 0 25 7 35 68 1264 83% 0
Championship Championship Championship Charlton Athletic 34 1 1 2 3116' 34 1 0 7 0 25 7 35 68 1264 83% 0
2018/2019   33 1 0 5 2990' 32 1 0 7 0 2 0 4 8 139 81% 0
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 32 1 0 5 2990' 32 1 0 7 0 2 0 4 8 139 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 0 0 0 1588' 12 2 5 1 0 2 0 6 12 318 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 3 300' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 14 174' 0 0 2 0 0 0 0 3 100% 0
Championship Championship Championship Bolton Wanderers 23 0 0 0 1114' 9 2 3 1 0 2 0 6 12 315 74% 0
2016/2017   48 1 0 3 4460' 44 5 2 4 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 43 1 0 3 4260' 43 5 0 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Bradford City 3 200' 1 0 2 - - - - - - -
2015/2016   36 1 0 0 2095' 17 5 2 4 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 11 90' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 18 0 0 0 1799' 17 4 0 4 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Irlandia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 3 0 0 0 146' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2